Finale Op zoek naar... Danny en Sandy niet terug te kijken, fans teleurgesteld
Pech voor wie dit weekend de finale van de musicalcompetitie Op zoek naar... wil terugkijken: dat gaat niet. In het Avrotros-programma wordt vrijdagavond live gestreden om de hoofdrollen van Danny Zuko en Sandy Olsson in de musical Grease.
Avrotros laat via Instagram weten dat de mediawet roet in het eten gooit. ‘Na vrijdagavond zijn de winnaars niet langer kandidaten in het programma, maar Danny en Sandy in de musical Grease. Om deze activiteiten gescheiden te houden, is mediawettelijk bepaald dat het programma niet terug te kijken is’, luidt de mededeling.
Fans van het programma, die om wat voor reden dan ook niet kunnen kijken, reageren teleurgesteld. ‘Echt jammer, ik kijk het al een paar weken op de zaterdagochtend terug met mijn dochtertjes die enorm meeleven met het programma', schrijft Paulien bijvoorbeeld. De aflevering kan wel worden opgenomen.
Dominique de Bont, Magtel de Laat en Danique Graanoogst zijn in de race om Sandy te worden. Zij zingen I’m the greatest star (uit Funny Girl), Never Enough (uit The Greatest Showman) en She used to be mine (uit Waitress). Tristan van der Lingen, Paul Morris of Victor Lammertijn wordt Danny. Zij zingen I’m alive (uit Next to normal), Gethsemane (uit Jesus Christ Superstar) en Vriend als ik uit Aladdin.
Het publiek kiest de winnaars. Een adviserende rol is weggelegd aan de vakjury, bestaande uit Pia Douwes, Jim Bakkum, Marlijn Weerdenburg en Maurice Wijnen. Frits Sissing presenteert.
Op deze site lees je dit weekend een interview met de winnaars
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht. -
PREMIUMOranje Franje
Zowel voor het plaatje als de hygiëne had Máxima haar haar beter in een staart kunnen laten
Josine Droogendijk, Nederlands bekendste Máxima-kenner, bespreekt wekelijks de mode van royals in binnen- en buitenland. Deze week opvallend: Camilla op staatsbezoek. -
PREMIUM
‘Ga niet met de hogedrukspuit over het terras met groene aanslag’
Last van algen op tegels, schutting en bloempotten in de tuin? Wacht even met de hogedrukspuit, zegt hovenier Bert Moelee van De Tuinexpert. Hij heeft een betere oplossing. -
Van straatschoffie tot multimiljardair: zo werd Jay-Z de rijkste hiphopartiest ter wereld
Jay-Z is volgens het Amerikaanse zakenblad Forbes op het moment de rijkste hiphopartiest. De 53-jarige rapper zou een vermogen van 2,5 miljard dollar, omgerekend ruim 2,3 miljard euro, hebben. Maar zó veel verdient hij niet met zijn muziek: hoe vergaart hij dan zijn fortuin? -
PREMIUMInterview
Claude was vier maanden terug nog een hardwerkende student: ‘Absurd’
De debuutsingle van zanger Claude werd nummer 1 en bracht hem tot het voorprogramma van zijn held Stromae in de Ziggo Dome. Hoe volg je zo’n succesnummer op? Claude gokt op Layla, zijn nieuwe single die vrijdag verscheen na vier krankzinnige maanden. ,,Mijn moeder vroeg: leuk, een gouden plaat, maar wat is dat eigenlijk?”
-
Met video
Mariëtte Hamer haalt uit naar De Mol: John, het was niet op orde
Mariëtte Hamer, de regeringscommissaris seksueel grensoverschrijdend gedrag, heeft woensdagavond in Op1 hard uitgehaald naar John de Mol. De mediatycoon riep in de uitzending van Boos, ruim een jaar geleden, vrouwen op zich te melden omdat dat veilig zou zijn. Het rapport van producent ITV, dat woensdag werd gepresenteerd, bewijst volgens Hamer dat De Mol toen niet de waarheid sprak. -
-
-
PREMIUMEnergierekening
Robert: ‘Afgelopen jaar verbruikten we 21.000 kWh aan stroom en wekten we 18.900 kWh op’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Robert Schrijvers (53) uit Maria Hoop in Limburg. -
recensie
Meryl Streep eindigt in toekomstdrama Extrapolations als stem van een bultrugwalvis
Over de toekomst van onze aarde worden in Hollywood vooral onheilsdrama’s gemaakt. Meestal ontaardden die pogingen in zombiefilms en -series, zoals The Last of Us, waarin menselijke mutanten de overgebleven aardbewoners proberen uit te roeien.