Organisatie-voorzitter Robert Schimmer blijft de moed erin houden ondanks het aan alle kanten oprukkende water. ,,Deze uitdaging gaan we overwinnen.'
Volledig scherm
PREMIUM
Organisatie-voorzitter Robert Schimmer blijft de moed erin houden ondanks het aan alle kanten oprukkende water. ,,Deze uitdaging gaan we overwinnen.' © Pix4Profs / Joris Knapen

Hevige regenval en stijgende Waal bedreigen parkoers NK cross Zaltbommel

Covid reed ‘hun’ NK veldrijden twee jaar in de wielen. Nu vecht ‘Zaltbommel’ tegen het aan alle kanten oprukkende water. De organisatie draait er haar hand niet voor om. ,,We blijven optimistisch. Deze uitdaging gaan we overwinnen.”

  1. Padelduo uit Breda en Bavel verrast met finaleplaats op NK: ‘Gelukkig was er nog een hotelkamer vrij’

    Padelduo uit Breda en Bavel verrast met finale­plaats op NK: ‘Gelukkig was er nog een hotelkamer vrij’

    Meedoen voor de mooie ervaring en misschien na uitschakeling nog naar een festival. Met die nuchtere instelling keken Julian Prins en Youp de Kroon van padelteam Ulvenhout vooruit naar hun debuut op het NK. Het duo verbaasde vriend, vijand en zichzelf met een plaats in de finale. Deze werd weliswaar verloren, maar als underdog wonnen ze de harten van het publiek in Zwolle.
    Breda, Bavel, Ulvenhout