André laat enorme tattoo zetten en Gwen mist knuffels
showbytesKorte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
André Hazes is vandaag op de pijnbank gekropen voor een levensecht plaatje van zijn grote held Rocky.
Vier jaar geleden waren Monique Westenbergs naasten nog aanwezig bij de babyshower van haar en André. ‘Alle drie zijn er nu niet meer... iets wat we toen niet konden bedenken, maar zó fijn dat we dan in een tijd leven dat alles makkelijk gefilmd kan worden en dit soort beelden nog meer waarde krijgen’, schrijft de blondine.
Presentatrice Gwen van Poorten blikt lichtelijk sentimenteel terug op de tijd dat ze nog kon knuffelen met haar vriendin.
Boer Geert Jan heeft vandaag een maaimachine gekocht voor op de boerderij. En niet voor zichzelf, maar voor zijn toekomstige vriendin. ‘Ken ze dit gaan doen’, aldus de paardenfokker die het hoge gras filmt.
Biertje, bitterballen en een boekje: Jan Versteegh is een echte levensgenieter.
Tooske Ragas nam het er gisteren van: geen me-time, maar me-dag.
Goed nieuws voor Jada, het dochtertje van Robert Doornbos en Chantal Bles. Het meisje vocht tegen kanker, maar werd vorig jaar schoon verklaard. Vandaag was de uitslag van haar scan weer goed.
Rudolph van Veen is weer terug op 24Kitchen en deelt vandaag het recept van een betoverende taart op zijn Instagram-account. Het water loopt zijn fans in de mond.
Qmusic-dj’s Marieke Elsinga en Joost Swinkels bruinen wat bij onder het genot van een ijsje.
Als het aan Inge de Bruijn ligt, sport ze vaker buiten.
Rapper Ronnie Flex zoekt wat verkoeling op het water met dochtertje Nori. De kleine spruit kan zelfs al varen met behulp van haar vader.
Een baanbrekende vondst van Jim Bakkum. Door zijn dochtertje een pot vitaminepillen in de hand te geven, is knuffelen een stuk gezonder.
Zanger Dotan dacht tijdens deze fotoshoot vermoedelijk terug aan de ontmaskering van zijn trollenleger.
Een bijzonder nare start van de dag voor Jörgen Raymann. De comedian stond aan de verkeerde kant van zijn fiets en kon daardoor het sleutelgat van zijn slot niet vinden.
Xander de Buisonjé liet Wendy van Dijk ooit vlak voor hun huwelijk zitten. Dat zal bij dochtertje Céla-Lynn niet gebeuren.
Ranomi Kromowidjojo blijkt niet alleen hard, maar ook mooi te kunnen zwemmen.
Zangeres Maan de Steenwinkel verwachtte duidelijk een zeer lokaal buitje toen ze de studio in ging.
Connie Witteman is klaar met alle bewerkte kiekjes op Instagram en deelt een volledig natuurlijke foto.
Weinig mensen weten dat katten hun kopjes geven hebben afgekeken bij Bas Smit.
Kim Kötter heeft het sinds het opengaan van de scholen zó druk dat ze soms vergeet delen van haar lingerie uit te trekken.
Jochem van Gelder weet na zijn ontslag bij SBS dat er altijd ergens anders wel een deur opent.
Het poseergedrag van Romee Strijd is in tien jaar nauwelijks veranderd.
Menigeen zou zijn 75-jarige vader tijdens een luchtig potje tafelvoetbal voor de gezelligheid laten winnen. Dennis van der Geest niet.
Zangeres Merol moet het vanwege de coronacrisis lekker zonder de meiden weten te rooien, maar gelukkig heeft ze haar kledingkast nog.
Voor Tinder is het wat vroeg en dus gaat Brace gewoon via Instagram op zoek naar een vlam voor zijn zoon.
Sommige mensen klappen voor de tv als de koning te zien is. Stijn Fransen gaat naar de kapper voordat Mark Rutte een persconferentie geeft.
Acteur Mike Weerts vond het héérlijk om vanochtend vroeg in de zon te lopen. Aan zijn gezicht is dat verder niet te zien.
Nee, het gaat niet zó slecht met de luistercijfers van NPO 3FM dat dj Eva Koreman geen kleding meer kan betalen. Deze foto’s komen van een shoot voor &C.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMAngela kijkt tv
Dit is misschien wel het beste programma waar ik nooit over heb geschreven
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
PREMIUMANGELA KIJKT TV
Man bijt hond heeft zich bij SBS ontwikkeld tot open inrichting
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
Koningin Máxima vandaag 51 jaar
Meerdere boeken, een televisie-interview met Matthijs van Nieuwkerk, verschillende documentaires en krantenpagina’s vol: Nederland kon exact een jaar geleden niet om de 50ste verjaardag van koningin Máxima heen. Hoe anders is dat vandaag, nu ze in alle stilte 51 jaar wordt. -
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen. -
Foo Fighters-drummer Taylor Hawkins ging ‘gebukt onder drukke tourleven’
De in maart overleden Foo Fighters-drummer Taylor Hawkins zou eerder hebben aangegeven gebukt te zijn gegaan onder het drukke tourleven. Hij zou tegen Pearl Jam-drummer Matt Cameron hebben gezegd ‘het verdomme niet meer te kunnen doen’, zo valt te lezen in een vandaag verschenen profiel van tijdschrift Rolling Stone, dat twintig bronnen rondom Hawkins interviewde.
-
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs? -
Superbespaarder
Jasmina: ‘Door onze buffer hebben we het altijd gered en geen dag zonder eten gezeten’
Sommige mensen kunnen enorm goed met geld omgaan. Of ze nu veel of weinig hebben, ze zijn creatief en mét resultaat. Hoe doen ze dat toch? Elke week laten we hier een superbespaarder aan het woord. Deze keer Jasmina Borgeld (36), die van haar moeder leerde om creatief met geld te zijn. -
PowNed wilde VI-trio: ‘Ze zijn nog steeds welkom’
Omroep PowNed wilde het Vandaag Inside-trio naar de publieke omroep halen. Nadat Johan Derksen twee weken geleden de stekker uit het programma had gehaald, reisde omroepbaas Dominique Weesie af naar Grolloo om met ‘De Snor’ over een doorstart te praten bij de NPO. ,,We waren heel ver, maar Talpa heeft de heren aan hun contract gehouden’’, aldus Weesie.