Nederlandse songfestivalacts organiseren livestreamconcert
Oude songfestivalinzendingen als Franklin Brown, Marlayne Sahupala en Esther Hart geven op vrijdag 21 mei samen met songfestivalkenner Koos van Plateringen en Junior Songfestival-presentator Buddy Vedder een concert waarin ze de grootste hits uit de 64-jarige geschiedenis van het liedjesfestijn gaan zingen.
Delen per e-mail
De Troubadour, Arcade, Waterloo en Euphoria komen tijdens We Love Songfestival allemaal langs. Het concert is via een livestream thuis te volgen. Kijkers kunnen - naast meezingen en meedansen - ook de We Love Songfestival Quiz meespelen.
,,Optreden voor songfestivalfans is met niets te vergelijken”, zegt Marlayne Sahupala, die Nederland in 1999 met One Good Reason vertegenwoordigde. ,,We willen dolgraag dat de songfestivalfans dit jaar diezelfde bijzondere heerlijke, maar ook hysterische sfeer thuis beleven.”
Met het concert wordt ook aandacht gevraagd voor Habitat for Humanity, een goed doel dat huizen bouwt voor en mét mensen in ontwikkelingslanden. ,,Als ambassadeur van Habitat for Humanity heb ik van dichtbij kunnen zien wat het bouwen van een huis kan betekenen voor een gezin, een familie of zelfs voor een heel dorp”, aldus Buddy Vedder. ,,Ik ben trots en blij dat ik samen met al deze artiesten op deze manier een steentje kan bijdragen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Deze tien BN’ers doen mee aan zesde seizoen van Het Perfecte Plaatje
De opnames voor de meest fotogenieke wedstrijd van Nederland gaan weer beginnen. Tien bekende Nederlanders strijden weer voor de winst in Het Perfecte Plaatje en proberen de kijker te verrassen met spectaculaire foto’s. Het nieuwe seizoen is vanaf dit najaar te zien bij RTL 4. -
Prinsessen krijgen cursus tompouce bakken en gaan stofzuigerracen op Koningsdag
De koninklijke familie staat over een week in Eindhoven op Koningsdag een hightech, maar ook nostalgisch programma te wachten. Een groot deel hiervan wordt afgewerkt op de High Tech Campus en is voor publiek volledig vanuit huis te volgen. -
Prins Constantijn prijst Nederlands ondernemerschap
Prins Constantijn is trots op Nederlandse ondernemers. Dat schrijft de 51-jarige speciaal gezant van TechLeap.nl op zijn Twitter-account. TechLeap.nl is een door de overheid gefinancierde non-profitorganisatie die helpt bij het verbeteren van het tech-ecosysteem van Nederland. -
Warm moment op koele dag: Kate troostte prins Charles met kus op wang na uitvaart Philip
Op de dag na de uitvaart van prins Philip staan Britse media stil bij een warm moment na de plechtigheid die verder juist zo koeltjes verliep. Een fotograaf legde vast hoe hertogin Kate haar schoonvader Charles troostte door een hand op zijn schouder te leggen en hem een kus op zijn wang te geven. -
'Britse royals maken schema om Queen te vergezellen’
Leden van de Britse koninklijke familie kijken de komende tijd extra om naar koningin Elizabeth. Volgens The Daily Mirror is er een schema opgezet door haar dochter prinses Anne zodat de Queen geregeld gezelschap heeft na het overlijden van haar man prins Philip.
-
PREMIUMangela kijkt tv
Wie dacht dat Marble Mania het dieptepunt was van 2021, heeft zondagavond NPO 1 gemist
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
VIDEO
Australische zangeres mag niet naar Eurovisie Songfestival
Montaigne, die Australië vertegenwoordigt op het Eurovisie Songfestival, komt niet naar Nederland om op te treden. De zangeres mag vanwege de lokale coronarestricties niet naar Europa reizen, maakte zij bekend in een filmpje op sociale media. -
Victor Mids komt met theatervoorstelling voor ‘alle zintuigen’
Illusionist Victor Mids komt in oktober met een nieuwe theatervoorstelling. Het verhaal draait om een driesterrenchef die zijn wereld ineen ziet storten. Taste moet vanaf begin oktober te zien zijn in het Amsterdome, het congrescentrum aan de Seineweg in Amsterdam.