Kim Kardashian weigert nieuwe samenwerking met Balenciaga
Kim Kardashian heeft een nieuwe deal met Balenciaga in 2023 afgeslagen, meldt de Amerikaanse entertainmentsite TMZ. Eerder liet de 42-jarige realityster al weten te twijfelen of ze de samenwerking met het merk wel door wilde zetten. Balenciaga kwam onder vuur te liggen na een recente reclamecampagne waarin kinderen te zien zijn met teddyberen waaraan bondagevoorwerpen zijn vastgemaakt.
Balenciaga zou Kardashian benaderd hebben voor de nieuwe campagne voordat er ophef ontstond. De realityster zou het aanbod pas hebben afgeslagen nadat er ophef was ontstaan. TMZ schrijft eveneens dat Kardashian meerdere Balenciaga-outfits die zij naar events zou dragen, niet meer zal aantrekken. De realityster zou al contact hebben opgenomen met meerdere andere ontwerpers.
Het Spaanse modehuis kwam vorige week onder vuur te liggen na de verschenen campagnefoto’s. Daarop waren naast de jonge meisjes met knuffels in tuigjes en andere bdsm-attributen ook een computer te zien met ingezoomd op het scherm een document dat verwijst naar een rechtszaak over kinderpornowetgeving. Balenciaga bood na de ophef excuses aan, haalde de campagne offline en zei juridische stappen te nemen tegen de mensen die verantwoordelijk waren voor de set van de fotoshoot. Ook Kardashian kreeg kritiek op sociale media, omdat zij samenwerkt met het modehuis.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMGudo zoomt uit
Naast de ster van legende Jack Lemmon huist een dildoshop: de fata morgana die Hollywood heet
Verslaggever en cinefiel Gudo Tienhooven zoomt wekelijks uit om zich te verwonderen over alles wat met film te maken heeft. -
Sex Pistols-zanger niet naar het songfestival
Het is Sex Pistols-zanger John Lydon niet gelukt om een ticket te bemachtigen voor het Eurovisie Songfestival in mei. De 67-jarige legde het in de strijd om de Ierse plek op het liedjesfestijn af tegen rockband Wild Youth. -
Modemerk Balenciaga verwijdert foto’s van meisjes met ‘bondagebeertjes’ na bakken kritiek
Het luxe modemerk Balenciaga krijgt bakken met kritiek na het uitbrengen van de nieuwste reclamecampagne. Op de beelden, die te zien waren op de website en sociale media van het merk maar inmiddels zijn weggehaald, staan kinderen met teddyberen in bondagekleding. Daarnaast zitten er gruwelijke details verstopt in de foto’s. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen?
-
PREMIUM
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
-
-
Dit zijn Steven Spielbergs meest ondergewaardeerde films
Jaws, Indiana Jones, Jurassic Park, Saving Private Ryan en Schindler’s List kennen en waarderen we allemaal. Maar tussen de 34 films van regisseur Steven Spielberg, deze week terug in de bioscoop met zijn voor liefst 7 Oscars genomineerde en autobiografische The Fabelmans, zitten zoveel parels die we soms vergeten. Vijf titels van de meester die het verdienen weer eens gezien te worden. -
Kim Kardashian twijfelt na ophef bondagefoto’s over relatie met Balenciaga
Kim Kardashian weet niet of ze haar samenwerking met Balenciaga wil voortzetten na ophef over de recente reclamecampagne van het modehuis. De realityster is erg geschrokken van de ‘verontrustende beelden’ van kinderen met teddyberen waaraan bondagevoorwerpen zijn vastgemaakt.