Actrice Christina Applegate heeft MS
Actrice Christina Applegate (49) heeft Multiple Sclerose (MS). Op Twitter schrijft de actrice, die vooral bekend werd door haar rol als Kelly Bundy in de sitcom Married... with children, dat ze de diagnose een paar maanden geleden heeft gekregen.
‘Dag vrienden. Een paar maanden geleden kreeg ik de diagnose MS. Het is een vreemde reis geweest. Maar ik ben zo gesteund door mensen die ik ken die ook deze aandoening hebben’, schrijft ze. ‘Het is een moeilijke reis geweest. Maar zoals we allemaal weten, gaat de reis door. Tenzij er een klootzak is die de weg blokkeert.’ In een volgende tweet vraagt ze om privacy, terwijl ze ‘door dit ding’ gaat.
MS is een aandoening aan de hersenen en het ruggenmerg. Er ontstaan ontstekingen in het lichaam die ervoor zorgen dat de hersenen sommige functies niet goed kunnen uitvoeren. Een belangrijk symptoom is bijvoorbeeld moeite hebben met praten en bewegen.
Applegate speelde ook in Friends. Daarin vertolkte ze de rol van Amy Greene, de zus van hoofdpersonage Rachel.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
-
Derde en laatste seizoen voor Dead To Me
De Netflixserie Dead To Me krijgt een derde seizoen. De streamingservice maakte gisteren bekend dat de show daarna eindigt. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Rob de Nijs had longembolieën die hem bijna fataal werden, nu gaat het ‘verbazingwekkend goed’
Rob de Nijs kampte vorige maand met ‘forse’ longembolieën die hem bijna fataal werden. Dat zei zijn vrouw Henriëtte donderdag in Tijd voor Max op NPO 1. Haar man werd in april opgenomen in het ziekenhuis met ademhalingsproblemen. Nu maakt de 80-jarige zanger het ‘verbazingwekkend goed’, aldus zijn vrouw. -
Céline Dion annuleert wereldtournee, ook drie Nederlandse shows
Céline Dion annuleert haar volledige wereldtournee, waaronder ook drie Nederlandse shows in de Ziggo Dome op 26, 27 en 29 augustus. Dat laat de zangeres vrijdag weten op Instagram. Eerder stelde Dion al concerten uit.
-
Duncan Laurence, Nick Schilder en Douwe Bob in nieuw seizoen Beste Zangers
-
-
-
PREMIUM3
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn. -
Duncan Laurence is 'mentaal uitgeput' en stelt album uit: ‘Ik ben zo verdrietig’
Duncan Laurence heeft de release van zijn tweede album Skyboy uitgesteld. De zanger is ‘mentaal uitgeput’ en ‘zo verdrietig’, schrijft hij vrijdag op Instagram.