Auto slaat over de kop op de A15 bij Gorinchem, rijbaan vol met bouwmaterialen en verf
Op de A15 bij afslag Gorinchem-Oost is in de nacht van vrijdag op zaterdag een auto over de kop geslagen. De bestuurder was er al uit voordat de brandweer ter plaatse kwam.
Onbekend is of de bestuurder van de auto bij het ongeval gewond raakte. Wel werd er, naast politie en brandweer, een ambulance opgeroepen. De auto zat vol met bouwmaterialen, onder meer verf. Door het ongeval kwamen veel van die spullen op het wegdek terecht. ,,De rijbaan is schoongemaakt”, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Snelwegloper was echt: trucker kreeg schrik van zijn leven
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM
Doktersassistent in opleiding sneller aan leerwerkplek geholpen: ‘Hopen zo tekort in regio terug te dringen’
Het wordt voor toekomstige doktersassistenten makkelijker om aan een leerwerkplek te komen in de regio Gorinchem. Dit komt door een samenwerking tussen het ROC Da Vinci College en Zorggroep Huisarts en Zorg uit Gorinchem. Zij hopen zo iets te doen aan het tekort aan doktersassistenten in de regio. -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
PREMIUM
FC Winterswijk maakt de competitie weer heel spannend
Door een knappe 2-0 winst hield FC Winterswijk titelkandidaat De Bataven van de periodetitel af in 1D. Ploeg van trainer Martijn Beltman brengt de spanning in de top terug.
-
PREMIUM3
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
-
-
Gift van 4500 euro voor molen Ter Leede (bedoeld voor nieuwe zeilen op de wieken)
Stichting Darius uit Leerdam heeft molenstichting Simav een cheque van 4500 euro overhandigd. Het geld is bedoeld voor molen Ter Leede. Die heeft vier nieuwe zeilen nodig voor op de wieken. -
Zapp Award voor meester Jesper op uitvaartdag • 175 jaar de Gelderlander • Jodenhaat steekt kop weer op
Geen tijd gehad om het nieuws te volgen? Wij hebben de oplossing. De Gelderlander zet elke dag de belangrijkste berichten op een rij. Dit is een selectie van het nieuws van zondag 29 januari.