In de tuin bij burgemeester Theo Segers in Groot-Ammers. Binnenkort verhuist hij naar Giessenburg en verruilt hij het uitzicht op de rivier voor de polder.
Volledig scherm
PREMIUM
In de tuin bij burgemeester Theo Segers in Groot-Ammers. Binnenkort verhuist hij naar Giessenburg en verruilt hij het uitzicht op de rivier voor de polder. © Cor de Kock

Burgemeester Theo Segers wil vooral benaderbaar zijn: ‘Al vele honderden inwoners hebben mijn mobiele nummer’

Theo Segers (60) is exact een jaar burgemeester van Molenlanden. Een jaar waarin hij meerdere keren verhuisde, voornamelijk thuis werkte en een jaar waarin zijn ambtsketen voornamelijk opgeborgen bleef. En toch heeft hij kans gezien de Molenlanders te leren kennen. Dankzij zijn zomerse wandeltochten door alle kernen van de gemeente. Tussen de 150 en 180 kilometer legden hij en zijn vrouw Anneke te voet af, rekent hij uit.