Drankmerk Fiorito zet Lil Kleine definitief aan de kant: ‘Wij keuren elke vorm van geweld af’
Het limoncellomerk Fiorito heeft de samenwerking met rapper Lil Kleine stopgezet. Dat zegt oprichter Franco Fiorito van het bedrijf tegen RTL Z.
Het Nederlandse drankbedrijf maakte in 2020 nog vol trots bekend dat rapartiest Lil Kleine en zijn manager Nathan Moszkowicz als nieuwe aandeelhouders in het bedrijf gingen investeren. Fiorito maakt ambachtelijke sterke dranken als limoncello en citroenrum, en is in handen van oprichters Franco en Benno Fiorito.
Vorig jaar werd de samenwerking met de rapper al in de ijskast gezet, na berichten dat Lil Kleine zijn vriendin zou hebben mishandeld op Ibiza.
Jorik Scholten, zoals Lil Kleine echt heet, werd zondagavond aangehouden op verdenking van zware mishandeling en/of mishandeling, twee dagen nadat hij door de rechter was veroordeeld tot een werkstraf van 120 uur voor het schoppen van een man in een nachtclub. Dat was voor Fiorito de directe aanleiding om afscheid te nemen van de rapper.
,,Afgelopen maandag hebben we de samenwerking definitief opgezegd”, zegt Fiorito tegen RTL Z. ,,Wij keuren elke vorm van geweld af. Wij bestaan al tien jaar en willen gewoon niet geassocieerd worden met dit gedoe.”
Hoe het aandeelhouderschap van Lil Kleine exact wordt afgehandeld kon de oprichter van het drankenconcern niet zeggen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Suzan van Freek kreeg totale blackout bij Jinek: ‘Geen idee meer wat ik kwam doen’
-
Column
Lil Kleine deed zijn naam op alle fronten eer aan: klein, miezerig en laag
Journalist Debby Gerritsen kijkt met een vrouwelijke bril naar de actualiteit en deelt iedere week wat haar opvalt. -
OM in beroep tegen vrijlaten Lil Kleine
Het Openbaar Ministerie in Amsterdam is in beroep gegaan tegen het vrijlaten van Lil Kleine. De rapper mocht gisteren in afwachting van het onderzoek naar de vermeende mishandeling van zijn verloofde Jaimie Vaes de gevangenis verlaten. -
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
Buxusliefhebbers, let op, de rupsen van de buxusmot zijn al volop aan de vraat. Rond deze tijd verpoppen ze tot mot, met een nieuwe generatie tot gevolg. Ingrijpen is de boodschap! Hoe roep je de plaag een halt toe en houd je je geliefde planten gezond? Tuinexpert Laurence Machiels weet raad: ,,Een feromoonval lokt de mannetjes en kan voorkomen dat de buxusmotten paren.’’ -
1
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen.
-
Van onschatbare waarde-expert Bianca Frölich: ‘Ik geloof dat die juiste ziel ineens voor me zal staan’
-
-
-
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
met video
Prins Harry: ‘Staat van pers en overheid in VK op dieptepunt’
De Britse prins Harry zegt in de rechtbank dat de Britse tabloids bloed aan hun handen hebben en veel pijn hebben veroorzaakt, al sinds zijn vroege jeugd. De hertog van Sussex beschuldigt de uitgever van tabloid The Mirror van het onrechtmatig verzamelen van informatie. Het is voor het eerst in meer dan 130 jaar dat een Britse royal openbaar en onder ede ondervraagd wordt.