Het is niet alleen de week van Duncan, maar ook van Pauw
Angela kijkt tvJournaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie.
Delen per e-mail
Het is onmiskenbaar de week van Duncan. Wat zeg ik, het hele komende jaar is van Duncan. En terecht. Maar het is ook de week van Jeroen Pauw.
Turft u even mee: afgelopen woensdag werd hij in zijn eigen programma verrast met de Ere Nipkowschijf. Komende woensdag leidt hij het enige verkiezingsdebat waar ik me daadwerkelijk op verheug, dat tussen Baudet en Rutte. En tussendoor deed hij zondagavond ook nog ‘even’ een speciaal ingelaste Songfestivalspecial die maar liefst 2,3 miljoen kijkers wist te boeien.
Ik gebruik niet voor niets de aanhalingstekens in bovenstaande zin. Want hoewel het ook weer geen hogere wiskunde betreft, zou het erg aanmatigend zijn om te stellen dat je ‘even’ zo’n feestelijke uitzending in elkaar timmert. Er moet eerst maar iemand op het idee komen, de redactie moet een lekkere mix van voor de hand liggende gasten (Gerard Joling, Getty Kaspers) en wat verrassender types (de mediaschuwe regisseur Hans Pannecoucke!) zien te charteren en dan is de kunst om het zowel voor de mensen in de studio als die thuis op de bank een beetje aangenaam aan elkaar te knopen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Extra Op1-uitzending op zaterdag
Er komt een extra uitzending van Op1 op zaterdag. Dat meldt directeur Jan Slagter van Omroep MAX vrijdag op Twitter. -
PREMIUM
Filmrecensie Vier sterren voor One Night in Miami: Vooral Kingsley Ben-Adir maakt indruk als Malcolm X
Onze redactie maakt je wegwijs in het actuele aanbod van films, series en albums. Wat moet je gezien of geluisterd hebben en waarom? Vandaag de film One Night in Miami, vanaf nu te zien op Amazon Prime Video. -
PREMIUM
ANGELA KIJKT TV De Zucht van Duncan zei alles
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
PREMIUM
Het was gepast geweest als Margriet haar excuses aan Ernst Kuipers had aangeboden
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM
Voor het eerst volledig digitaal én gratis: jouw gids voor Eurosonic/Noorderslag
Geen kroegentocht door Groningen, maar een digitale editie van duofestival Eurosonic/Noorderslag. Met, eerder opgenomen, optredens van slechts een kwartier. Maar het goede nieuws: meekijken is gratis. Tien tips voor achter de webcam.
-
‘Terror Theo’ verlaat vrijwillig Big Brother-huis
Slecht nieuws voor de fans van de Amsterdamse Theo. De spraakmakende Big Brother-kandidaat heeft donderdagmorgen na twee weken vrijwillig het huis verlaten. -
PREMIUM
Angela kijkt tv Wie moet volgend jaar het Songfestival presenteren?
Duncan flikte het en hoe! Nu de confetti is opgeveegd, kan het grote speculeren beginnen: wie moeten volgend jaar het Eurovisie Songfestival presenteren? Met welke gezichten geven we als land ons beste visitekaartje af aan Europa? Onze Angela de Jong doet alvast een paar suggesties. -
Van metal tot Big Band: oproep K3 leidt tot vijftien versies van hitsingle 10.000 Luchtballonnen
De oproep van K3 om een remake van hun single 10.000 Luchtballonnen te maken bleek niet aan dovemansoren gericht. Op de website van de Vlaamse meidengroep zijn inmiddels vijftien unieke varianten te beluisteren. Van rock, EDM tot zelfs een metalversie. Er is ook een bigbanduitvoering, die vanaf vandaag online staat.