Jaarlijks feestje Witte Huis-pers gaat weer niet door
Het White House Correspondents’ Dinner is voor het tweede jaar op rij afgelast. De organisatie liet woensdag weten dat alhoewel de coronatoestand in Washington D.C. rap vooruit gaat, een groot indoorevenement nog niet op te tuigen valt.
Tijdens het mediafeestje, door de journalisten zelf ook wel Nerd Prom genoemd, nemen de president en de reporters elkaar traditiegetrouw op de hak. Ook treden er altijd comedians op, in eerdere jaren waren dat onder meer Jimmy Kimmel, Joel McHale, Michelle Wolf, Hasan Minhaj, Conan O’Brien en Cecily Strong.
Vorig jaar werd het evenement eerst uitgesteld, en toen afgeblazen vanwege de coronacrisis. Destijds was comedian Kenan Thompson al aangekondigd als presentator van de avond. Dit jaar had de organisatie uit voorzorg nog geen host vastgelegd.
De drie edities daarvoor werden voor het eerst sinds begin jaren 80 niet bijgewoond door de president. Donald Trump, van wie bekend is dat hij er slecht tegen kan als er grappen over hem worden gemaakt, zegde standaard af en noemde de avond eens ‘zo saai’. De laatste president voor hem die afhaakte, was Ronald Reagan in 1981. Hij kwam niet omdat hij herstelde van de aanslag op zijn leven, maar gaf een speech via de telefoon.
George W. Bush en Barack Obama, die beiden twee termijnen vervulden, waren wel altijd bij het evenement aanwezig en leverden dan ook een bijdrage in de vorm van een komische toespraak.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
recensie
Verfilming van boekenweekgeschenk deelt geen emotionele dreun uit
Soms proef je dat een film is gebaseerd op een boek, ook al ben je niet bekend met het bronmateriaal of weet je überhaupt niet dat er een roman aan ten grondslag lag. Er is bijvoorbeeld sprake van veel symboliek. Of sfeer is duidelijk ondergeschikt aan de dialogen. Het medium film is natuurlijk in de kern een visueel medium. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Nieuw op Netflix deze week: Love on the Spectrum U.S., F*ck de Liefde 2 en Jackass 4.5
Wekelijks kondigt Netflix nieuwe films en series aan. In deze rubriek schrijven we over het verse aanbod dat deze week op Netflix verschijnt. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.
-
Showbytes
Loiza doet nonchalant in lingerie en zoontje Chantal is eigenwijs
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Update
Frank van der Lende en Eva Koreman moeten stoppen met middagshow, maar tasten in duister over reden
Radio-dj Frank van der Lende moet stoppen met zijn middagshow op NPO 3FM die hij samen met Eva Koreman presenteert. Op Twitter laat hij weten dat dit niet zijn eigen keuze is. -
Zanger en acteur Wim Rijken (63) overleden
Zanger, acteur en presentator Wim Rijken is overleden. De artiest overleed gisteren op 63-jarige leeftijd in een hospice Amsterdam. Dat bevestigt zijn agent tegenover het ANP na berichtgeving van De Telegraaf.