Exclusief: onze filmverslaggever woonde laatste opnamen nieuwe James Bond-film bij
007Filmredacteur Ab Zagt mocht als enige Nederlandse journalist op een van de laatste draaidagen de slotopnamen bijwonen van de nieuwe James Bond-film No Time To Die. Op de set heerst vooral weemoed over het laatste optreden van Daniel Craig als 007.
Stipt op tijd in de vroege avond stopt de bus met een select groepje filmjournalisten bij de poort van de Pinewood Studios, gelegen op vijftig kilometer buiten Londen. Alle inzittenden hebben hun paspoort in de aanslag alsof er een grens van een vijandige mogendheid gepasseerd moet worden. Zonder een geldig legitimatiebewijs mag niemand het terrein op. Elke naam moet zorgvuldig op de gastenlijst gecontroleerd worden.
De voorzorgsmaatregelen lijken zwaar overdreven, maar het past wel bij de geheimzinnigheid die altijd heerst rond een nieuw filmavontuur van James Bond. De angst is groot dat er nog meer uitlekt over de plot dan vorig jaar al is gebeurd.
De vraag is of al die speculaties in de media eigenlijk wel kloppen. Wordt de nieuwe Bond een vrouw? Is de door Oscarwinnaar Rami Malek (Bohemian Rhapsody) gespeelde schurk Safin misschien de zoon van een oude vijand van Bond? Op internet wordt er veelvuldig over gezinspeeld. Het hoort allemaal bij de geruchtenstroom die elke Bond-film met zich meebrengt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMOranje Franje
Zodra Máxima kiest voor flatjes, zie je vaak wel dat ze er maar weinig ervaring mee heeft
Josine Droogendijk, Nederlands bekendste Máxima-kenner, bespreekt wekelijks de mode van royals in binnen- en buitenland. Deze week opvallend: een geleende riem en een onflatteuze broek. -
Kendrick Lamar geeft extra concert in Ziggo Dome
Kendrick Lamar geeft op 8 oktober een extra concert in de Ziggo Dome. De Amerikaanse hiphopster zou eerder alleen op 7 oktober in de Amsterdamse concertzaal staan, maar daar is nu wegens grote belangstelling een optreden bijgekomen, laat organisator Mojo vandaag weten. -
Showbytes
Loiza doet nonchalant in lingerie en zoontje Chantal is eigenwijs
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Glennis Grace wist niet dat OM dagvaarding al naar buiten zou brengen: ‘Communiceren liever via media dan met ons’
Glennis Grace en haar advocaat waren niet op de hoogte van het feit dat donderdag naar buiten zou komen dat de zangeres wordt gedagvaard. ,,Helaas moeten wij constateren dat het Openbaar Ministerie kennelijk liever communiceert via de media dan rechtstreeks met ons als advocaten”, laat Kerem Canatan, de advocaat van de zangeres, weten in een reactie. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
Team achter New Kids komt na vijf jaar met nieuwe komedie
Flip van der Kuil en Steffen Haars, het duo achter successen als New Kids en de film Bro’s Before Ho’s, gaat eind dit jaar een nieuwe speelfilm draaien. De titel van de komedie is Krazy House. Het is de bedoeling dat de film in 2023 in de bioscopen te zien is. Dat maakte producent Kaap Holland Film bekend op het festival van Cannes.