Contact opnemen
met de Klantenservice

Heeft u meegedaan aan de actie Cadeau van uw krant? Wat leuk!
Klik hier als u nog vragen heeft over uw inschrijving of wacht op een reactie van onze Klantenservice.

Contact over bezorging van uw krant

Voor meldingen of klachten over de bezorging van uw krant kunt u bellen met de Bezorgservice, onze computer met spraakherkenning helpt u binnen 1 minuut als u uw postcode en de datum van uw niet bezorgde krant inspreekt. Belt u binnen de openingstijden en heeft u meerdere meldingen van een niet bezorgde krant binnen in 1 week? Dan krijgt u automatisch een medewerker aan de telefoon om u beter van dienst te zijn.

Buiten openingstijden kunt u uw bezorgmelding 24 uur per dag via onze website en telefonisch doorgeven. Uw bezorgmelding wordt voor het eerst volgende bezorgmoment doorgegeven aan distributie. Meer informatie over bezorging.

Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur.
Zaterdag van 8.00-13.00 uur.

Bezorgservice 088 – 0561 520

U wordt gemiddeld binnen 1 minuut geholpen door onze computer met spraakherkenning.

Klantenservice 088 – 013 9920

U wordt gemiddeld binnen 2 minuten geholpen.

Contact over abonnementen of betalingen, digitale producten of webwinkel

Wijzigingen in uw gegevens, abonnement of uw rekeningnummer kunt u eenvoudig doorvoeren via Mijn abonnement. Informatie over digitale producten kunt u ook vinden via deze website. Staat uw vraag niet bij veel gestelde vragen en heeft u toch nog hulp nodig, neem dan contact op met de Klantenservice.

Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 08.00-17.00 uur.

Geef uw vraag en uw gegevens zo volledig mogelijk door, zodat wij u in één keer goed van dienst kunnen zijn. U ontvangt binnen 2 werkdagen antwoord.

Ons postadres

Schrijft u liever een brief naar de Klantenservice? Stuur deze dan naar:

BN DeStem
t.a.v. afdeling Klantenservice
o.v.v. vraag/opmerking
Postbus 90
5680 AB Best

Stuur een brief via de post

Uw brief wordt binnen 10 werkdagen beantwoord

Contact met de redactie

Bekijk hieronder alle redactie-afdelingen van BN DeStem

Wilt u BN DeStem bezoeken of wilt u een afspraak maken met iemand van BN DeStem? 

Hoofdkantoor: Trivium 76, 4873 LP, Etten Leur
Openingstijden van ons kantoor: Maandag tot en met vrijdag van 9.00-17.00 uur

Hieronder vindt u de bezoekadressen, telefoonnummers en e-mailadressen van al onze kantoren en afdelingen.

  Adres Telefoonnummer Emailadres
BN DeStem Hoofdredactie

Trivium 76, 4873 LP, Etten Leur

076-5312311

hoofdredactie@bndestem.nl

Centrale redactie

  076-5312311
076-5312555
redactie@bndestem.nl
Lezersbrieven     redactie.secretariaat@bndestem.nl
Redactie Breda Molenstraat 6, Breda
Redactie aanwezig op dinsdag en donderdag van 15.00 tot 17.00 uur.
076-5312311  

Stadsredactie Breda

    redactie.stad@bndestem.nl

Redactie Oosterhout

    redactie.oosterhout@bndestem
Redactie Etten-Leur     redactie.etten-leur@bndestem.nl
Redactie Roosendaal

Markt 54, Roosendaal
Redactie aanwezig op dinsdag en donderdag van 11.00 tot 13.00 uur.

0165-769151 redactie.roosendaal@bndestem.nl
Redactie Bergen op Zoom Blokstallen 2B, 4611 WB, Bergen op Zoom 0164-769105
 
redactie.bergen@bndestem.nl

Redactie Moerdijk

   

redactie.moerdijk@bndestem.nl

Redactie Zeeland

 

Herengracht 7, 4531 GM, Terneuzen 0115-645740 redactie.terneuzen@bndestem.nl

Redactie Sport

    redactie.sport@bndestem.nl
Redactie Internet     internet@bndestem.nl
Bereikbaarheid Bereikbaar Bellen Telefoonnummer Telefoon Ontevreden