Linda de Mol weer aan het werk: begonnen met opnames tv-serie
Linda de Mol (57) is weer aan werk. De presentatrice annex actrice is begonnen met de opnames van een televisieserie die in september op de buis moet komen bij SBS 6. Ook Lies Visschedijk, Waldemar Torenstra en Daan Schuurmans hebben rollen in deze serie.
Dat bevestigt een woordvoerster van Blooming Media, het bedrijf dat de serie produceert. Hoe de reeks er precies uit komt te zien, is nog onduidelijk, maar vorig jaar vertelde Linda de Mol aan dj Lex Gaarthuis in de podcast van het Radio-programma De 10 al over de komst van deze serie. Die zou gaan over het wel en wee, voor en achter de schermen, van een televisieprogramma.
De serie zou een ‘enorm vette knipoog’ naar de tv-wereld zijn, aldus Linda de Mol destijds. ,,Het zou best kunnen dat bepaalde mensen zich daarin gaan herkennen, maar dat ga ik natuurlijk nooit toegeven. We gaan wel merken of iedereen daar sportief mee omgaat.” De opnames hadden eigenlijk al eerder moeten beginnen, maar werden uitgesteld vanwege corona.
Na het nieuws rondom The Voice of Holland en het vermeende grensoverschrijdende gedrag van Jeroen Rietbergen, de man van de presentatrice, legde Linda de Mol haar televisiewerkzaamheden tijdelijk neer. Zo werd Miljoenenjacht, dat eigenlijk op 27 maart weer op de buis zou moeten verschijnen, uitgesteld tot het najaar. Ze schortte niet alleen haar tv-taken op, ook is ze voorlopig niet meer te lezen en te zien in haar eigen blad.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
met foto's
Actrice heeft rode handafdruk op gezicht bij première, wat betekent haar statement?
Actrice Auliʻi Cravalho (22), bekend van haar hoofdrol in de succesfilm Vaiana (ook wel Moana), verscheen donderdag met een opvallende, rode handafdruk op haar gezicht bij een première in New York. Wat betekent haar statement? -
4 sterren
Recensie: Finnen gelukkigste volk? Niet in de serie Helsinki Crimes
Vergeleken met Denemarken, Zweden en zelfs Noorwegen komen de misdaadseries uit Finland er bekaaid af op de diverse streamingsdiensten. Gelukkig wordt dat enigszins rechtgezet met de serie Helsinki Crimes (originele titel: Harjunpää) die ook een heftig beeld geeft van wat er mis is in de Finse samenleving. -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
Showbytes
Donkere wolken voor Duncan en Geraldine stevig in de plamuur
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
Adele dacht na over stoppen met optreden na Las Vegas-drama
Adele heeft onthuld dat ze waarschijnlijk nooit meer had opgetreden als ze haar shows in Las Vegas anderhalf jaar geleden door had laten gaan, in plaats van last minute gecanceld. Dat vertelde de 34-jarige zangeres dit weekend op het podium gedurende een optreden in diezelfde staat. -
-
-
Showbytes worldwide
Harry Styles ‘zoenend gespot op straat’ met topmodel Emily Ratajkowski
Korte updates van wereldsterren op sociale media: wij smullen ervan. In de internationale versie van de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van celebrity’s van over de hele wereld. Dit artikel wordt gedurende de week aangevuld. -
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen.