Laatste dag Beatrix op Curaçao in teken van kunst en jongeren
VIDEODe laatste dag van het werkbezoek van prinses Beatrix aan Curaçao staat in het teken van kunst en gesprekken met jongeren over mentaal welzijn. Vandaag vertrekt de prinses aan het begin van de avond, ’s avonds laat Nederlandse tijd, terug naar Nederland.
Vandaag gaat Beatrix eerst met een aantal jongeren in gesprek over de mentale gesteldheid van jongeren op het eiland. De lokale overheid en UNICEF Nederland hebben aan hen gevraagd hoe de ideale wereld eruit zou moeten zien. Deze ideeën en adviezen van jongeren uit het Caribisch deel van het Koninkrijk zijn verzameld in een rapport . Daarover gaat Beatrix met ze over in gesprek.
Tot slot krijgt de prinses een rondleiding door een beeldentuin. Kunstenaar Yubi Kirindongo is daarbij aanwezig. Enkele van zijn kunstwerken zijn te zien vanaf het terras van Landhuis Blauw, waar de rondleiding is. Na afloop stapt de prinses, na drie drukke dagen, in het vliegtuig naar Nederland.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
recensie
Vier sterren voor visueel verbluffende én emotionele Spider-Man: Across the Spider-Verse
-
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.” -
PREMIUMde stijl van...
Heidi Klum heeft er een sport van gemaakt om zichzelf ieder jaar met Halloween weer te overtreffen
Heidi Klum blaast donderdag vijftig kaarsjes uit. In Cannes paradeerde ze over de rode loper in een zwierige, gele jurk met allerlei spannende doorkijkjes. Modejournalist Josine Droogendijk dook daarom in de walk-in closet van het supermodel om haar kledingstijl te ontrafelen. -
VIDEO
Curaçaoënaars klappen en joelen voor prinses Beatrix
Tientallen Curaçaoënaars stonden vrijdagavond bij het Renaissance Hotel in Willemstad om prinses Beatrix een warm ontvangst te geven. In het hotel bezocht de prinses een bijeenkomst over natuureducatie voor kinderen. -
Showbytes
Yvon heeft goed nieuws over BZV-hond Tommy en Freek lichtelijk in paniek om larven in been
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
PREMIUMMet video1
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
-
-
-
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
Na Grammy-rel maken Madonna en Sam Smith nu samen nummer
Sam Smith en Madonna hebben samen een nummer opgenomen. Het duet heet Vulgar en verschijnt op 9 juni, kondigen de artiesten woensdag aan op sociale media.