Presentator die cd Adele niet heeft gehoord maakt excuses op tv
De Australische presentator die onlangs een interview met Adele had over haar nieuwste album 30 zonder deze te hebben beluisterd, heeft zijn excuses aangeboden. Matt Doran vertelde kijkers van het programma Seven’s Weekend Surprise gisteren dat hij alle kritiek die hij te verduren kreeg over zijn fout, volledig aan zichzelf te wijten heeft.
Doran vloog voor het interview met de Britse zangeres naar Londen, maar miste naar eigen zeggen een dag na aankomst ‘de belangrijkste mail uit zijn leven’ met daarin de link naar een vooraf te beluisteren versie van het album. Hij noemde het een ‘verschrikkelijke fout’.
Gezegd werd dat Adele uit het interview zou zijn weggelopen nadat ze erachter kwam dat Doran haar nieuwe plaat helemaal niet beluisterd had, maar dat weerspreekt de Australiër. Er kwam echter online flink wat kritiek op zijn fout, wat hij in de uitzending zaterdag ook ter harte nam. ,,Het grootste gedeelte van alle kritiek verdien ik en is volledig terecht.”
Uitzendverbod
Volgens Doran is Adele juist ‘diepzinnig en grappig’, maar heeft hij haar wel beledigd door de link naar het album te missen. Hij zou echter niet ‘willens en wetens respectloos’ tegenover de meervoudig Grammy-winnares zijn.
Omdat Doran zich niet goed had voorbereid en de plaat niet had gehoord, wil platenmaatschappij Sony het materiaal van het interview echter niet vrijgeven. Dat rekent Doran zichzelf aan. ,,Ik wil ook mijn excuses aanbieden aan de Australische fans van Adele en aan onze kijkers, die dankzij mijn fout dit interview en een inkijkje in haar karakter zijn ontnomen.”
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video1
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
-
PREMIUMAngela Kijkt TV
En dan vinden ze het in Hilversum gek dat er geen hond meer kijkt naar de reguliere zenders
De kijker had zaterdagavond de keuze uit koren, ballonnen, een acteur die op kosten van de belastingbetaler op zijn motor door Amerika rijdt en vluchtende BN’ers. En dan vinden ze het in Hilversum nog gek dat diezelfde kijker gillend wegrent, schrijft Angela de Jong -
Adele krijgt haar zin: Spotify verwijdert shuffle-knop bij albums
De ‘shuffle’-knop bij albums is verleden tijd op Spotify. De Britse zangeres Adele (33) is blij, want het is mede op haar vraag dat muziekstreamingdienst de knop heeft verwijderd. -
Met video
Al Pacino (83) en vriendin Noor Alfallah (29) verwachten kindje
De Amerikaanse acteur Al Pacino wordt binnenkort voor de vierde keer vader. Zijn vriendin, de 53 jaar jongere Koeweits-Amerikaanse Noor Alfallah zou de achtste maand van haar zwangerschap in zijn gegaan, zo meldt entertainmentwebsite TMZ. -
Nieuwe seizoen Black Mirror verschijnt op 15 juni
Het langverwachte zesde seizoen van Black Mirror staat vanaf 15 juni op Netflix. De streamingdienst deelde woensdag ook nieuwe beelden van de reeks en enkele details over de afleveringen.
-
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
-
-
-
Journalist heeft cd Adele niet gehoord, Sony verbiedt uitzending gesprek
Platenmaatschappij Sony weigert de opnames vrij te geven van een exclusief gesprek dat zangeres Adele had met een Australische journalist. De verslaggever bekende tijdens het gesprek met de Britse zangeres dat hij maar één nummer van haar nieuwe plaat had gehoord. Daarom wil Sony niet dat het interview wordt uitgezonden, meldt The Guardian. -
PREMIUM
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.”