Valse start Etten-Leur: hockeyers krijgen pak slaag van promovendus Schiedam
De hockeyers van Etten-Leur zijn slecht aan het seizoen begonnen. De formatie van Victor Kwinkelenberg ging zondag met 1-5 onderuit tegen promovendus Schiedam.
Het zag er aanvankelijk niet naar uit dat de thuisploeg tegen zo’n zware nederlaag zou aanlopen. Etten-Leur was in de eerste tien minuten de bovenliggende partij. Het overwicht leidde echter niet tot kansen. Twee defensieve fouten braken Etten-Leur in de tiende en zestiende minuut op. Alexander den Haan mocht ongehinderd doorlopen en gaf doelman Ruben van Rossum het nakijken. Zes minuten later leverde aanvoerder Frank van de Wiel de bal in bij Jan Mentink. Met alleen de sluitpost van Etten-Leur nog voor zich maakte Mentink geen fout.
Vanaf dat moment domineerde Schiedam. De thuisploeg zocht de diepte, maar de slechte passes leidden steeds weer tot balverlies. Toch kreeg Etten-Leur, weliswaar tegen de verhouding in, op slag van rust aansluiting. De tip-in van Pieter Riemens na fraai voorbereidend werk op de rechterflank van Ton Gommers was het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Na de pauze kwam er een strijdbaar Etten-Leur binnen de lijnen. Maar het hoge tempo en de vechtlust van de thuisploeg bleef zonder resultaat. De eerste counter van Schiedam leverde direct een strafcorner op. David Villenius scoorde daaruit 1-3.
De wedstrijd raakte in balans. Etten-Leur kreeg nog wel twee strafcorners, maar die leverden niets op. Schiedam profiteerde optimaal van de tijdstraf die aanvoerder Van de Wiel had gekregen door nog twee keer te scoren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
‘In een emotionele tirade veegt Kerr de vloer aan met 50 ‘klootzakken’ na het bloedbad in Texas’
Onderwerpen genoeg. We kunnen het hier hebben over het mes van Mourinho waar het véél betere Feyenoord met open ogen in loopt. ‘Italianen kennen niet van je winnen, maar je ken wel van ze verliezen’, doceerde Johan Cruijff de voetballiefhebber jaren geleden al. Die onwrikbare waarheid komt uit in een broeierig Tirana. -
PREMIUM
Daan van Sintmaartensdijk mag karwei afmaken in ‘saaiste Houtse Linies ooit’
Daan van Sintmaartendsdijk (23) mocht zondag in de Omloop van de Houtse Linies voor VolkerWessels het karwei in de massaspurt een keer afmaken. Hij stelde zijn ploegmakkers niet teleur en pakte zo zijn eerste zege van het seizoen. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen.
-
Een 49-jarige werptrainer die zo nu en dan ook nog zelf gooit, tilt Twins naar een hoger niveau
Vorig jaar verscheen Elton Koeiman nog vijf keer als werper op de heuvel en speelde hij nog een volledige wedstrijd in de Europa cup. Dat klinkt op zich niet bijzonder, ware het niet dat Koeiman inmiddels 49 is en vorig jaar niet als speler, maar als werptrainer verbonden was aan Neptunus. Dit jaar vertolkt hij die laatste rol bij honkbalclub Twins en dat heeft zichtbaar effect. -
Rugby geen sport voor vrouwen? Zeg dat maar niet hardop in Breda: ,,Ik vond het zo leuk dat ik nooit meer ben weggegaan”
Op het veld wordt er flink gestreden, tackles ingezet om de tegenstander af te stoppen, maar na afloop drinken de rugbyvrouwen van RC Tilburg en Bredase gezellig een biertje met elkaar. -
Breda zeker van play-offs na thuiszege, Etten-Leur zet opwaartse lijn voort
Buiten het kampioensfeest van de vrouwen van Push, viel er in Breda nog een klein feestje te vieren. De vrouwen van Breda hebben zich namelijk verzekerd van een play-offplek. Mogelijk gaat Breda de concullega's van Push vergezellen in de promotieklasse.