André Rieu plakt derde weekend aan Vrijthof-serie
André Rieu heeft vier nieuwe concerten toegevoegd aan zijn serie Vrijthof-shows komende zomer in Maastricht. In totaal staan in juli nu twaalf optredens gepland in drie opeenvolgende weekenden.
De wereldberoemde violist geeft in de zomer traditiegetrouw meerdere optredens in de Limburgse stad. Afgelopen jaar waren het er vijftien.
In december treedt Rieu ook op in Maastricht. Hij geeft dan een kerstconcert in het MECC. In januari volgen er nieuwjaarsconcerten in Amsterdam en Antwerpen.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
PREMIUMMet video
Talpa grootste verliezer van mislukte deal met RTL: ‘De Mol heeft gehandicapt mediabedrijf’
Nu de overname van Talpa door RTL is afgeketst, rest de vraag: wat nu? Mediadeskundigen geven antwoord. Vooral John de Mol zal naarstig op zoek moeten naar een nieuwe partner, aldus de kenners. ,,Zijn SBS 6 is eigenlijk een kopie van RTL, maar dan met minder scorende programma’s en op een minder gunstige plek op de afstandsbediening.” -
PREMIUMnecrologie
In het leven van Heddy Lester draaide de mallemolen van het bestaan soms zo wild dat ze er draaierig van werd
Zangeres en actrice Heddy Lester zong met De Mallemolen een van de mooiste Nederlandse Songfestivalliedjes ooit. Zondagavond stierf ze thuis in Amsterdam op 72-jarige leeftijd. -
Talpa geeft ijssculpturenshow IJsmeesters tweede seizoen
De ijssculpturenwedstrijd IJsmeesters: Een Koud Kunstje keert terug op televisie. SBS6 geeft het programma na twee jaar afwezigheid een tweede seizoen, heeft Talpa dinsdag bekendgemaakt.
-
Originele Wednesday Addams-actrice Lisa Loring overleden (64)
The Addams Family-actrice Lisa Loring is op 64-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van een hartinfarct. Dat bevestigt haar dochter aan Variety. Loring vertolkte de iconische rol van Wednesday Addams, het karakter dat onlangs een eigen serie kreeg op Netflix en een regelrechte hit werd. -
-
-
Met video
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
Mick Jagger brengt eigen collectie mondharmonica's op de markt
Mick Jagger gaat een beperkte oplage mondharmonica’s uitbrengen. Dat heeft de 79-jarige Rolling Stones-zanger laten weten in een statement. Jagger brengt de mondharmonica’s uit in samenwerking met Whynow Music en Lee Oskar.