Prinsessen krijgen cursus tompouce bakken en gaan stofzuigerracen op Koningsdag
De koninklijke familie staat over een week in Eindhoven op Koningsdag een hightech, maar ook nostalgisch programma te wachten. Een groot deel hiervan wordt afgewerkt op de High Tech Campus en is voor publiek volledig vanuit huis te volgen.
De Oranjes zullen hier op een bijzondere manier arriveren. Er is namelijk een karavaan speciale auto's: van de oudste modellen van DAF tot aan de allernieuwste zonneauto's van Lightyear. Later krijgen de prinsessen een snelcursus tompouce eten van Robèrt van Beckhoven en maakt de hele familie via presentaties kennis met hypermoderne producten.
RTL Boulevard heeft wat meer programmadetails in handen. Zou zou er een regioquiz gespeeld worden, gaan de prinsessen ‘stofzuigerracen’ en loopt de familie door een digitale selfiestraat.
Het publiek kan via deze site alles volgen, maar ook zelf digitaal feesten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ongehoord Nederland tekent bezwaar aan tegen derde NPO-sanctie
-
Tina Turner krijgt privébegrafenis: ‘Kleine ceremonie met alleen vrienden en familie’
Er zal voor de vele fans van zangeres Tina Turner geen mogelijkheid zijn om een laatste groet te brengen aan de ‘Queen of Rock ‘n’ Roll’. Turner krijgt namelijk geen openbare begrafenis, zo laat een woordvoerder van de familie weten. -
Na Grammy-rel maken Madonna en Sam Smith nu samen nummer
Sam Smith en Madonna hebben samen een nummer opgenomen. Het duet heet Vulgar en verschijnt op 9 juni, kondigen de artiesten woensdag aan op sociale media. -
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.” -
PREMIUM
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.”
-
Leerplichtzaak tegen André Hazes en Monique Westenberg
-
-
-
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
Gouden Palm-winnaar deze winter in Nederlandse bioscopen
De Franse film Anatomy Of A Fall zal in de winter in de Nederlandse bioscopen te zien zijn. Dat meldt distributeur Paradiso Films maandag. Het ingenieuze rechtbankdrama won zaterdag de Gouden Palm, de belangrijkste prijs op het Festival van Cannes.