Musicals Aladdin, Hij gelooft in mij en Tina gaan niet door vanwege storm
De musicals Aladdin, Hij gelooft in mij en Tina gaan vanavond niet door. Producent Stage Entertainment laat weten dat de shows zijn geannuleerd vanwege de voorspelde storm Eunice.
‘Vanwege veiligheid met betrekking tot de aangekondigde storm, in combinatie met de nog steeds geldende quarantainemaatregelen, zijn wij helaas genoodzaakt de voorstellingen van vanavond te annuleren’, meldt Stage. Tickethouders krijgen bericht om kosteloos om te boeken naar een andere datum.
Vanwege storm Eunice en de aangekondigde code rood zijn overal in Nederland maatregelen genomen. Zo laat de NS vanaf 14.00 uur geen treinen meer rijden en zijn strandtenten gestut met zandzakken om schade te voorkomen.
Volg alle ontwikkelingen rond de storm in ons liveblog.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Beyoncé bedankt medewerkers Londens hotel met viptickets
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
Een patiënt komt in paniek de spreekkamer van huisarts Rutger Verhoeff binnen. Het condoom is kwijt en zou nog in haar vagina moeten zitten. Hij schrijft erover in de rubriek Huisarts Vertelt. -
PREMIUMhoe is het nu met...?
Geen kauwgomballenmuziek meer, maar Aqua (Barbie Girl) houdt nog altijd van plastic fantastic
Waar zijn ze gebleven? Sterren van toen die uit de schijnwerpers zijn verdwenen. Vandaag de Deense dance-groep Aqua. -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol? -
Ster van Britse ‘Koffietijd’ zegt nog te leven dankzij dochters, collega’s willen dat keiharde aanpak stopt
De Britse tv-ster Phil Schofield (61) heeft verkeerde dingen gedaan, maar blijft een mens en moet met rust gelaten worden voordat het fout met hem afloopt. Dat zeggen verschillende tv-prominenten na het grote BBC-interview, waarin hij zei nog te leven dankzij zijn dochters. Ook de moeder van de overleden presentatrice Caroline Flack is bezorgd.
-
Britse dj Paul Oakenfold aangeklaagd voor seksueel wangedrag: ‘Masturbeerde in bijzijn assistent’
-
-
-
Werkloze ster van Britse ‘Koffietijd’ Phillip Schofield: ‘Ik ben alles kwijt’
Presentator Phillip Schofield is naar eigen zeggen ‘alles kwijt’ nadat hij abrupt was gestopt met de Britse talkshow This Morning vanwege een eerdere affaire met een jongere collega. De 61-jarige vreest dat zijn televisiecarrière voorbij is, vertelde hij in zijn eerste interview over het schandaal. ,,Ik moet in de verleden tijd praten als ik het over televisie heb en dat breekt mijn hart”, zei Schofield tegen de BBC. -
PREMIUM1
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
Vreemdgaan gebeurt overal. Maar sommigen komen sneller in de verleiding dan anderen. Als artiest heb je het vaker voor het uitkiezen. Maar ook en vooral juist dan geldt: bezint eer ge begint, zegt Debby Gerritsen deze week tegen Teun.