Volledig scherm
Foto: ANP

Selecties Zondag 4B

ZONDAG VIERDE KLASSE B - Onderstaand een weergave van de selecties van de regionale clubs uit de Vierde Klasse B van het zondagvoetbal.

Lepelstraatse Boys

Trainer: Johan Nagtegaal
Selectie: Jermo Bakker, Mickel van Bergen, Dennis Boogaard, Jeroen Bogaard, Koen Botermans, Corne Bovee, Dennis Diepenhorst, Walter van Doesselaar, Jason Gunter, Jan-Willem Hasselmeijer, Timmy van Hooijdonk, Kevin de Jong, Freek van Loon, Roy van Loon, Maikel Maaskant, Joost Mathijssen, Niels Mertens, Michel Mertens, David Niepce, Sjoerd van Nieuwenhuijzen, Xander Rens, Jurgen van Schilt, Patrick Trommel.
Nieuw: Mickel van Bergen (eigen jeugd), Jason Gunter (eigen jeugd), Timmy van Hooijdonk (Dosko), Kevin de Jong (Steenbergen), David Niepce (NVS).
Vertrokken: Erhan Bicer (BVV’63), Kevin Hansler (SC Welberg), Dennis Stols (Roosendaal), Jacco Stols (Unitas’30), Rob Wijmans (Vrederust), Sven Zegers (VVC’68)

BVV’63

Trainer: Johan Pietjouw
Selectie: Ersin Korkmaz, Tolga Ocalan, Tolga Gocun, Asilcan Acikgoz, Mustafa el Talloui, Enver Dalkilic, Khalid Rais, Sezer Yeral, Safak Bayazit, Hakim El Moussallek, Brcak Atesyurek, Erhan Bicer, Emrah Celik, Hasan Dersuneli, Jihad Azzagari, Hasan Kayhan, Bilal Aghallaj, Aytac Akkaya, Rachid Achabar, Yucel Ocalan, Tolga Kortoglu, Ufuk Turan, Akay Golpinar, Kaan Kirac, Okan Uluk, Akin Celik, Zafer Aslan, Ozkan Cakir, Sezer Parlamis, Aytac Ergec, Volkan Yagadir, Atakan Cikis, Sinan Yildiz, Volkan Unuvar, Soulimen Kahini, Achraf El Bousksaki, Ulas Iskar, Kadir Coruh, Alper Kaplan, Ersin Aygun.
Nieuw: Bila Aghallai (Alliance zon.), Ersin Aygun ( Alliance zat.(, Soulimen Kahini (FC Bergen), Achraf El Bousksaki ( FC Bergen), Akin Selik ( Onbekend), Ufuk Turan (Rimboe), Erhan Bicer ( Lepelstraatse Boys).
Vertrokken: Ugur Kahveci ( Kloetinge), Umut Barutci ( FC Bergen).

HSC’28

Trainer: Rien Luijsterburg
Selectie: Chris van Dijk, Wouter de Guijtenaere, Roy Matthijssen, Jeroen Augustijn, Gerben Boogaard, Mike van Eekelen, Jorn Govers, Jurien de Groen, Bas de Groot, Geoffrey Helmons, Remy Herreijgers, Tobi Hopmans, Niels Huijps, Jasper Jacobs, Joost Konings, Kevin Lambrechts, Nardo van Loenhout, Julien Maas, Lars Machielse, Mike van Meer, Sven van Osta, Roel van der Schot, Thijs Pierik, Remco Trouw.
Nieuw: Roy Matthijssen (eigen jeugd), Tobi Hopmans (Cluzona), Jasper Jacobs (Rimboe), Lars Machielse (Cluzona), Roel van der Schot (lager elftal).
Vertrokken: Yordi Paesschen ( Lepelstraatse Boys, lager elftal).

METO

Trainer: Remco Broos
Selectie: Tommy van de Brand, Jordy Bakker, Michael Beuckelaars, Rowdy Bossche, Romano van Brabant, Maik van den Branden, Thom Brouwer, Max Alzakker, Jordy van Gastel, Bram Hendrickx, Philippe van Hoek, Antoine Hoendervangers, Johan van Kalmthout, Joep van Kalmthout, Marijn van Kalmthout, Twan Karremans, Bram Konings, Josh Luijks, Rick Luijkx, Camiel Luysterburg, Ferdy Nooijens, Ivan Plejic, Thomas Raats, Derek Schuurbiers, Eric Somers, Kaylan Timmermans, Bjorn Verbrugge, Geert Verstraten, Emiel Vogelaar, Donovan de Weert, Ferry de Weert.
Nieuw: Ferdy Nooijens ( Grenswachters), Derek Schuurbiers ( Vivoo), Jordy Bakker ( geen club), Yannis Eysackers, Bram Hendrickx, Rick Luijkx, Ferry de Weert, Jos Luijks, Max van Elzakker, Antoine Hoendervangers, Joep van Kalmthout, Kaylan Timermans, Romano van Brabant, Bram Konings, Maik van den Branden, Thomas Raats. (Allen uit eigen jeugd ).
Vertrokken: Brian Verbrugge ( Nieuw Borgvliet), Jeremai Martina (ODIO), Stefan Bogers ( ODIO), Danny Mathijssen( Cluzona), Jan van de Linden (MOC’17), Ronald Broos ( Gestopt), Stephan van Hooijdonk ( WVV), Martijn de Nijs ( gestopt), Jordy van de Bossche ( MOC’17).

Nieuw Borgvliet

Trainer: Ronald Broos
Selectie: Leroy Hermens, Sander van Leeuwen, Sebastiaan Tempelaars, Pieter Langenberg, Peter Geldof, Jacky Belleter, Finnian van Dijk, Benny van Eekeren, Rachid Bouhoudane, Maywand Arsalo, Ramzi Addarazi, Kevin van Meel, Keesje van de Velde, Mayhan Arsalo, Bob Schoenmaker, Raymond Linders, Parwiz Muradi, Brian Verbrugge.
Nieuw: Bob Schoenmaker (jeugd), Raymond Linders (Halsteren), Parwiz Muradi(BVV’63), Brian Verbrugge(METO).
Vertokken: Diëgo de Rijke(Vrederust), Brandon Masseurs(FC Bergen), Robert Belleter(gestopt).

ODIO

Trainer: Wim Blommerde
Selectie:Michel Michielsen, Micheal Vermaas, Coen Michielsen, Jordy van Oevelen, Maikel van der Poel, Rob van der Poel, Mitchel Elenbaas, Stefan Bogers, Nic Melsen, Joost Veraert, Albert van der Kooij, Sander Kerstens, Jari de Crom, Jorrit de Crom, Jelle de Weert, Jos Jansen, Luc Melsen, Jeremai Martina, Martin Koelen.
Nieuw: Luc Melsen(Cluzona), Stefan Bogers(METO), Jeremai Martina(METO), Martin Koelen (Hansweertse Boys).
Vertrokken: geen.

WVV’67

Trainer: Peter Deelen
Selectie: Ronald Bogers, Fonny Bolders, Mark van de Brink, Maikel Gillisen, Erwin van de Heuvel, Joey van Hooijdonk, Stefan van Hooijdonk, Brain Jaspers, Ricardo Jaspers, Dave Koolen, Lesley Klaver, Niels Kuijlen, Jeroen Kuylen, Matthijs Kuylen, Tom van Lakwijk, Lars Linders, Dennis van Loon, Kevin van Loon, Sjoerd de Nooijer, Bart Runderkamp, Quirijn Schevenhoven, Robin Schipperijn, Ruud Speekenbrink, Djarano Timmermans, Stefan van de Velde, Symon van Velthoven, Peter Vriens, Dylan de Waal, Ricky de Waal.
Nieuw: Stefan van Hooijdonk(METO), Lesley Klaver(Jeugd), Niels Kuijlen(Vivoo), Jeroen Kuylen(Jeugd), Matthijs Kuylen(jeugd), Tom van Lakwijk(jeugd), Sjoerd de Nooijer(jeugd), Quirijn Schevenhoven(jeugd), Djarano Timmermans(jeugd), Dylan de Waal(jeugd), Ricky de Waal(lager elftal).
Vertrokken: Jurgen Adriaansen(lager elftal), Chris van Belsen(gestopt).

FC Bergen

Trainer: Gerard Lazarom
Selectie: Peter Glerum, Raymond Haast, Patrick Franken, Jeffrey Rijneveen, Jordi van de Boom, Vince van Gastel, Harold Wilting, Sonny de Koeijer, Umut Barutci, Rick Heijmans, Daniel Klomps, Sam Eijkman, Roland de Leeuw, Joey Consenheim, Tim Cornel, Ricky Bergmans, Marco de Vos, Maikel Nuijten, Roy Mast, Michiel Wilting, Merijn Mulders, Jeffrey Franken, Dennis Mens, Michel Mertens, Davey Roels, Roald Wilbrink, Stephan van Rooyen.
Nieuw: Peter Glerum(Halsteren), Daniel Klomps(Dosko), Umut Barutci(BVV’63), Roy Mast(geen club), Jeffrey Franken(jeugd), Dennis Mens(jeugd), Michel Mertens(jeugd), Davey Roels(jeugd).
Vertrokken: Dennis Hagenaars (Dosko), Soliman Kahini (BVV’63).

Grenswachters

Trainer: Peter van Oirschot
Selectie: Vincent Bleijen, Levi Janssen, Jesper van Linden, Michael Verhaert, Marc Leenaerts, Joris Koeleman, Jordy van het Hof, Nick Roozenburg, Ard van Tilborg, Ronald Clarijs, Tobi de Bruijn, Martin van Broekhoven, Koen Rooyakkers, Patrick Schrier, Mike Michielsen, Stijn van de Bossche, Leroy van de Brakke, Jaouda Allouchi, Roy Belde, Thom van Dongen, Julian Joossen, Bram van Laar.
Nieuw: Jaouad Allouchi(Vrederust), Roy Belde MOC’17), Thom van Dongen(jeugd), Julian Joossen(jeugd), Bram van Laar(jeugd).
Vertrokken: Gino Boer(MOC’17), Ferdy Nooyens(METO).

NSV

Trainer: Ronald van Oeveren
Selectie: Arjan Wagemans, Gerwin Bakx, Vincent Kazmierczak, Toby Wijkmans, Matthijs Broos, Gijs Dekkers, Maarten Roks, Dennis Mol, Thomas Bakx, Martijn Gommeren, Floran van Gastel, Marinus Knoops, Steven Elst, Roel van Tiggelen, Ronnie Kerstens, Joost van Tiggelen, Roy Swinkels, Arno van Gastel, Wouter van Wezel, Erwin van Wezel.
Nieuw: Arno van Gastel(jeugd), Roy Swinkels(Rimboe), Vincent Kazmierczak(Rimboe).
Vertokken: Tim Kerseboom(Roosendaal).

​Vosmeer

Trainer: Adrie Capelle
Selectie: Sam Douw, Mark Mosch, Jeremy Stolwijk, Joshua van Willigen, Sylvester van Willigen, Jeffrey Driehuis, Youri den Hollander, Jeffrey Krul, Robin Capelle, Ricky de Klerck, Martijn Brooijmans, Benjamin Suurlant, Denny Driehuis, Martin de Jager.
Nieuw: geen
Vertrokken: Pascal Zwagers(lager elftal), Danny Brusselaars( lager elftal).

Steenbergen

Trainer: Patrick Arnouts
Selectie: Martijn Hagens, Richard Tielen, Joost van de Ree, Jordy Berrevoets, Jeroen Brands, Wouter Boot, Xander Burggraaf, Roy Iriks, Iwan Hoefnagels, Dennis van Schilt, Vincent Mosmans, Jordy Dam, Joey Otto, Marcel de Wit, Aaron Bruijns, Roel Sachteleben, Hein Veraart, Thomas van Campenhout, Serge Nisabov, Lennart Boot, Kevin Trilsbeek, Joep van Sittert, Tony Ngombojoao.
Nieuw: Iwan Hoefnagels(DIVO), Marcel de Wit(DIVO), Roy Iriks(SC Welberg), Kevin Trilsbeek(NOAD), Tony Ngombojoao(Lille,België), Joey Otto(jeugd), Xander Burggraaf(jeugd), Joost van de Ree(jeugd), Vincent Mosmans(jeugd), Thomas van Campenhout(jeugd), Sjors van Adrichem(jeugd).
Vertrokken: Mitch Krens(SC Welberg), Tom Mulders(SC Welberg), Joep Brosky(Dinteloord), Kevin de Jong(Lepelstraatse Boys), Rick Musters(lager elftal).

DIOZ

Trainer: Hans Heeren
Selectie: Randy Luyten, Jeffrey Aarts, Roland van Hooff, Tommy Konings, Simon van Hest, Robert van Hest, Roel Hultermans, Ted Janssens, Robby Luystermans, Rutger Lindenhof, Davy Dircken, Aron van Overveld, Paul Pesman.
Nieuw: geen.
Vertrokken: Martijn Luystermans, Angelo Kole, Maurice van Meel( allen gestopt).

SC Gastel

Trainer: Eric Hellemons
Selectie: Lennart Bartelen, Jeffrey van Bavel, Pascal van Caam, Nicky Colijn, Coert Doomen, Niki de Frel, Richard Hamers, Luc de Jong, Harm Lambregts, Marco van de Logt, Koen Moerland, Matthijs Nagtzaam, Jelle Oomen, Youri Raaijmakers, Yordi Tak, Menno Vermunt, Bart Vermunt.
Nieuw: Richard Hamers, Harm Lambregts, Matthijs Nagtzaam(allen eigen jeugd).
Vetrokken: Coen Doomen, Miran Jacirovic( beiden gestopt).