Extra concert Elton John in Ziggo Dome
Elton John geeft volgend jaar niet een maar twee shows in Nederland. De Britse zanger geeft op zaterdag 8 juni 2019 een extra afscheidsconcert in de Ziggo Dome in Amsterdam, meldt concertorganisator Mojo.
Een maand eerder, op woensdag 15 mei 2019, staat de zanger ook op het Amsterdamse podium. De kaarten voor dat concert waren binnen een mum van tijd uitverkocht. De concerten maken deel uit van zijn afscheidstournee Farewell Yellowbrick Road. De tour, die over vijf continenten gaat, duurt drie jaar en bestaat uit 300 optredens. De laatste liveshow van de zanger belooft een muzikale én visuele reis te worden door zijn unieke carrière die meer dan vijftig jaar hits omvat.
Elton John is een van de bestverkopende soloartiesten ooit, met 38 gouden, 31 platinum en multi-platinum albums, meer dan vijftig Top 40-hits en ruim 300 miljoen verkochte albums wereldwijd. Met het nummer 'Candle In The Wind 1997' scoorde hij het record van bestverkopende single ooit, met meer dan 33 miljoen verkochte exemplaren. Na de wereldtournee gaat de zanger meer tijd besteden aan de opvoeding van zijn kinderen.
De kaartverkoop voor het extra concert begint vrijdag om 10.00 uur.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met deze tool zie jij op welke toeslag of welk potje geld je recht hebt
Zorgtoeslag, huurtoeslag, bijzondere bijstand. Er zijn veel potjes met geld maar mensen weten ze vaak niet te vinden. Om die reden lanceren schuldhulporganisaties Geldfit en VoorzieningenWijzer nu een online Potjes-check. Zo kun je zelf raadplegen op welke voorzieningen je recht hebt. -
Met video
Deze typetjes maakten Wim de Bie onvergetelijk
Wim de Bie, die op 83-jarige leeftijd overleed, laat onvergetelijke typetjes na. Samen met Kees van Kooten wordt hij voor altijd herinnerd als zwerver Dirk, burgemeester Van der Vaart of Tedje van Es, die de tuin even winterklaar komt maken. Een bloemlezing van zijn typetjes. -
Showbytes
Yvon kan ‘niet stoppen met huilen’ om haar gewonde hond en Bridget is een paardenmeisje
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Quiz
Internationale Theaterdag: herken jij deze musicalsterren?
Het is vandaag de Internationale Theaterdag. Herken jij deze musicalsterren nog? -
Kijkcijfers Marble Mania dalen verder
Het SBS-programma Marble Mania kampt met rap dalende kijkcijfers. De tweede aflevering van het derde seizoen is zaterdag door 471.000 mensen bekeken. Het programma staat daarmee op de 22e plek in de lijst van best bekeken programma’s van zaterdag. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO).
-
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies. -
-
-
VPRO herhaalt maandag programma over Van Kooten en De Bie, ruime aandacht in De Taalstaat
De VPRO gaat maandagavond een speciale uitzending over Van Kooten en De Bie herhalen, als eerbetoon aan de overleden komiek en schrijver Wim de Bie (83). Dat laat de omroep maandag weten. -
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten.