Openheid hielp John Legend bij verwerken verlies zoontje
John Legend is blij dat hij en zijn vrouw Chrissy Teigen direct open zijn geweest over het verlies van hun zoontje Jack, die in september dood werd geboren. Het heeft hen geholpen om de klap beter te verwerken en om het thema bespreekbaar te maken.
De zanger aarzelde in eerste instantie om zo open over het verlies te praten, maar hij is er als mens door gegroeid. ,,Chrissy deelde altijd al meer dan ik. Ik ben meer gesloten”, zegt John in het Amerikaanse tv-programma CBS This Morning. ,,Maar ik weet nu dat ontzettend veel gezinnen over de hele wereld hetzelfde meemaken.”
,,We voelen ons verbonden door het met andere mensen te delen”, gaat John verder. ,,En zij voelen zich gezien door ons. Ik denk dat het iedereen helpt om beter met het verdriet om te gaan als ze weten dat er andere mensen zijn die het ook voelen.”
Chrissy en John verloren Jack na twintig weken zwangerschap. De twee hebben nog twee andere kinderen: dochter Luna (5) en zoon Miles (2).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Deze auto's gaan het vaakst meer dan 300.000 kilometer mee
Automobilisten die een hekel hebben aan inruilen doen er goed aan om een auto te kopen die in één van de lijstjes hieronder staat. Het zijn nagenoeg onverwoestbare modellen met motoren die een eeuwig leven lijken te hebben. -
Wat we kunnen leren van praten over onze stoelgang: ‘We hebben allemaal weleens diarree’
Mensen vinden het vaak ongemakkelijk om over diarree te praten of om ermee naar de huisarts te gaan. Vaak is deze dunne ontlasting vrij onschuldig, maar wanneer is het slim om naar de dokter te gaan? En wat doe je als een kind diarree heeft? -
Chrissy Teigen en John Legend verliezen zoontje kort na geboorte
Een zwarte dag voor Chrissy Teigen en John Legend. Het stel heeft hun derde kindje, een jongetje dat ze de naam Jack hebben gegeven, verloren na de geboorte. Dat maakten de twee bekend op sociale media. ‘Het spijt ons dat de eerste minuten van je leven zoveel complicaties kenden, dat we je niet konden geven wat je nodig had’, schrijft een gebroken Teigen bij een aantal heftige foto’s van na de bevalling. -
PREMIUMaardbeving turkije
Oma en oom zijn gered, maar zangeres Karsu blijft leven tussen hoop en vrees
Ingeklemd tussen hoop en vrees wacht zangeres/pianiste en tv-kok Karsu thuis in Amsterdam op nieuws over tientallen familieleden in het rampgebied in Turkije. Na de aardbeving van maandagnacht is hun lot ongewis. ,,Mijn oom hebben ze gevonden, maar mijn tante horen ze niet meer roepen.’’ -
PREMIUMKoken & Eten
Vegaburgers doen de gezondheid meer kwaad dan goed: welke vleesvervangers zijn wél een goede keuze?
Uit een analyse van meer dan 500 verschillende vegetarische burgers, worsten, balletjes en schnitzels uit de supermarkt blijkt dat vleesvervangers vaak te veel vet en te weinig eiwitten bevatten. Volgens TestAankoop in België zijn de meeste veggieburgers enorm bewerkt en doen ze de gezondheid van de consument meer kwaad dan goed. Hoe kies je dan de juiste vleesvervanger? En bestaan er voedzame alternatieven?
-
PREMIUMkinderboekenschrijver1
Hoe een verhaal uit 2016 ervoor zorgde dat Pim Lammers moest onderduiken
Schrijver Pim Lammers zit ondergedoken na doodsbedreigingen. Hij zag zich genoodzaakt zich dit weekend terug te trekken als schrijver van het Kinderboekenweekgedicht, vanwege een verhaal voor volwassenen over een relatie tussen een 12-jarige jongen en zijn voetbaltrainer dat hij jaren geleden schreef. Hoe kon het zover komen? -
-
-
Claudia de Breij annuleert theatertour: ‘Veel zin in, maar geen energie voor’
Claudia de Breij (47) zet een streep door haar theatertour Vasistas de liedjes. Ze heeft na haar Oudejaarsconference en de vijftig shows die daarbij hoorden ‘tijd en rust nodig’. ‘Dat kost me moeite te erkennen (vooral aan mezelf)’, zegt de cabaretière in een bericht op sociale media. -
John Legend draagt emotioneel optreden Billboard Music Awards op aan Chrissy Teigen
John Legend droeg zijn optreden bij de Billboard Music Awards op aan zijn vrouw Chrissy Teigen en zijn overleden zoon. Ze verloren eind vorige maand hun ongeboren kindje.