Acteurs wandelen met publiek dwars door Gorinchem voor hun voorstelling over Hugo de Groot
De acteurs van Theatergroep BISonder nemen hun publiek mee dwars door de Gorcumse binnenstad. Tijdens een theatrale wandeltocht vertellen ze het verhaal over het leven van Hugo de Groot.
Opnieuw, want zaterdag 28 augustus en zaterdag 4 september gaan ze weer de straat op voor Grotius. Een voorstelling die werd gemaakt samen met de Historische Vereniging Oud-Gorcum.
‘Wauw! Alle kaartjes zijn verkocht! Wat fantastisch om te zien dat er zo veel publiek is dat niet kan wachten om weer een theatervoorstelling bij te wonen’, meldde Theatergroep BISonder deze zomer. Mensen die misgrepen, kwamen op een wachtlijst.
Die was zo lang, dat BISonder nu heeft besloten nog twee zaterdagen te spelen. Zowel op 28 augustus als 4 september gaan de acteurs driemaal op pad: om 14.00 uur, 16.30 uur en 20.00 uur. Kaarten via theatergroepbisonder.nl.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
Hugo de Groot - de musical, gaat ondanks coronamaatregelen wél gewoon door
Hugo de Groot - de musical, waarin het levensverhaal van Hugo de Groot wordt nagespeeld, gaat ondanks de aangekondigde maatregelen toch door. -
PREMIUMEnergie1
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
PREMIUMRecensie
Eigenzinnige nieuwkomer maakt indruk met musical rond Hugo de Groot
Een musical over het leven van Hugo de Groot zónder de befaamde boekenkistscène. Dan durf je, als nieuwe producent. -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema.
-
Hardinxveldse politiek wil plannen voor bruggetje beter uitgewerkt zien
Dat er iets moet gebeuren met het bruggetje over de Giessen ter hoogte van de Marsstraat, dáár zijn ze in Hardinxveld-Giessendam allemaal van overtuigd. Maar de manier waarop, daarover kunnen de politieke partijen het vooralsnog niet eens worden. -
-
-
PREMIUM
AZSV-speler Jonathan Goosen moet vrezen voor schorsing
AZSV-speler Jonathan Goosen moet vrezen voor een lange straf na zijn rode kaart in het uitduel met Berkum. De verdediger is er zaterdagmiddag in Aalten in de thuiswedstrijd tegen Ajax al niet bij. -
PREMIUM
Weer even kind zijn: in de Burcht kunnen volwassenen apenkooien zoals vroeger
Doel: weg blijven van de tikker. Regel één: de grond niet raken. Regel twee: een paar seconden stil blijven staan als je de grond wel raakt. Of je bent af, kan ook.