Oprah Winfrey bleef 322 dagen in huis uit angst voor corona
Oprah Winfrey is tijdens de coronacrisis 322 dagen achter elkaar haar huis niet uit gekomen uit angst om het coronavirus op te lopen. Dat vertelt de 68-jarige presentatrice in een interview met The Los Angeles Times.
,,Ik ben 322 dagen mijn huis niet uit geweest. Letterlijk het huis niet uit”, aldus de presentatrice. Volgens Winfrey lachten zelfs haar eigen vrienden haar uit omdat ze ‘zo voorzichtig is geweest’.
Winfrey kon zich goed aanpassen aan het alleen zijn. ,,Ik heb tijd voor mezelf kunnen nemen die ik normaal niet heb. Normaal gesproken ben ik altijd bezig. Nu heb ik rust. Ik heb mazzel dat ik mezelf heb kunnen terugtrekken, aangezien velen zich zorgen maakten over hun financiële zekerheid.”
Ook miste Winfrey het niet om met andere mensen te zijn. ,,Ik denk dat dat komt doordat ik tijdens mijn show elke dag honderden mensen zag’’, verwijst ze naar haar talkshow. ,,Ik schudde hun handen, deelde handtekeningen uit, maakte selfies met ze. Dat heb ik nu bijna een jaar niet gedaan en dat was best fijn.”
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Sarah Jessica Parker debuteert volgend jaar op West End
-
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige. -
‘Bill Murray (72) is aan het daten met Milkshake-zangeres Kelis (43)’
Acteur Bill Murray zou zijn gevallen voor de ‘milkshake’ van zangeres Kelis. De komedielegende en R&B-ster zijn aan het daten, meldt de Amerikaanse editie van The Sun. ‘Ze zijn al een tijdje erg close met elkaar.’ -
met video
Eerste beelden nieuwe documentaire van Humberto Tan
Presentator en fervent hobbyfotograaf Humberto Tan gaat voor een nieuwe documentaire de jungle van Suriname in om zijn droom waar te maken: het perfecte plaatje schieten van de imposante jaguar. -
PREMIUMpeiling1
59 procent van AD-bezoekers wil terugkeer Matthijs op tv: ‘Je moet fouten maken om te leren’
Kan Matthijs van Nieuwkerk terugkeren op tv? In de tv-wereld wordt er nog over getwijfeld, maar de meerderheid van onze lezers is er wel uit: het is tijd voor een comeback. In dit artikel hebben we aantal reacties van onze lezers verzameld. ‘Hij is compleet afgebrand omdat hij werknemers schoffeerde, maar hij was zelf net zo goed slachtoffer, omdat niemand van zijn leidinggevenden hem tegengas gaf.’
-
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
-
-
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
Nicki Minaj aangeklaagd voor beschadigen en niet betalen sieraden
Nicki Minaj wordt door een juwelier voor de rechter gesleept omdat ze rekeningen voor op maat gemaakte sieraden niet betaald zou hebben. Volgens de sieradenverkoper uit West-Hollywood kwamen sommige uitgeleende sieraden beschadigd terug.