Concert at Sea organiseert digitale editie
Festivalgangers kunnen dit jaar toch een beetje proeven van de sfeer van Concert at Sea. Het festival vindt op 25, 26 en 27 juni onder de noemer Concert at Home digitaal plaats, maakte de organisatie vandaag bekend.
Vanuit vaste stek Zeeland is er een interactief programma te volgen via de festivalwebsite. Fans worden daarvoor opgeroepen hoogtepunten en verhalen tijdens het programma te delen. Tijdens de uitzendingen zijn er daarnaast door het publiek gekozen hoogtepunten te zien van de afgelopen veertien edities. Michiel Veenstra presenteert deze livestream, die ook te volgen is via YouTube en Facebook.
Ook op de radio en televisie wordt aandacht besteed aan Concert at Sea. Op NPO Radio 2 is er op 27 juni een speciale editie van Muziekcafé vanuit Zeeland. Daarin zijn livesessies van artiesten te horen en komen hoogtepunten van de afgelopen jaren en verhalen van artiesten en festivalbezoekers voorbij. Op diezelfde dag wordt in de avond op NPO 3 in Concert at SEA 15 jaar teruggeblikt op eerdere edities.
Festivalgevoel
,,We missen het publiek enorm en op deze manier gaan we het festivalgevoel bij de mensen thuis brengen. Gelukkig kunnen we op zaterdag 27 juni ook al veel artiesten bekend maken voor de editie van 2021 dus de voorpret begint dit jaar al vroeg.” aldus Paskal Jakobsen van BLØF, die het festival organiseert.
Concert at Sea zou dit jaar voor de vijftiende keer plaatsvinden. De jubileumeditie is verplaatst naar 24 tot en met 26 juni 2021. Kaarten die zijn gekocht voor de editie van dit jaar, blijven geldig voor volgend jaar. Nieuwe tickets zijn vanaf het najaar te koop.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet video
Vrooooom: Max’ Monaco in de strip
Het circuit van Monaco, dat morgen het strijdtoneel is van Max Verstappen, duikt in eindeloos veel strips op. Kenner Wim Simons geeft tekst en uitleg bij zes Monegaskische avonturen van de legendarische stripheld/coureur Michel Vaillant. -
Gijs de Lange sprak over naderend einde in podcast Peptalk
Gijs de Lange sprak ruim een week voor zijn dood uitgebreid met podcastmaker en acteur Pepijn Schoneveld over zijn naderende einde. Schoneveld heeft de aflevering van Peptalk met de woensdag overleden acteur en regisseur donderdag als eerbetoon aan De Lange, die 65 jaar werd, online gezet. De twee waren jarenlang bevriend. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk.
-
Ed Sheeran komt vrijdag met nieuwe muziek
Ed Sheeran brengt vrijdag twee nummers uit die hij nog niet eerder heeft laten horen aan het publiek. Ook komen er twee nummers uit die hij speciaal schreef voor de film Yesterday uit 2019, waarin hij een rol speelde. -
Vanavond op tv: Finale Conference League, Verslaafd! en Tussen Kunst en Kitsch
Omdat er iedere dag heel veel te zien is op televisie, lees je hier iedere ochtend de kijktips voor vanavond. Dit zijn de aanraders voor woensdag 25 maart. Bekijk hier de volledige tv-gids. -
Showbytes
Bikinibabe Miljuschka hunkert naar zon en Renate staat voor een dilemma
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.