Hele jury van MasterChef Australië stapt op
Na elf seizoenen stopt de driekoppige jury van het kookprogramma MasterChef Australië ermee. Network 10 is er tijdens de contractonderhandelingen met George Calombaris, Matt Preston en Gary Mehigan niet uitgekomen.
Delen per e-mail
,,Ondanks maanden van onderhandelen, is 10 er niet in geslaagd om een overeenkomst naar tevredenheid van Matt, Gary en George te bereiken", zegt zendertopman Paul Anderson tegen 10 Daily. Hij zegt dat MasterChef Australië is uitgegroeid tot een van de populairste kookprogramma's ter wereld. ,,We willen Gary, George en Matt bedanken voor hun bijdrage in de afgelopen elf jaar.”
Volgens Anderson betekent het vertrek van de voltallige jury niet dat het programma stopt. ,,Australië zit vol opmerkelijk kooktalent en we kunnen niet wachten om de volgende groep - en de volgende generatie juryleden - volgend jaar voor te stellen in het twaalfde seizoen van MasterChef Australië.”
MasterChef Australië is een van de populairste edities van de talentenjacht. In Nederland wordt het uitgezonden op Net 5, waar ook de Nederlandse versie van de kookshow te zien is. Hierin zijn Stefan van Sprang, Jonathan Zandbergen en Freek van Noortwijk te zien als juryleden. In MasterChef strijden amateurkoks om de titel MasterChef, een eigen kookboek en 25.000 euro.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gedicht tijdens inauguratie levert Amanda (22) modellencontract op
Dichteres Amanda Gorman, die de show stal tijdens de inauguratie van president Joe Biden afgelopen week, heeft een modellencontract getekend bij IMG Models. -
PREMIUM
Nederlandse chef-kok Odile (44) maakt furore in de Caraïben
New Yorkers kijken dagelijks naar haar. En in Boston zijn vele fans van haar kookshow. Odile Horjus (44), alias Chef de Colores, is opgegroeid in Doetinchem, werd finalist van Masterchef in de Dominicaanse Republiek en heeft nu haar eigen dagelijkse televisieshow. -
Talkshowlegende Larry King (87) overleden
Larry King is zaterdag op 87-jarige leeftijd in Los Angeles overleden. Dat meldt Ora Media, het bedrijf waarvan de Amerikaanse presentator mede-oprichter is, op Twitter. -
Nieuwe talkshow Matthijs van Nieuwkerk start met 1,4 miljoen kijkers
De eerste reguliere aflevering van Matthijs gaat door heeft gisteravond bijna 1,4 miljoen kijkers getrokken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. Het nieuwe programma van Matthijs van Nieuwkerk trok meer kijkers dan tijdens de oudejaarsspecial, toen er meer dan een miljoen mensen keken. -
In navolging van Kim Kardashian geeft ook Alicia Keys extravagant feest op tropische locatie
Corona of niet, de man van Alicia Keys heeft kosten noch moeite gespaard om de veertigste verjaardag van zijn vrouw te vieren. Een lockdownverjaardagsfeestje was blijkbaar niet goed genoeg, dan maar een luxe party op een tropische bestemming, net als Kim Kardashian.
-
Jennifer Lopez onder vuur na lanceren ‘decadente’ challenge
De challenge die Jennifer Lopez heeft bedacht om de twintigste verjaardag van haar album J.LO te vieren, is niet in goede aarde gevallen. Gisteren stuurde ze een tweet de wereld in waarin ze opriep om de iconische scène uit de clip Love don't cost a thing na te spelen. Een kritische reactie kon echter op meer likes rekenen dan het oorspronkelijke bericht van Jenny from the Block. -
PREMIUM
Birgit zocht ‘Thelma & Louise-gevoel’ en vroeg Kim als partner in crime voor Hunted VIPS
Zangeres en actrice Birgit Schuurman vormt samen met Kim Feenstra een van de duo's in Hunted VIPS dat vanavond van start gaat. ,,Het leukste is dat je mensen op een Man-bijt-Hond-achtige manier leert kennen.'' -
Dennie Christian dankbaar voor steun na overlijden echtgenote: ‘Het beste ervan maken is niet eenvoudig’
Dennie Christian is enorm dankbaar voor al het medeleven dat hij kreeg na het overlijden van zijn vrouw Roswitha vorige maand. Op Instagram bedankt hij iedereen die de moeite nam om hem een berichtje te sturen.