Film La La Land wordt musical op Broadway
Er wordt een musical gemaakt van de bekroonde muziekfilm La La Land. De productie zal volgens Amerikaanse media te zien zijn op Broadway.
Producent Marc Platt, die meewerkte aan de film uit 2016, is ook bij de musical betrokken. ,,We hebben een team van wereldklasse samengesteld om een musical te creëren die de miljoenen huidige fans van La La Land in vervoering zal brengen en een heel nieuw publiek zal laten kennismaken met de film”, laat hij weten.
Dat team bestaat onder anderen uit regisseur Bartlett Sher, die eerder toneelstukken als To Kill a Mockingbird en Fiddler on the Roof regisseerde. De muziek in de musical is wederom van de handen van Justin Hurwitz. De acteurs zijn nog niet bekendgemaakt. Ook de datum van de première is nog niet gemeld.
La La Land, met in de hoofdrollen Emma Stone en Ryan Gosling, gaat over een vrouw die droomt van een acteercarrière en een jazzpianist die graag een eigen club wil openen. Ze ontmoeten elkaar, worden verliefd en helpen elkaar hun dromen te verwezenlijken, maar dat brengt ook moeilijkheden met zich mee. De film won meerdere Oscars.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
The Big Bang Theory-actrice Kaley Cuoco bevallen van dochtertje
Kaley Cuoco is bevallen van haar eerste kindje. Op Instagram maakte de actrice, die onder meer te zien was in de serie The Big Bang Theory, zaterdag bekend dat ze is bevallen van dochtertje Matilda Carmine Richie. -
RTL wil ‘stevig gesprek’ met producent ITV: ‘Bevindingen Voice-rapport verschrikkelijk’
RTL wil een ‘stevig gesprek’ met Voice-producent ITV. Aanleiding is het rapport dat vandaag naar buiten kwam, waaruit blijkt dat kandidaten en medewerkers zich al ver voor 2022 hadden beklaagd over grensoverschrijdend gedrag op de werkvloer. ,,Het is duidelijk dat er geen veilige werkomgeving was en dat er niet adequaat is gehandeld op meldingen. Dat vinden we verschrikkelijk.’’ -
PREMIUM
‘Ga niet met de hogedrukspuit over het terras met groene aanslag’
Last van algen op tegels, schutting en bloempotten in de tuin? Wacht even met de hogedrukspuit, zegt hovenier Bert Moelee van De Tuinexpert. Hij heeft een betere oplossing. -
PREMIUM1
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht. -
PREMIUMAngela Kijkt TV
Het haar van Merel Ek was het onbetwiste hoogtepunt op het Binnenhof gisteravond
Het land mag dan in een politieke crisis verkeren, maar er viel ook wat te lachen in Den Haag, zag Angela de Jong.
-
Kijkers trappen massaal in 1 aprilgrap Videoland over figurant-lijken: ‘Dus nu gaan we écht op zoek’
Videoland heeft heel wat kijkers afgelopen week in de maling genomen. Op TikTok was acteur Robert de Hoog op zoek naar figuranten die ‘goed stil kunnen liggen’ - lijken dus. Achteraf bleek het een 1 aprilgrap, maar kijkers waren zo enthousiast dat het streamingplatform nu toch echt werk gaat maken van de oproep. -
-
-
PREMIUMEnergierekening
Robert: ‘Afgelopen jaar verbruikten we 21.000 kWh aan stroom en wekten we 18.900 kWh op’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Robert Schrijvers (53) uit Maria Hoop in Limburg. -
Showbytes
Theatershow Richard stilgelegd door rondvliegende tosti en Patricia gekiekt met dubbelganger
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.