Manuela Kemp had na veertig jaar werken ‘even rust nodig’
Manuela Kemp had ‘na veertig jaar werken even wat tijd en rust nodig’. Dat vertelde de 59-jarige zangeres en presentatrice donderdag in de uitzending van het NPO Radio 5-programma DE MAX!.
Omroep Max maakte donderdag bekend aan het eind van het jaar met het programma te stoppen. Kemp was sinds eind april al niet meer te horen. Zij kwam toen tijdens de uitzending plotseling niet meer goed uit haar woorden. Co-presentator Henkjan Smits presenteert het programma sinds het vertrek van Kemp alleen. Hij blijft dat ook tot het einde doen. Volgens MAX is in goed overleg besloten dat Kemp niet meer terugkeert.
,,Ik ben een tijdje afwezig”, vertelde Kemp. ,,Ik ben ziek geweest en had tijd voor mezelf nodig. In overleg met Omroep Max heb ik besloten die tijd en rust voort te zetten en het komende half jaar niet meer terug te keren bij het programma.”
De radiomaakster vindt het jammer. ,,Ik heb jullie gemist, lieve luisteraars. Maar ik had na veertig jaar werken even wat tijd nodig. Dank voor jullie medeleven en hartverwarmende, lieve berichtjes.”
Luister ook naar de AD Media Podcast. Deze week over het fiasco van Million Dollar Island, de druk op FM-licenties van onder meer 538, Veronica en Radio 10 en Matthijs van Nieuwkerk.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Showbytes
Klaasje heeft een biersnor en shoppende Heleen is niet vies van wat luxe
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Koken & Eten
Zo hou je de hele dag door energie: ‘Alleen wielrenners mogen ontbijten met veel suikers’
Ongeacht of je verkeersleider bent, een IT-er, stratenmaker of hoe je je dag indeelt; niemand zit te wachten op een middagdip. ,,Door bewust te letten op wat je eet, en wanneer, kun je de hele dag door scherp blijven.” -
Zenuwen bij Martine van Os onterecht: elfde seizoen We zijn er Bijna goed voor miljoen kijkers
Het nieuwe seizoen van We zijn er Bijna! is gisteravond op NPO 1 van start gegaan met 1.023.000 kijkers. Het programma van Omroep MAX is daarmee goed voor een vierde plaats in de top 25 van best bekeken programma’s, blijkt uit cijfers van Stichting Kijkonderzoek (SKO). -
Manuela Kemp gewond: draad die over fietspad was gespannen, komt in haar nek
NPO-coryfee Manuëla Kemp is donderdag bij een bizar ongeluk met haar scooter gewond geraakt aan haar kin en nek. Zij reed na de uitzending in het Mediapark naar huis en werd geraakt door een draad die over een fietspad was gespannen. Toen de presentatrice aangifte deed, vertelde de politie haar dat het om een veelpleger gaat die de Hilversumse fietspaden al langer teistert. -
PREMIUMExperts
Met het hele gezin op elkaars lip: waarom vakantie voor echtscheiding kan zorgen
Na de zomer piekt het aantal relatiebreuken. Wat veroorzaakt een vakantiescheiding? En kun je voorkomen dat je huwelijk verongelukt tijdens je vrije dagen? Experts leggen uit en geven tips.
-
Een man verspreidde foto van crash onder medepassagiers: hoe kan dat?
Het was een flinke schok voor passagiers die afgelopen zaterdag op Schiphol in een vliegtuig wachtten: ze ontvingen zomaar een foto van een vliegtuigramp op hun iPhones. Hoe kan dat gebeuren, en wat doe je eraan? -
Presentator ‘verbijsterd’ om einde NTR-programma Mangiare: ‘We gaan hard op de pannen slaan’
Het bekende culinaire radioprogramma Mangiare! verdwijnt in 2023 van de radio. Dat melden presentator Petra Possel en omroep NTR. Het programma zou niet in het zenderprofiel van Radio 1 passen. ,,De verbijstering houdt ons team al maanden in de greep.” -
Showbytes
Waylon deelt eindelijk weer gezinskiekje, Stefania danst door Griekse straten
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.