Barbie doet aangifte na uitlekken seksvideo
UpdateSamantha de Jong (Barbie) gaat aangifte doen tegen iemand die een seksvideo heeft gelekt waarin de realityster te zien is. Volgens Samantha's woordvoerder Jake Hampel zijn de opnames ergens eind vorig jaar gemaakt en gaat het om een opname uit haar privécollectie.
De persoon die verantwoordelijk is voor de verspreiding van het filmpje had contact met Samantha gezocht en eiste een 'flink geldbedrag' om de opname niet naar buiten te brengen.
Toen ze hier niet in meeging, publiceerde hij het pikante materiaal. Over wie de dader is, doet Jake geen uitspraken: ,,We leggen de zaak bij de politie neer en hopen dat het onderzoek snel zal uitwijzen wie hier verantwoordelijk voor is'', laat hij weten aan BuzzE.
Onmenselijk
Net nu de 28-jarige Samantha herstellende is van een ziekenhuisopname in januari, komt ze nu opnieuw in de belangstelling te staan. ,,Dat iemand haar in deze fase van haar leven dit aandoet, is onmenselijk te noemen", gaat Jake verder. ,,Zij is zeer, zeer aangedaan."
Het is niet de eerste keer dat de Haagse moeder van twee wordt gechanteerd met pikante opnames. Nadat ze bekend werd door de realityreeks Oh Oh Cherso was er ook een 'grappenmaker uit de oude relationele sfeer' die haar chanteerde met pikante foto's.
Samantha's ex-man Michael, die in Spanje de zorg van hun twee kinderen Angelina en Milano op zich neemt, heeft nog niet op het nieuws gereageerd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Willeke van Ammelrooy: MeToo meegemaakt, alleen nooit zo genoemd
Willeke van Ammelrooy spreekt zich in het AvroTros-programma Volle zalen uit over de positie van de vrouw in de filmwereld. ,,We noemen het allemaal nu MeToo. Ik heb dat ook meegemaakt, maar ik heb het nooit zo genoemd”, aldus de 78-jarige actrice.Hilversum -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
Quiz
Hoe goed ken jij Michael Bublé? Test je kennis
Michael Bublé treedt op in Nederland. Hoeveel weet jij van de zanger? -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
Update
Kinderen Barbie verhuizen naar hun vader in Spanje
De kinderen van Samantha de Jong (28), beter bekend als realityster Barbie, gaan naar Spanje. Angelina (6) en Milano (2) trekken, met instemming van Jeugdzorg, bij hun vader Michael van der Plas en zijn vriendin in. Zo krijgt Samantha de tijd zich op haar herstel te richten, nadat ze in januari met spoed werd opgenomen in het ziekenhuis.
-
Zangeres Jewel: Mijn moeder heeft al mijn geld gestolen
Jewel is naar eigen zeggen dankzij haar moeder al haar geld kwijtgeraakt. Volgens de Amerikaanse zangeres heeft de vrouw, die ook haar manager was, zo’n 100 miljoen dollar ‘verduisterd’. -
-
-
met video
Peter Gillis moet dwangsom van een miljoen betalen
Realityster Peter Gillis moet als eigenaar van de Oostappengroep een dwangsom betalen van één miljoen euro. Die werd hem woensdag door de gemeente Peel en Maas (Limburg) definitief opgelegd voor de illegale huisvesting van arbeidsmigranten op vakantiepark De Berckt in het Limburgse dorp Baarlo. De gemeente wees een bezwaar van Gillis tegen de dwangsom af. Gillis laat woensdag weten zich niet in de beslissing van de gemeente te kunnen vinden. Hij gaat de kwestie aan de rechter voorleggen. -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging