De cover van Nevermind.
Volledig scherm
De cover van Nevermind. © ANP

Nirvana-bassist fotoshopt baby weg van albumhoes Nevermind

Krist Novoselic, een van de oprichters van Nirvana, heeft voor het eerst gereageerd op de ophef rond de albumhoes van Nevermind. De bassist heeft de naakte baby op de cover van de plaat uit 1991 verwijderd.

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.
  2. Jan Slagter pleit voor terugkeer Matthijs van Nieuwkerk en gaat voorstel indienen bij NPO

    Jan Slagter pleit voor terugkeer Matthijs van Nieuwkerk en gaat voorstel indienen bij NPO

    Omroepbaas Jan Slagter gaat ‘op korte termijn’ voorstellen bij de NPO indienen voor programma’s waarmee Matthijs van Nieuwkerk kan terugkeren op televisie. Dat laat Slagter dinsdag aan het ANP weten. In eerste instantie zet Slagter in op ,,een programma waarin Van Nieuwkerk zijn kant van het verhaal kan doen. Maar het lijkt me terecht dat hij daarna weer meer gaat doen op de Nederlandse televisie.”