Volleybal-aanvoerster Grothues naar Roemenië
Volleybalster Maret Balkestein-Grothues verhuist van Italië naar Roemenië. De aanvoerster van Oranje speelt komend seizoen voor de Roemeense kampioen CSM Boekarest. ,,Ik kijk ernaar uit'', zegt Balkestein-Grothues, die in Nicole Koolhaas een ploeggenote van Oranje treft in Boekarest. Koolhaas gaat haar derde jaar in bij CSM Boekarest, dat uitkomt in de Champions League.
De 29-jarige Almelose, die is getrouwd met oud-tophockeyer Marcel Balkestein, speelde het afgelopen halfjaar voor de Italiaanse topclub VBC Pomì Casalmaggiore. De volleybalster liet eind vorig jaar vanwege een financieel geschil haar contract in Polen bij KPS Chemik Police ontbinden.
Voordat Balkestein-Grothues begint aan haar nieuwe avontuur in Roemenië, gaat ze met Oranje eerst naar China voor de finaleronde van de Nations League. De nationale ploeg treft daar volgende week het gastland en Brazilië in de groep.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spanning in hockeyfinales: eerste duels play-offs om landstitel eindigen in balans
-
Joost Luiten zakt weg na derde dag KLM Open: ‘Geloof nog in een goed resultaat’
Joost Luiten is na de derde ronde op het KLM Open gezakt naar de gedeelde vijftiende plaats. Luiten kwam in Cromvoirt net als een dag eerder tot 72 slagen, wat gelijk is aan het baangemiddelde. Hierdoor zakte hij wel zeven plaatsen. Landgenoot Rowin Caron won twee plekken en staat op gelijke hoogte. -
Yoga en zelfhypnose houden zenuwen van Joost Luiten onder bedwang tijdens KLM Open
Met een goede score (-5) op de openingsdag van het KLM Open maakte Joost Luiten donderdag in Cromvoirt de hoge verwachtingen waar. Net als vorig jaar, waarna toen echter het internationale toernooi een rampzalig gevolg kreeg voor de 37-jarige Bleiswijker, Ademhalingsoefeningen, yoga en zelfhypnose moeten dat nu voorkomen.Cromvoirt -
Podcast De Pacer | ‘We zijn er weer, met Sifan, een voetbalderby met 8 rode kaarten én de FBK Games’
Na zeven Pacerloze weken zijn we er weer. Eric Brommert en Pim Bijl reisden in die periode de wereld over en praten nu eindelijk bij. Over de gedenkwaardige rondes op verschillende continenten, want waar we ook komen: overal wordt gelopen. En over de loopgebeurtenissen die alsnog met enige vertraging besproken moeten worden. -
PREMIUMMet video's1
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen.
-
Femke Bol blijft ongeslagen op 400 horden in Diamond League, wereldrecord Kipyegon op 1500 meter
-
-
-
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
Het scheelt flink in de portemonnee waar je in ons land je auto oplaadt. In ondergrondse parkeerplaatsen is het altijd duur. Daar ben je gemiddeld 16,8 procent duurder uit dan elders in de gemeente. -
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden.