Johnny Depp: ‘Ik kon Amber niet eens slaan met vinger in het gips’
Volgens Johnny Depp was het onmogelijk dat hij zijn ex-vrouw Amber Heard zou hebben geslagen in de tijd dat zijn vinger in het gips zat. Dat vertelde hij maandag in de lopende rechtszaak tegen de Britse tabloid The Sun, die hij wegens smaad heeft aangeklaagd na een artikel uit 2018 waarin hij als ‘vrouwenmisbruiker’ werd neergezet tijdens zijn huwelijk met Amber.
Johnny’s vinger zat in het gips omdat zijn vingertopje eraf gesneden was na een ruzie met Amber. Volgens hem omdat zij een wodkafles naar zijn hand gooide, volgens haar omdat hij een telefoon tegen een muur kapot sloeg. De claim dat de acteur zijn ex na de verwonding zou hebben vastgepakt en hebben geslagen, weerlegt hij vandaag.
,,Had u met uw vinger in het gips Ambers haar vast kunnen pakken met uw ene hand en haar met uw andere hand meerdere malen kunnen slaan?’’, vroeg zijn advocaat David Sherborne hem. ,,Nee, meneer’’, antwoordde Johnny kalm.
Volgens de Pirates of the Caribbean-acteur zou hij zijn ex-vrouw, met wie hij van 2015 tot 2017 getrouwd was, in tegenstelling tot wat zij beweert ook niet tijdens hun huwelijksreis hebben aangevallen. Hun bodyguard Malcolm Connolly was volgens hem namelijk de gehele treinreis door Zuidoost-Azië bij hen.
Lees verder onder de video van het begin van de rechtszaak.
Spiegel
Overigens werd eerder tijdens de rechtszaak al bekend dat Johnny met de bebloede vinger een spiegel bekladde met de tekst: ‘Ik hou van jou’. Volgens de acteur wist hij precies wat hij deed toen hij op de spiegel aan het vingerverven was. ,,Op dat moment was het klaar voor mij. Ik was ervan overtuigd dat het niet beter zou worden, alleen maar slechter. En doodgaan was erger. Dit was een boodschap naar haar: succes en voorzichtig daarboven, een verwijzing naar haar ambitie om een grote ster te zijn.”
Johnny weet zich tijdens de rechtszaak gesteund door onder andere Winona Ryder, met wie hij begin jaren 90 een relatie had. ‘We waren als stel vier jaar samen. Hij was mijn beste vriend, we waren net familie’, is in haar verklaring die vanochtend naar buiten kwam te lezen. ‘Ik was er natuurlijk niet bij tijdens zijn huwelijk met Amber, maar vanuit mijn ervaring, die heel anders was, was ik echt geschokt, verward en boos toen ik de beschuldigingen tegen hem hoorde.’
Daarnaast zal ook zijn ex Vanessa Paradis voor Johnny getuigen.The Sun heeft echter nog een speciale troef in handen. Het lijkt er namelijk op dat Amber in het voordeel van de krant gaat getuigen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Laatste Podium Witteman voor Paul Witteman: ‘Voor mij het mooiste programma van de wereld’
Na acht seizoenen presenteerde Paul Witteman zondag voor het laatst het klassieke muziekprogramma Podium Witteman. Voor de presentator was dit ‘het mooiste programma van de wereld’. -
Winona Ryder snapt niks van beschuldigingen tegen Johnny Depp
Winona Ryder, die begin jaren 90 een relatie had met Johnny Depp, kan zich niet vinden in de beschuldigingen van misbruik aan het adres van de acteur. Dat meldt de Daily Mail vandaag op basis van een statement dat de actrice woensdag in de zaak zal geven. -
met video
Even tot hier herenigt Finkers en Kaandorp met liedje over moddergooiende Depp en Heard
Ruim dertig jaar nadat Herman Finkers en Brigitte Kaandorp samen het lied Duet zongen, zijn de twee cabaretgrootheden gisteravond weer samengebracht in Even tot hier. Op de melodie van hun liedje bezongen ze nu de toestanden tussen steracteurs Johnny Depp en Amber Heard, die momenteel lijnrecht tegenover elkaar staan in de Amerikaanse rechtbank. -
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.
-
PREMIUMvideo
Proces Johnny Depp tegen The Sun van start: mocht krant schrijven dat hij zijn vrouw sloeg?
Een fris ogende Johnny Depp (57) beklom dinsdagochtend de trappen van het Royal Courts of Justice in Londen, waar de rechtszaak van de acteur tegen de krantengroep achter tabloid The Sun van start gaat. De inzet van die rechtszaak is eenvoudig: had de journalist gelijk toen hij schreef dat Depp z'n vrouw mishandelde of gaat het wel degelijk om laster en eerroof? Alles over die zaak op een rijtje. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
Johnny Depp ontkent slaan Amber Heard na grap over tatoeage: ‘U zit verkeerd’
Op dag twee van de in totaal drie weken durende rechtszaak tussen Johnny Depp en de Britse tabloid The Sun heeft de acteur opnieuw ontkend dat hij zijn ex-vrouw Amber Heard geslagen zou hebben. Dit gebeurde dus volgens hem ook niet nadat zij hem zou hebben uitgelachen om een van zijn tatoeages.