Kerstreclame Albert Heijn bekroond met Gouden Loeki
Albert Heijn heeft dit jaar de Gouden Loeki voor beste reclamespot gewonnen. De supermarktketen ontvangt de prijs voor de kerstcommercial gemaakt door reclamebureau TBWA\Neboko. Deze werd afgelopen december uitgezonden.
In het spotje wordt een hamster, genaamd Harry, verliefd op de hamster van de buren. Hij ontsnapt, steekt de straat over en weet het huis van zijn ‘geliefde’ te bereiken. Het beestje wordt echter gevangen door de eigenaren en terug naar zijn kooi gebracht. Tijdens Kerstmis komen de twee hamsters alsnog bij elkaar.
De Staatsloterij, winnaar van de Gouden Loeki in de afgelopen drie jaar, moest dit keer genoegen nemen met de tweede plaats. De loterij kreeg de Zilveren Loeki voor de commercial met koekoeksklok Fritsie, eveneens gemaakt door TBWA\Neboko. De afgelopen jaren had het succes met de spotjes waarin hondje Frekkel (2018), egeltje Freddie (2019) en katertje Frummel (2020) de hoofdrol speelden.
De Bronzen Loeki is gewonnen door de decemberreclame van supermarktketen PLUS, gemaakt door Wunderman Thompson.
De prijzen voor de beste reclames worden sinds 1995 uitgereikt. Onder eerdere winnaars zijn klassiekers als Rolo met ‘Olifant’ (1996), ‘Bommetje’ van Melkunie (1997), ‘Goeiemoggel’ van KPN (2007) en ‘Pietertje’ van Calvé Pindakaas (2010).
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
-
Ster van Britse ‘Koffietijd’ zegt nog te leven dankzij dochters, collega’s willen dat keiharde aanpak stopt
De Britse tv-ster Phil Schofield (61) heeft verkeerde dingen gedaan, maar blijft een mens en moet met rust gelaten worden voordat het fout met hem afloopt. Dat zeggen verschillende tv-prominenten na het grote BBC-interview, waarin hij zei nog te leven dankzij zijn dochters. Ook de moeder van de overleden presentatrice Caroline Flack is bezorgd. -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
Primeur: Amalia schittert in rode avondjurk van Jan Taminiau op dé koninklijke bruiloft van 2023
De generale repetities zijn voorbij, het echte werk is begonnen. Donderdagavond woont prinses Amalia in gala de huwelijksreceptie bij van kroonprins Hoessein van Jordanië en Rajwa Al Saif. Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn eveneens aanwezig.
-
Leerplichtzaak tegen André Hazes en Monique Westenberg
-
-
-
Niall Horan geeft tweede concert in Ziggo Dome vanwege ‘overweldigende vraag’
Niall Horan geeft een extra concert in de Ziggo Dome. De 29-jarige Ierse singer-songwriter, voormalig lid van boyband One Direction, treedt naast 27 maart ook op 28 maart op in de Amsterdamse evenementenhal in het kader van de wereldtour The Show Live On Tour 2024. -
Vier gedupeerden Spoorloos willen schadevergoeding
Vier gedupeerden van het programma Spoorloos willen een schadevergoeding van de omroep KRO-NCRV vanwege de fouten die zijn gemaakt in het programma Spoorloos. Dat zegt de advocate met wie zij samenwerken, Annemiek van Spanje, tegen RTL Boulevard. KRO-NCRV laat weten eerst het onderzoek dat loopt te willen afwachten.Hilversum