Politie onderzoekt mogelijk lek in zaak rond Lil Kleine na opduiken Snapchat-berichten
De Amsterdamse politie onderzoekt een mogelijk lek in de zaak rond rapper Lil Kleine. Dat bevestigt een woordvoerder aan deze site. Het juice-kanaal Reality FBI publiceerde vandaag een Snapchat-gesprek met iemand die zich voordoet als agent. Daarin werd gezegd dat de artiest niet wil eten en dat hij moest huilen.
,,Wij hebben de screenshots ook gezien. We doen onderzoek of het een medewerker van ons is. Dat is nu de vraag”, aldus de woordvoerder. In zijn algemeenheid stelt ze: ,,Dit hoor je zeker niet te doen als je bij het cellencomplex werkt. Je hoort integer met informatie om te gaan.” Of de informatie die over Lil Kleine werd gedeeld ook klopt, wil de woordvoerder niet zeggen.
Lil Kleine (27), die eigenlijk Jorik Scholten heet, wordt vandaag voorgeleid aan de rechter-commissaris en hoort of hij langer vast blijft zitten. De rapper werd zondagavond aangehouden op verdenking van zware mishandeling en/of mishandeling, twee dagen nadat hij door de rechter was veroordeeld tot een werkstraf van 120 uur voor het schoppen van een man in een nachtclub.
Nu zou hij zijn verloofde Jaimie Vaes hebben mishandeld. Op sociale media circuleren beelden, waarop het lijkt dat de rapper zijn vriendin aan haar haren uit de auto trekt. Ook zou hij het hoofd van Vaes tussen de autodeur hebben geklemd. Vaes liet gisteren aan bekenden weten dat ze naar omstandigheden ‘oké’ is.
Na het nieuws over de arrestatie liet jongerenzender FunX weten voorlopig geen muziek meer te draaien van de artiest. Streamingplatform Spotify verwijderde zijn nummers uit de samengestelde playlists.
Vorig jaar was er ook al een incident tussen de twee. Lil Kleine werd gearresteerd op Ibiza en moest een nacht in de cel doorbrengen vanwege vermeende mishandeling van Vaes in een hotelkamer. De rechter op Ibiza seponeerde die zaak uiteindelijk.
Bekijk hier onze trending entertainmentvideo’s:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
-
met video
Queen of Rock ’n Roll Tina Turner (83) na lang ziekbed overleden
Zangeres Tina Turner, de ‘Queen of Rock ’n Roll’, is woensdag op 83-jarige leeftijd overleden na een langdurige ziekte. Ze stierf in haar huis in Kusnacht nabij Zürich, meldt een woordvoerder. ,,Met haar verliest de wereld een muzieklegende en een rolmodel.’’ -
Recensie
Bruce Springsteen toont zich een live-fenomeen dat met uitsterven wordt bedreigd
Voor het eerst in zeven jaar toonde Bruce Springsteen (73) zich donderdag weer op Nederlandse bodem. In de Johan Cruijff Arena moest hij twee uur lang hard werken om het publiek mee te krijgen, maar toen dat eenmaal was gelukt, was het derde uur niets minder dan een triomftocht. -
PREMIUM
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
PREMIUMAngela Kijkt TV
Ik heb nog nooit iemand zo glashelder horen uitleggen waarom je wél kinderen moet krijgen
-
-
-
update
Showbizzwereld roemt Tina Turner: ‘Een powermens, ook voor vrouwen die onder de plak zitten bij hun man’
Bij intimi was bekend dat Tina Turner ziek was, voor haar (bekende) fans komt het nieuws van haar overlijden onverwachts. De queen of rock overleed woensdag vredig op 83-jarige leeftijd na een langdurig ziektebed in haar huis in Kusnacht nabij Zürich, Zwitserland. -
update
Chaos, natte ogen en verrassingsboodschap van George Clooney in laatste Koffietijd
Het ochtendprogramma Koffietijd is vrijdag voor de laatste keer uitgezonden. RTL 4 gaf eerder al aan met de show te willen stoppen omdat het te weinig kijkers trekt. Presentator Patrick Martens omschreef de sfeer in de studio als ‘een gezellig kippenhok’.