All Together Now sluit af met 875.000 kijkers
Een mooie afsluiter voor de laatste aflevering van het tweede seizoen van de zangshow All Together Now. 875.000 mensen zaten gisteravond aan de buis gekluisterd om te zien welk talent er met de titel vandoor zou gaan. Het programma scoort daarmee een negende plek in de lijst van best bekeken programma's, zo blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
Delen per e-mail
Er waren gisteravond weer markante persoonlijkheden te zien in de zangshow. Zo maakten de Show Sisters hun entree in kleurrijke jurken, maar ging ook voormalig LA The Voices-zanger Remko Harms de uitdaging aan. Hoewel hij in eerste instantie genoeg punten scoorde om plaats te nemen in de top 3, moest hij later toch afzwaaien nadat een andere kandidaat beter in de smaak viel bij de honderd muziekkenners.
De grote winnares van de avond was de blonde Sera, die met haar stem de honderd juryleden omver wist te blazen. Ze nam het in de finale op tegen de 79-jarige Rotterdammer Jaap Hoogenhout en de Amsterdamse Miss Omayra Stuart. Sera's concurrenten kregen het echter niet voor elkaar om zoveel mogelijk juryleden aan hun kant te krijgen.
Op Wie is de Mol? stemden gisteravond ruim 2,3 miljoen kijkers af. Molloot Gudo Tienhooven deelt in zijn gloednieuwe Gudo Graaft zijn bevindingen over het hitprogramma. Andere programma's die het goed deden waren Wie ben ik (846.000) en Hoogvliegers (719.000). Naar het Achtuurjournaal keken 1.921.000 mensen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bizarre soap Phil Collins ten einde: ex-vrouw verlaat miljoenenvilla ‘na gewapende overname’
Phil Collins (69) heeft zijn 23 jaar jongere ex-vrouw Orianne Cevey na een maandenlange ruzie uit zijn landhuis in Miami gezet. Collins zette de riante villa van 10769 vierkante meter direct te koop en heeft naar verluidt een koper gevonden die er bijna 33 miljoen euro voor wil betalen. Daarmee lijkt er definitief een einde te komen aan de soap die de Britse tabloids domineerde. -
Gordon wil mensen die het nodig hebben bezoeken samen met zijn pup
Gordon (52) wil nu hij door de coronacrisis werkloos thuis zit mensen positiviteit brengen. Dat wil hij doen door samen met zijn kersverse pup Toto te gaan videobellen of op bezoek te gaan bij fans. ,,Ik heb toch geen reet te doen overdag.” -
AvroTros brengt talentenjacht Op Zoek Naar... na tien jaar terug op de buis
AvroTros blaast de musicaltalentenjacht Op Zoek Naar... nieuw leven in. Vanaf februari gaat de omroep in een nieuwe reeks op zoek naar de vertolkster van Maria, het hoofdpersonage in de musical The Sound of Music. De presentatie is wederom in handen van Frits Sissing, zo meldt de omroep op de website. -
Eerste kindje op komst voor Robert de Hoog en zijn vriendin Sophie
Robert de Hoog en zijn vriendin Sophie Dros zijn in blijde verwachting van hun eerste kindje. Dat maakt de 32-jarige Mocro Maffia-acteur acteur bekend via Instagram. -
Showbytes
Maan poseert in de Nederlandse vlag, Yolanthe nietsverhullend op straat
Korte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
Showbytes
Abbey deelt een kusje uit bad en Roel heeft problemen met anderhalve meter
Korte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
VIDEO
Verwisselde de Mol kaarten of enveloppen buiten beeld?
Het grote graven is weer begonnen! Molloot Gudo Tienhooven deelt elk weekend zijn bevindingen over Wie is de Mol?. Hij praat je bij over complotten, vreemde acties en de laatste theorieën. -
Chantal Janzen, Fred van Leer en Leco van Zadelhoff gaan make-overs geven
Chantal Janzen, Fred van Leer en Leco van Zadelhoff zijn binnenkort samen in een nieuw programma voor RTL 4 te zien. Het trio gaat met een camper het land in om mensen een make-over te geven.