Martien veroorzaakt lekkage in nieuw Meiland-pension: ‘Hele watervallen’
De verbouwing van het pas gekochte pension door de familie Meiland gaat niet helemaal vlekkeloos. Martien veroorzaakte recent een flinke lekkage, zo vertelde Erica donderdag in RTL Boulevard.
,,Hij was hier de laminaat aan het weghalen en toen heeft hij met een ijzerzaag in de pijp van de verwarming gezaagd, die was van plastic”, verklaarde Erica. Martien was op dat moment in zijn eentje aan het klussen. Volgens hem was het op dat moment een chaos. ,,Er kwam allemaal water, hele watervallen”, zo vertelde hij. ,,Nou ik was helemaal in de stress. Het was een catastrofe.”
Eind november werd bekend dat de familie Meiland een pension heeft gekocht in hun woonplaats Noordwijk. Het prijskaartje? 1.5 miljoen euro. Ze dopen het pand om tot Code Rosé en zijn de komende tijd bezig met het ‘eigenhandig opfluffen en verbouwen’.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
Met video
Meilandjes openen bed and breakfast ‘Code Rosé’ in Noordwijk: ‘We gaan het heel anders doen’
De realityfamilie Meiland gaat haar onlangs aangekochte pension in Noordwijk grondig verbouwen en daarna openen voor publiek als bed and breakfast. De bestaande naam Pension Kristina gaat van de gevel en maakt plaats voor ‘Pension Rosé’. ,,We gaan het heel anders aanpakken dan in Frankrijk’’, zegt Erica Meiland tegen deze site. -
Zangeres Laura Pausini getrouwd met muzikant Paolo Carta
Laura Pausini is getrouwd met Paolo Carta, zo deelt de zangeres woensdag op Instagram. De 48-jarige Italiaanse heeft sinds 2005 een relatie met de tien jaar oudere muzikant. Samen kregen zij in 2013 dochter Paola. -
Willeke van Ammelrooy: MeToo meegemaakt, alleen nooit zo genoemd
Willeke van Ammelrooy spreekt zich in het AvroTros-programma Volle zalen uit over de positie van de vrouw in de filmwereld. ,,We noemen het allemaal nu MeToo. Ik heb dat ook meegemaakt, maar ik heb het nooit zo genoemd”, aldus de 78-jarige actrice.Hilversum -
Showbytes
Beau en Martijn doen niet aan luxe en Jochem ging vroeger heel andere droom achterna
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
Serie gepland in geest van Peaky Blinders over Londens nachtleven
Voor de BBC wordt een serie gemaakt over de opkomst van de Londense nachtclubscene in de jaren twintig van de vorige eeuw, met een focus op vrouwelijke hoofdpersonen. Volgens een bericht van Deadline zou de sfeer ervan in lijn liggen met Peaky Blinders, de succesvolle serie over de opkomst van een Britse criminele familie na de Eerste Wereldoorlog. -
-
-
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
PREMIUMEnergie1
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten?