Volledig scherm
ANP

PROGRAMMA CARNAVAL IN WEST-BRABANT

BREDA - Wilt u weten wanneer u waar moet zijn met carnaval? Kijk dan hieronder voor de meeste programma's per stad, dorp of wijk in West-Brabant. Alaaf!

Bergen op Zoom

(Krabbegat)

Zaterdag 5 maart

14.22 uur Intocht Prins Nilles III vanaf NS-station tot aan de Grote Markt

Zondag 6 maart

12.00 uur Oecumenische vastenavendviering in de Gertrudiskerk

14.30 uur Dweilbendfestival in de Stoelemat

19.30 uur Apotheose dweilbendfestival op de Grote Markt

Maandag 7 maart

14.22 uur Kindervastenavend op de Grote Markt

18.00 uur Dweilavond

Dinsdag 8 maart

13.30 uur Optocht

17.00 uur Prijsuitreiking op de Grote Markt

18.30 uur Sluiting in de Stoelemat

23.45 uur Valle van de Kraai

Steenbergen

(Strienestad)

Zaterdag 5 maart

13.41 uur Kinderoptocht vanuit Doktersdreefje

14.49 uur Sleuteloverdracht op het bordes van ‘t Leutpeleis in de Kaaistraat

16.11 uur Prijsuitreiking kinderoptocht in zaal De Joosse

21.11 Beerestraotspektaokel in de Beerenstraat van Toeternietoe.

Zondag 6 maart

11.11 uur Carnavalsmis in de H. Corneliuskerk te Welberg

13.00 uur Elluf Kroegetocht van WSV De Blaar, vanaf cafe Blauweind

13.19 uur Optocht Welberg, vertrek Welbergsedijk, aansluitend bal in gemeenschapshuis De Vaert

14.00 uur Snertwedstrijd VV Steenbergen, sportpark, na afloop bal in kantine

14.30 uur Kinderbal Effe d’r Neffe in cafe d’n Overkant

15.30 Zondagachtemiddagmatineej in cafe Z’Onder Zeil

20.11 uur ‘t ‘Ekke Is van de Dam- bal in De Joosse.

Maandag 7 maart

14.49 uur Spel op de Mart

15.45 uur Aofterpaortie Spel in cafe De Joosse

20.41 uur Dweilavond bij Aarden met optreden van de Spekzeevers

Dinsdag 8 maart

13.11 uur Strienestadse optocht

16.11 Prijsuitreiking bij De Joosse

19.11 uur Lichtstoet en uitploffen kindercarnaval in Kaaistraat

23.30 uur Uitploffe carnaval in Kaaistraat

Halsteren

(Altere)

Zaterdag 5 maart

13.55 uur Spinolen verzamelen bij Station Vogelenzang

14.11 uur Aankomst Prins Ambrosio IX

14.22 uur Vertrek intocht en kinderoptocht

14.33 Ontvangst Prins Ambrosio IX op gemeentehuis

14.55 uur Kinderdweilfeest in ‘t Leutol

16.11 uur Prijsuitreiking kinderoptocht in ‘t Leutol

17.22 uur Kinderdweiltocht naar de Spinool

Zondag 6 maart

14.11 uur Start optocht

17.44 uur Prijsuitreiking optocht in ‘t Leutol

19.11 uur Kroegentocht (verzamelen in De Wittenhorst)

Lepelstraat

(de Straot)

Zaterdag 5 maart

13.45 uur Sleuteloverdracht Prins Wil I

14.00 uur Start optocht van Kladde naar Lepelstraat

20.45 uur Prijsuitreiking in cafe-zaal Leonita met bal

Zondag 6 maart

11.00 uur Carnavalsmis in Antoniuskerk

17.00 uur Pielekesbal in het Gemeenschapshuis voor kinderen (tot 22.22 uur)

Maandag 7 maart

14.15 uur Kinderoptocht

19.00 uur Kroegentocht, verzamelen in Gemeenschapshuis, van daar met bus naar cafe Vossenjacht.

Dinsdag 8 maart

19.30 uur Sluitingsbal in het Gemeenschapshuis

24.00 uur Afschieten Ekster

Nieuw-Vossemeer

(Vosse-ol)

Zaterdag 5 maart

13.45 uur Inhalen prins

19.00 uur Carnavalsmis in de rk-kerk

20.15 uur Dweilen in ‘t Wagenhuis

Zondag 6 maart

10.30 uur Snerttocht

14.00 uur Kindermiddag in ‘t Wagenhuis

Maandag 7 maart

14.00 uur Blauwemaandagbal in de Vossenburcht met tonpraten

19.45 uur Lampionoptocht van de Vossenburcht

20.30 uur Dweilen in ‘t Wagenhuis met prijsuitreiking kleurwedstrijd

Dinsdag 8 maart

14.11 uur Start optocht

16.00 uur Prijsuitreiking in ‘t Wagenhuis

18.30 Onttroning jeugdgevolg in ‘t Wagenhuis

20.00 uur Uitreiking Gouwe Merijntje

23.11 uur Verbranding Heks van de Rietkreek

Oud-Vossemeer

(Grôôt Pesôôt)

Vrijdag 4 maart

20.30 uur Polderkoaitjesbal in De Vossenkuil

Zaterdag 5 maart

12.49 uur Optocht, start Vossenkuil

15.00 uur Vlooiencircus in de Vossenkuil

20.30 uur Vlooiebal in De Vossenkuil

Ossendrecht

(Ostrecht)

Zaterdag 5 maart

13.30 uur Intocht Prins Kees I. V erzamelen op de Markt bij den Os en sleuteloverdracht. Na afloop Plechtige Zitting in mfc De D rieschaar

` Zondag 6 maart

14.00 uur Kalfkuscarnaval in D e Drieschaar.

Maandag 7 maart

13.30 uur Kalfkusspektakel in D e Drieschaar met na afloop limonatsbal

Dinsdag 8 maart

14.11 uur Optocht

24.00 uur Verbranden van de Os op de Markt .

Woensdrecht

( Wjeeldrecht )

Zaterdag 5 maart

14.00 Inhalen prins vanaf Non Plus Ultra in Woensdrecht

15.00 uur Aankomst g emeentehuis

19.00 uur Carnavalsdienst met D e Snoeken

20.00 uur Dweilavond

20.30 uur Bokkerijders bal in De Arend

Zondag 6 maart

14.00 uur Kinderbal Boulevard

14.00 uur Poffertjesbal (Scheldezonen) in Kloosterhof

20.00 uur Wjeelbal (Ier Eddut ) In de Zon Maandag 7 maart

13.45 uur Optocht. V an Woensdrecht naar gemeentehuis in Hoogerheide

Dinsdag 8 maart

18.00 uur Spelletjes in diverse cafés

21.00 uur Kindersluiting bij de Snoekvijver .

22.00 Boulevard Assiekruiskesbal

23.30 Sluiting bij gemeentehuis

Putte

( Put en Buntland )

Zaterdag 5 maart

13.00 uur Kinderkroegentocht met c arnavalsdienst in dePutse kerk met D’aarmenie en de Zjeverèrs . Daarna spelletjesmiddag in De Biezen

20.00 uur Kalebonte’bal van D’aarmenie en B.C.Meuge Me Wok in De Roskam.

Zondag 6 maart

14.00 uur Optocht

16.00 uur Prijsuitreiking in De Biezen

Maandag 7 maart

14.00 uur Kalverbal met leuke spelletjes in D e Biezen.

Dinsdag 8 maart

14.00 uur Sluitingskalverbal met ballonnenwedstrijd en sleuteloverdracht in De Biezen

Huijbergen

(Sanegat)

Zondag 6 maart

14.00 uur Optocht

20.30 uur Dweilavond , verzamelen in De Kloek

Maandag 7 maart

14.00 Kindermiddag voor alle bokskes en getjes (zonder ouders) van Huijbergen.

20.30 uur Dweilavond om de Tiesteprijs . Verzamelen in De Kloek, prijsuitreiking ongeveer 23.00 uur, daarna in De Kroon.

Dinsdag 8 maart

19.00 uur Verbranden van de geit, verzamelen in De Kloek, daarna dweilen tot middernacht bij Vaeders Hoefke

KRUISLAND

(Pompedurp)

Zaterdag 5 maart

14.30 uur Kindermiddag in Siemburg.

20.20 uur Pompebal in feestzaal Koch.

Zondag 6 maart

13.11 uur Grote optocht met aansluitend vanaf 19 00 uur de prijsuitreiking in Siemburg.

Dinsdag 8 maart

19.30 uur Lampionnenoptocht vanaf dorpshuis Siemburg met om 20.11 uur de pompverbranding op de Markt.

BOSSCHENHOOFD

(Smoorfrèterslaand)

Zaterdag 5 maart

14.30 uur Optocht vertrekt vanaf De Schakel.

14.00 tot 18.00 uur disco in De Schakel

17.00 uur Prijsuitreiking groepen en kinderen.

20.30 tot 01.30 uur Prinsenbal met disco van Ronald Konings drive in show in café Stroop met prijsuitreiking van grote wagens.

Zondag 6 maart

10.00 uur Prinselijk ontbijt bij Den Dorre.

20.30 uur Groot bal met artiest in café Concordia

Maandag 7 maart

14.00 uur Smoorfrèterkesbal, De Schakel. 20.30uur Balavond, bekendmaking van nieuwe motto 2012 in café Concordia.

Dinsdag 8 maart

19.00 uur verzamelen bij De Schakel voor verbranden van de Smoorfrèter.

HOEVEN

(Peejenland)

Zaterdag 5 maart

14.30 uur Onthulling Peejenprinses op Peejenplein, met daarna Prinsessenbal in het Kompas

20.00 uur Tienerbal in het Kompas

Zondag 6 maart

9.30 uur Carnavalsmis, kerk St.Jan de Doper,

15.00 uur Kinderbal in het Kompas.

Maandag 7 maart

14.00 uur Kronestede, bal voor ouderen.

15.00 uur Kinderbal in het Kompas.

20.00 uur Doevse Avond in het Kompas,

Dinsdag 8 maart

14.00 uur Optocht, vanaf de St.Janstraat

18.00 uur Prijsuitreiking in het Kompas.

21.00 uur Afterparty met bekendmaking motto 2012 in het Kompas

23.45 uur Sluiting op het Peejenplein.

OUD GASTEL

Zaterdag 5 maart

10.00 uur Openingsspektakel, Veerhuis.

11.30 uur installatie Nol Sjalot, Markt

14.00 en 20.00 uur Vastelaovedzottebal Hart van Gastel

14.00 uur Optocht, vanaf Blankershove.

Middag Open bal, ‘t Paviljoentje SC Gastel.

15.00 uur Open bal SC Gastel

16.00 uur Prijsuitreiking in het Veerhuis

19.30 uur Sterrenparade, Veerhuis

20.00 uur Kapellenfestival, Veerhuis.

Zondag 6 maart

11.00 uur Carnavalsgezinsviering, St.Laurentiuskerk.

12.00 uur Carnavalsbrunch, Veerhuis

13.30 uur Blankershof, bal voor ouderen.

14.00 uur Smartlappenmeezingmiddag, Ut Pandje.

16.00 uur Kinderbal, wijk Stoof, café de Stoof.

14.30 uur Kindermatinee, Hart van Gastel

18.30 uur Schafttijd, Ut Pandje.

20.00 uur mega carnavalsparty, Veerhuis.

Maandag 7 maart

11.00 uur Ouderenbal in Pluspunt

14.00 uur Boerenbruiloft in ut Pandje

14.00 uur Kinderbal in voetbalpaviljoen

14.00 uur Wijkenbal, Hart van Gastel

17.00 uur Boerenmaaltijd, Veerhuis

18.00 uur Schafttijd, Ut Pandje.

20.00 uur Pettenbal, Hart van Gastel

20.00 uur Carnavalsbal, met Duo Carbon, Veerhuis.

Dinsdag 8 maart

14.00 uur Carnaval op de Meeshoeve

14.00 uur Brakkenbal, Veerhuis

14.00 uur Kinderbak, Hart van Gastel

14.00 uur Boerenbal, Gastels Veerke

17.00 uur Boerenmaaltijd, Veerhuis

18.00 uur Schafttijd, Ut Pandje.

18.30 uur Nolverbranding, op de Markt. 19.00 uur Bal démasqué, Hart van Gastel

19.00 uur Afbraandbal, Gastels Veerke

19.00 uur Volouwersbal, Toine’s Pub

STAMPERSGAT

(Meejkrapdurp)

Zaterdag 5 maart

20.30 uur Mottoavond, café ‘t Pleintje 21.00 uur Opwarmavond, café Geerts.

Zondag 6 maart

14.00 uur optocht

14.00 uur De Dag van de optocht, café ‘t Pleintje

14.00 uur Ut knalle bal, café Geerts

16.30 uur Prijsuitreiking, terrein Staal Unie.

Maandag 7 maart

14.30 uur Kindermiddag, zaal Geerts.

20.00 uur Stampersgatse avond, café ‘t Pleintje

20.00 uur Ut knalle bal, café Geerts

Dinsdag 8 maart

14.00 uur Kindermiddag de Dintel en de Weeldweilers

19.15 uur Lichtjesoptocht, vanaf café Geerts.

20.00 uur Afluiting in alle cafés

14.00 uur Afsluiting carnaval

OUDENBOSCH

(Puitenol)

Zaterdag 5 maart

09.55 uur Intocht Prins Puitenplein

14.00 uur Jeugdoptocht, aansluitend prijsuitreiking Fidei et Arti

19.30-22.30 uur Dikoppenbal, Fidei et Arti.

20.11 uur Knallebal, Uijtdenwilligen.

20.00 uur Duimpiebal, Hotel de Kroon. Zondag 6 maart

11.00 uur Carnavalsmis, Baseliek.

14.00 uur Grote Optocht, aansluitend prijsuitreiking, Fidei et Arti.

19.30-22.30 uur Donderdkoppenbal, jongerencentrum Baarlebossche

19.30-22.30 uur Dikoppenbal, Uijtdenwilligen

20.00 uur Soepzooybal, Hotel de Kroon.

Maandag 7 maart

14.30-16.00 uur KIMIMA kindermiddag, Fidei et Arti

19.30-22.30 Dikoppenbal, Uijtdenwilligen.

20.11 uur Frontaoltjes bal, Hotel de Kroon.

20.00 uur Mannekoorbal, Fidei et Arti Dinsdag 8 maart

13.00 uur Ouderenmiddag KBO, Paviljoen Victoria’03

15.30-19.00 uur Knutselmiddag, Uijtdenwilligen.

19.00 uur Lampionnen optocht, Uijtdenwilligen.

19.30 uur Dikoppenbal, Fidei et Arti.

20.00-22.22 uur Dweilen, begin bij Cafe Nuijten.

20.11 uur Paopebal, Hotel de Kroon.

23.33 uur Afsluiting, Puiteplein.

ROOSENDAAL

(Tullepetaonestad)

Zaterdag 5 maart

13.11 uur Aankomst Prins Ries bij de schuiven, aansluitend sleuteluitreiking op bordes oude raadhuis en start van de optocht.

20.00 uur Straotbal op de Markt.

19.00-22.30 uur Colabal voor tieners, De Kring

Zondag 6 maart

10.30 uur Carnavalsmis Onze Lieve Vrouwekerk.

13.11 uur Start Otobusrally op de Markt.

Maandag 7 maart

11.00 uur Eten met de prins bij hotel Central.

13.11 uur Leutmarkt op de Markt.

19.30 uur Concert voor de Moriaan.

19.00-22.30 uur: Colabal voor tieners, De Kring.

Dinsdag 8 maart

14.30 uur Kindermiddag op de Markt. Aansluitend kinderoptocht.

23.11 uur Sluiting op de Markt.

WOUW

(Paplaand)

Zaterdag 5 maart

21.00 uur Meeziengbal in zaal Donkenhof

Zondag 6 maart

11.00 uur Carnavalsmis in de Lambertuskerk

12.00 uur Inhalen van Prins Eduward d’un Jirste op de Markt

13.00 uur Eten met de Prins

14.00 uur Wouw’s Got Talent in de Geerhoek

Maandag 7 maart

18.00 uur KinderSpelDweilAvond. Vertrek 18.00 uur in De Geerhoek langs diverse cafés in het dorp.

21.00 uur Jeugddisco in Cultureel Cen trum De Geerhoek vanaf groep 7 tot en met 15 jaar.

21.00 uur Belze avond in zaal Donkenhof

Dinsdag 8 maart

14.11 uur Optocht vanaf de Doeldreef

20.00 uur Dweilen vanaf sporthal De Omganck.

23.45 uur Afsluiten carnaval bij carnavalsmascotte Tante Jaans op de Markt

WOUWSE PLANTAGE

(Mastepinnenlaand)

Zaterdag 5 maart

10.00 uur Ludieke voetbalwedstrijd op het voetbalveld van RKVV Rimboe aan de Wildertsedreef.

12.00 uur Eten meej d’un priens bij Terras de Pin.

Dinsdag 8 maart

20.30 uur Afsluiting carnaval 2010 bij café De Reebok.

HEERLE

(Puitenlaand)

Zondag 6 maart

14.00 uur Carnavalsmis in de Gertrudiskerk

14.30 uur Kindermiddag in De Afspanning

20.00 uur Kroegentocht in het dorp.

Maandag 7 maart

14.11 uur Vertrek optocht.

17.00 uur Prijsuitreiking van de optocht in De Afspanning.

18.00 uur Afsluiting carnaval bij ’t Boerinneke op het kerkplein en bekendmaking motto 2012.

FIJNAART

(Kleigat)

Zaterdag 5 maart

12.00 uur Verzamelen De Graanbeurs voor optocht.

12.30 uur Opstellen optocht Voorstraat.

13.11 uur Vertrek optocht.

15.15 uur Einde optocht Voorstraat.

16.45 uur Prijsuitreiking.

20.30 uur Bals in de cafés.

Zondag 6 maart

10.30 uur Carnavalsmis en na afloop koffiedrinken De Graanbeurs.

14.45 uur Kindercarnaval De Kreekrakkers, De Graanbeurs.

Maandag 7 maart

09.30 uur Kindermorgen met spelletjes, De Parel.

09.30 uur Inschrijven mini-optocht.

14.00 uur Seniorenmiddag De Parel.

20.30 uur Bals in de cafés.

Dinsdag 8 maart

12.45 uur Opstellen mini-optocht

13.00 uur Start mini-optocht ophalen prins.

14.00 uur Kindermiddag met goochelaar Bart, De Parel.

19.00 uur Lampionnenoptocht vanaf De Graanbeurs, daarna verbranden Jan de Vlegel bij Sanders in Molenstraat.

20.15 uur Bals in de cafés

22.11 uur Afsluiting carnaval bij Graanbeurs.

KLUNDERT

(Loerendonck)

Zaterdag 5 maart

13.00 uur Opstellen optocht ‘t Ravelijn.

14.00 uur Vertrek grote Loerendonckse optocht.

17.00 uur Prijsuitreiking optocht in brasserie D’n Toogh.

20.00 uur Carnavalsbal in ‘t Parochiehuis en andere cafés.

Zondag 6 maart

10.30 uur Carnavalsviering RK Kerk.

11.30 uur Koffie en cake in ‘t Parochiehuis.

Maandag 7 maart

13.30 uur Pieperbal in D’n Toogh.

13.30 uur Brakkenbal in ‘t Parochiehuis.

20.00 uur Themabal Loerendonck by night in ‘t Parochiehuis.

Dinsdag 8 maart

10.00 uur Prins op koffie in Mauritshof.

14.00 uur Seniorenbal ‘t Parochiehuis.

19.45 uur Lampionnenoptocht vanaf Parochiehuis.

20.11 uur Verbranding van Loerus en Trien aansluitend bal meet De Havenzangers en Gerrit van Veldhoven in ‘t Parochiehuis.

STANDDAARBUITEN

(Zwammegat)

Zaterdag 5 maart

14.00 uur Jeugdcarnaval en prijsuitreiking ballon- en kleurwedstrijd, De Standaard.

19.00 uur Vertrek Lichtjesoptocht.

22.00 uur Prijsuitreiking enkelingen, kleine groepen, Café Kerkzicht.

23.00 uur Na-optochtfeest met prijsuitreiking grote groepen en grote wagens, feesttent.

Zondag 6 maart

9.30 uur Carnavalsmis RK Kerk.

10.30 uur Ontbijtochtend, inleveren optochtnummers afhalen geldprijzen, Café Kerkzicht.

Maandag 7 maart

14.00 uur Seniorenmiddag in De Standaard.

18.00 uur Brakkenbal in De Standaard.

Dinsdag 8 maart

19.00 uur Lampionoptocht vanaf De Standaard. Na afloop Zwamverbranding bij De Standaard.

20.30 uur Trekking loterij, De Standaard.

21.00 uur Bal café Kerkzicht.

23.59 uur Sluiting carnaval en bekendmaking motto 2012.

ZEVENBERGEN

(Zeuvenbultelaand)

Zaterdag 5 maart

15.00 uur Officiële ontvangst op de Markt.

15.11 uur Start kinderoptocht.

16.30 uur Prijsuitreiking op de Markt.

17.15 uur Bals in de cafés o.m. Groene Sterbal.

19.30 uur Jeugdinstuif De Borgh.

Zondag 6 maart

11.30 uur Viering Bartholomeuskerk.

14.45 uur Surprisebezoekjes aan twee cafés.

16.15 uur Jeugdbals Van der Hooft en Leven in de Brouwerij.

19.30 uur Jeugdinstuif De Borgh.

Maandag 7 maart

13.20 uur Zeuvebultelaands meezingfestival, Leven in de Brouwerij.

14.00 uur Kuilfeest, Café De Blauwe Hemel.

15.00 uur Kindermiddag, De Borgh.

19.30 uur Feestneuzenbal, Van der Hooft.

19.30 uur Jeugdinstuif De Borgh.

Dinsdag 8 maart

13.30 uur Start grote optocht.

16.45 uur Bekendmaking nieuwe motto op de Markt aansluitend prijsuitreiking optocht.

19.30 uur Verbranden van het Kinderknijntje op de Markt.

20.00 uur Bezoek aan de optochtwinnaars.

24.00 uur Verbranden van het Knijn.

l

ETTEN

(Stijlorenrijk)

Zaterdag 5 maart

13.00 uur Vertrek Kinderoptocht vanaf De Dreef naar Ut Zwaajgat, 15.00 uur op Van Bergenplein.

14.00 - 17.00 uur Muzematinee, Nieuwe Nobelaer.

Het Blaoskapelle Festival, The Butler.

14.00 uur Local FM Big Carnavalsparty, Het Witte Paard.

15.00 uur Duo Sjansee, Sprankeling.

20.00 uur dj’s De Djonnies, De Klomp.

20.00 uur Kodex Carnaval 15+, Zali naz.

21.00 uur De Kinkels, Witte Paard.

21.00 - 03.00 uur Muzebal, Nieuwe Nobelaer.

Zondag 6 maart

11.00 uur Carnavalsviering, Heilig Hartkerk.

12.00 uur Jeroen Spierenburg en Denans, Sprankeling.

13.00 uur Vertrek Grote Optocht, Lange Brugstraat. Aankomst 16.30 uur, Oude Bredaseweg.

16.00 uur Nahappen, Nieuwe Nobelaer.

19.00 - 22.30 uur Colabal, Nieuwe Nobelaer.

20.30 uur Prijsuitreiking Grote Optocht, Witte Paard.

20.00 - 24.00 uur Carnaval Teenage Club, 12 tot en met 15 jaar, Zalinaz.

Maandag 7 maart

10.00 - 12.00 uur Pyamabal, Nieuwe Nobelaer.

12.00 uur dj Jozz en Rob van Daal, Sprankeling.

14.00 uur Stokpaardje Rijden op MaMi Festival, De Klomp.

19.00 - 22.30 uur Colabal, Nieuwe Nobelaer.

20.00 uur Kodex Carnaval 15+, Zalinaz.

21.00 uur Charly from Jamaica, Witte Paard.

Dinsdag 8 maart

11.00 uur Bekvogelgames, Neerlands Koffyhuis.

13.30 - 17.00 uur Carnaval 50+, Nieuwe Nobelaer.

13.00 uur Kindercarnaval, Het Witte Paard.

13.00 uur Smurfenbal, Twee Gebroeders.

13.00 uur Kindermiddag, Sprankeling.

21.00 uur Café De Natte Sluis, Witte Paard.

14.00 uur Kindercarnaval. 20.00 uur dj Adje, De Klomp.

19.00 - 22.30 uur Colabal, Nieuwe Nobelaer.

23.11 uur Verbranden Ut Manneke, Markt.

LEUR

(Ut Zwaajgat)

Zaterdag 5 maart

13.00 uur dj Joeri, café D’ Ouwe Brug.

14.30 uur Kindercarnaval, ‘t Turfschip.

15.00 uur Aankomst Kinderoptocht vanaf De Dreef naar Ut Zwaajgat, Van Bergenplein.

20.00 uur Carnaval Nostalgia, Zaal Roeloffs)

20.30 uur Groot Openingsbal, ‘t Turfschip.

Zondag 6 maart

11.00 uur dj Joeri, café D’ Ouwe Brug.

14.00 uur Kindercarnaval met Simpelfonie, De Turfvaart.

14.00 uur Carnavalsmiddag, ‘t Turfschip.

13.00 uur Vertrek Grote Optocht, Lange Brugstraat.

20.30 uur Groots carnavalsbal, ‘t Turfschip.

Maandag 7 maart

14.00 uur Kindermiddag, ‘t Turfschip.

14.00 uur Kindermiddag, café D’Ouwe Brug.

20.30 uur Jong en Oud Bal, ‘t Turfschip.

Dinsdag 8 maart

1 3.00 uur KBO Carnavalsmiddag, ‘t Turfschip.

14.00 uur Kindermiddag, café Roeloffs.

14.00 uur Carnavalsmiddag, De Turfvaart.

17.00 uur Haringhappen, café D’Ouwe Brug.

20.30 uur Jong en Oud Bal, ‘t Turfschip.

22.49 uur Verbranden Ut Zwaajgatje, Leurse Haven.

BREDA

(Kielegat)

Zaterdag 5 maart

13.00: Aftrap carnaval door commissie Straatcarnaval. Verzamelen van Coothplein in stoet naar Grote Markt

15:11 Sleuteloverdracht podium voor het stadhuis op de Grote Markt

20.00: 076 Bal in Hotel van Ham

20.11: Het Groots Avenue Carnavalsbal in Theaterdinersalon De Avenue

Zondag 6 maart

13.30: Vertrek Brakkensliert vanaf de Nieuwe Haagdijk

13.00: Snotpinnekesbal in Theaterdinersalon De Avenue

15.00: Brakkenbal en prijsuitreiking in Chassé Theater

20.00: Snorrenbal, De Avenue

Maandag 7 maart

13.11: Vertrek Grote Optocht vanaf de Nieuwe Haagdijk, met aansluitend Optochtbal en prijsuitreiking in Chassé Theater

20.00 uur Brillenbal, De Avenue

Dinsdag 8 maart

13.30 uur Brakkencarnaval op de Grote Markt met grote poppenkastshow

13.15 uur Guldenbal in het Chassé Theater

19.00 uur Afscheid Carnaval op de Grote Markt

21.11 uur Verbranding Kiske en Mieske aan de Haven

OOSTERHOUT

(Kaaiendonk)

Zaterdag 5 maart

11.00 uur Carnavalsviering in basiliek Sint Jan

15.11 uur Intocht van Prins Mienus XI en groot gevolg op de Markt

17.00 uur Prinsenreceptie in restaurant Du Theatre

19.30 uur Carnavalsbal dansvereniging DTW in grote zaal Heijl aan de Wilhelminalaan, mmv DJ Bas

Zondag 6 maart

13.11 uur Start grote optocht

14.00 uur kindercarnaval in De Pannehoef, tot 19.00 uur)

Maandag 7 maart

13.30 uur Boerenbruiloft bij Cantina y Tapas

14.00 uur kindercarnaval in De Pannehoef, tot 19.00 uur)

Dinsdag 8 maart

13.30 uur Start Ronde van ‘t Rutselbos bij restaurant D’n Bal

14.00 uur kindercarnaval in De Pannehoef, tot 19.00 uur

14.30 uur Start Kinderkopkesoptocht in het centrum

23.30 uur Sluiting carnaval op de Markt

DEN HOUT

Kluivenduikersrijk

Zaterdag:

19.00: Carnavalsdienst in parochiekerk en minioptocht

20.00: Boerenbruiloft in De Vier Linden

Zondag:

18.30: Muziek in Hoftempel Den Brink

19.00: Bonte avond en jeugdsauwelen in Den Hoftempel

20.00: Opening carnaval 2011 met aanbieden sleutel Kluivenduikersrijk, toespraak Prins Kluif XII, uitreiking medailles en oorkondes en vervolg bonte avond en jeugdsauwelen

Maandag:

14.00: Vertrek Grote Kluivenduikersoptocht vanaf Houtse Heuvel

19.30: Prijsuitreiking optocht in Hoftempel

Dinsdag:

10.30: Katerontbijt in Hoftempel

14.00: Vertrek Grote Kraokebeentjesoptocht vanaf Heuvel-West

15.00: Kraokebeentjesbal in Hoftempel

16.00: Prijsuitreiking Kroakebeentjesoptocht

19.11: Lampionnenoptocht Kraokebeentjes

20.00: Verbranding Oos Jaas

DONGEN

Peeënrijk

Zaterdag:

10.00: Bezorgen fruitmanden

13.00: Ceremonieel inhalen Prins Andreo LIII

14.00: Vlaggenceremonieel gemeentehuis.

14.15: Carnavaleske intocht

14.30: Ceremonie bij beeldengroep Cammeleur

15.00: Buitengewone Raodsvergadering MFC

16.45: Receptie in residentie Janssen & Janssen

17.45: Bezoek prins Andreo LIII en gevolg aan Hamse Bok, d’Ouwe Sok, De Valk, Modern, Veteraonenbal in Mega Fist Centrum (tot 00.00 uur)

Zondag:

10.30: Carnavalsmis in Laurentiuskerk

13.30: Start grote optocht

14.00: Defile bij rotonde Deken Batenburgstraat/Vennen

17.15: Uitslag en prijsuitreiking in Mega Fist Centrum

20.15: Bezoek prins Andreo LIII en gevolg aan ‘t Vaartje, ‘t Karrewiel, Heeren van Dongen en Kenijnendekbingo (tot 23.00 uur)

Maandag:

11.30: Waogentjeskekmerege

13.30: Start kinderoptocht vanaf Wilhelminaplein

14.00: Defile bij koepelkerk aan Hoge Ham

14.45: Bezoek prins Andreo LIII en gevolg aan De Volckaert, De Gouden Leeuw, De Viersprong (tot 17.45 uur)

20.30: Kom Marfijn Vertoeven Festijn in Mega Fist Centrum

Dinsdag:

13.30: Ouderenmiddag in Mega Fist Centrum

13.45: Opening Ouderenmiddag

16.15: Afsluiting kindercarnaval bij ’t Stamperke

20.00: Vertrek Lampkesoptocht vanaf voormalige St. Josephkerk

22.00: Verbranding Manneke Pee op Wilhelminaplein

22.22: Sleuteloverdracht op Wilhelminaplein

22.45: Slotfeest in Mega Fist Centrum

00.15: Uithuilen in Residentie

DORST

Kattegat

Zaterdag:

13.30: Opening carnaval op Dorpsplein, inhuldiging jeugdprins, jeugdprinses, jeugdnarrin en sleuteloverdracht

14.00: Vertrek grote carnavalsoptocht vanaf Dorpsplein

18.00: Prijsuitreiking optocht in Dorpszicht

Zondag:

10.00: Verzamelen bij Dorpszicht voor ophalen van bruidspaar

11.00: Eucharistieviering in parochiekerk St. Marcoen

12.00: Boerenbruiloft in Dorpszicht en aansluitend bruiloftsmaal mmv De Dorstse Boerkes

14.00: Receptie in Dorpszicht met optreden van gastartiest Johan Heeren

Maandag:

10.00: Pyjamaontbijt in Dorpszicht

15.00: Look-a-likebal met prijs voor beste look-a-like en speciale prijs voor look-a-like die live optreedt, mmv diverse blaaskapellen (tot 01.00)

Dinsdag:

10.30: Peuterbal in Dorpszicht, met jeugdprins, jeugdnarrin, jeugdprinses, mmv De Dorstse Boerkes

14.00: I-Dorst met soloartiesten, duo’s of groepjes in Dorpszicht

18.30: Afsluiting carnaval met verbranding van de Katerkop (19.00 uur) op Dorpsplein en bekendmaking motto 2012 met aansluitend snert in Dorpszicht en optreden van Denans (tot 01.00)

Woensdag:

15.00: Verrassingsmiddag in Dorpszicht en aanvullend haringhappen

DUSSEN

Klaiendam

Zaterdag:

14.00: Aankomst Prins op Vrijheidsplein

14.30: Vertrek optocht vanaf Vrijheidsplein

17.30: Prijsuitreiking optocht in De Koppelpaarden.

Zondag:

11.00: Speciale kerkdienst in r.-k. kerk

14.00: Kindermiddag in De Koppelpaarden

14.30: Grote Dolle Middagshow in dorpshuis ‘t Middelpunt

Maandag:

14.30: Boerenbruiloft in De Koppelpaarden

Dinsdag:

10.30: Raadsvergadering in Kasteel Dussen

12.00: Carnavals brunch in ’t Pleintje

14.00: Matinee in ’t Pleintje

14.00: Snotpinnekesbal in De Koppelpaarden

14.00: Ouderenmiddag in café De Bocht

GEERTRUIDENBERG

Potteschijtersland

Zaterdag:

12.45: Proclamatie Prins Adriejanuske

13.00: Start optocht

19.30: Prijsuitreiking optocht op binnenplein achter De Schattelijn

Zondag:

11.00: Carnavalsmis r.-k. kerk

Maandag:

10.00: Mega bierpulschuiffestijn in Den Witte Hemel

13.00: Boerenbruiloft in De Munt

15.00: Kinderdisco in De Munt (tot 17.00 uur)

Dinsdag:

13.00: Bezoek aan KBO en aansluitend sauwelmiddag in Den Witte Hemel

19.30: Lampionoptocht vanaf binnenplein achter De Schattelijn met aansluitend Popverbranding en afsluiten carnaval 2011 in Den Witte Hemel

GILZE

Dringersgat

Zaterdag:

11.00: Sleuteloverhandiging in gemeentehuis in Rijen

17.30: Carnavalsdienst in parochiekerk Sint Petrus Banden met Prins Wimke I en zijn gevolg

18.30: Symboolonthulling door Prins Wimke I en Jeugdprins Marc d‘n 1ste op de Tip

Zondag:

13.30: Vertrek grote optocht vanaf café De Pomp in de Nieuwstraat

20.00: Prijsuitreiking optocht bij De Heuvel Maandag:

13.30: Vertrek Brakkenstoet vanaf De Schakel

15.00: Brakkenfist in Aan ’t Plein en aansluitend prijsuitreiking (tot 17.00 uur)

Dinsdag:

14.00: Wijvesjouwen ‘nieuwe stijl’ vanaf De Hooikar, via De Top, Aan ’t Plein en The Banner, naar De Heuvel

18.00: Prijsuitreiking Wijvesjouwen in De Heuvel

22.19: symboolverbranding op De Tip, bekendmaking motto voor carnaval2012

23.00: Afsluitfeest in Aan ’t Plein

HANK

Knusterooierslaand

Zaterdag:

13.30: Optocht

16.30: Prijsuitreiking kinderoptocht in ’t Uivernest

19.00: Kerkdienst in r.-k. kerk

20.15: Bezoek aan Jeugdsoos Titanic in ’t Uivernest

Zondag:

14.00: Bezoek aan ouderen in de Phoenix.

14.45: Opening snotpinnekesbal in ’t Uivernest (tot 18.00 uur)

Dinsdag:

14.15: Bezoek aan De Dotter

18.30: Lampionnenoptocht

20.00: Einde in ‘t Uivernest

HOOGE ZWALUWE

Berenland

Zondag:

19.00: Meezingfeest ‘Als je nie kan zingen nie mag je ook playbacken’ in De Zonzeel met Disco Spirit en de Plaotwerker

Maandag:

10.00: Carnavalsontbijt bij Marmaris, iedereen is van harte welkom

13.30: Carnavalsmiddag door VD De Trollen met de Fred Ostershow, fiets ’m erin en koek versieren voor de jeugd in zaal Concordia

13.30: 55+-middag in De Zonzeel

Dinsdag:

13.00: Start grote optocht vanaf de Wagenbergsestraat, Helkant, gevolgd door kinderoptocht

16.30: Prijsuitreiking kinderoptocht in De Zonzeel

19.00: Vertrek Lampionnenoptocht vanaf oude brandweerkazerne

19.30: Verbranding Oos Kee.

20.30: Prijsuitreiking grote optocht in De Zonzeel

LAGE ZWALUWE

Biesboschrakkersrijk

Zaterdag:

13.30: Vertrek grote optocht vanaf de Zwingel

13.45: Kinderoptocht vanaf schoolplein ‘t Rietland

16.00: Wagenbouwersbal in Den Domp en prijsuitreiking ‘Vrienden Loterij’

Zondag:

14.00: Zwaluwe Got Talent en prijsuitreiking Kinderoptocht, voor groot en klein in feestzaal Ligthart

Maandag:

14.00: Kindermiddag in Den Domp met kinderdiscoshow van Fred Pet

20.00: Prijsuitreiking grote optocht in Den Domp

Dinsdag:

11.00: Carnavalsdienst in H. Joannes de Doperkerk, met bruidspaar, Smartlappenkoor Made op z’n Hollands, kinderkoor en Tiepies Nix en aansluitend bruilofsfeest bij De Witte Zwaan.

14.00: Oos Feest in De Witte Zwaan

19.00: Lichtjesoptocht en aansluitend brengen van laatste hulde aan Oos Kee in Dr. Doremanstraat

MADE

De May

Zaterdag:

14.00: Sleuteloverdracht gemeentehuis

14.15: Kinderoptocht

14.15: 55-plusbal in ‘t Trefpunt

19.00: Carnavalsmis in de Bernarduskerk

Zondag:

14.00: Grote optocht

Maandag:

10.00: Carnavalsbal voor gehandicapten in ontmoetingscentrum De Mayboom

14.00: Kapellenfestival in De Korenbeurs

19.30: Prijsuitreiking grote optocht

Dinsdag:

10.00: Kindercarnaval tot en met groep 4 in De Brasserij

10.00: Kindercarnaval vanaf groep 5 in ’t Tapperijke

14.30: Verkiezing Beste Juin

19.30: Verbranding Oos Jaas

MOLENSCHOT

Papslokkersgat

Zaterdag:

11.00: Sleuteloverdracht door wnd burgemeester Jan Boelhouwer en jeugdburgemeester Liza van de Zande in raadzaal gemeentehuis in Rijen

14.11: Vertrek optocht vanaf Schoolstraat

17.00: Prijsuitreiking kinderen in ’t Engeltje

18.30: Prijsuitreiking volwassenen in De Drie Linden

Zondag:

11.00: Carnavalsviering in Sint Annakerk

14.00: Carnavalsbingo in herberg De Drie Linden. Deelname gratis, hoofdprijs dinerbon voor twee

16.00: Mega Papmiddag in ’t Engeltje voor kleine en grote Papslokkers en Papslokkerinnen

Maandag:

15.00: Kindermiddag in ’t Engeltje

16.00: Bezoek Schutterslust door Prinses Pap de 37e met haar gevolg (tot 17.00 uur)

17.00: Bodemleg avond in buffetvorm in De Drie Linden

20.00: Molenschotse (dans)avond in ’t Engeltje

Dinsdag:

17.30: Assepoester komt zingen en dansen met de kinderen uit Papslokkersgat in De Drie Linden

19.00: Officiële sluiting carnaval door Prinses Pap de 37e en bekendmaking carnavalsmotto 2012

21.30: Haringhappen in ’t Engeltje

OOSTEIND

Uilendonck

Zaterdag:

19.00: Carnavalsmis in St. Johannes de Doperkerk, mmv De Ladykantjes en kinderkoor De Zingende Nootjes

20.00: Sauwelavond in het Uilennest mmv Eigewijs en dj Jac Waas

Zondag:

18.00: Colabal voor de jeugd van Uilen- donck in het Uilennest

Maandag:

13.11: Vertrek grote optocht vanaf het Uilennest met aansluitend afterparty in het Uilennest met bezoek van Prins Mienus XI van Kaaiendonk

RAAMSDONK

Den Haaykaant

Zaterdag:

13.45: Opkomst Prins Colonello van den Haaykaant met zijn bonte raad in het Park

14.00: Opening door de burgemeester in het Par

14.11: Vertrek Optocht vanaf het Park met aansluitend disco Gotcha in het Ontmoetingscentrum en dj Jan de Vries in Het Vermaak

18.00: Gasderop, muziek in D’n Halve Zool

20.00: Prijsuitreiking optocht in Ontmoetingscentrum

22.30: Alle 13 Jaanke in Het Vermaak

Zondag:

10.30: Carnavalsviering in St. Bavokerk

17.00: Carnavallen in Haaykaantse Leuttempel

Maandag:

11.11: Gebakke Aaier meej Spek eetuh in Het Vermaak

12.30: 55+ middag met optreden. van troubadour Nol Janssen in Ontmoetingscentrum.

13.30: Den Haaykaant kwis in Het Vermaak.

14.11: Snotpinnekesbal meej springkusse en clown in D’n Halve Zool.

20.00: Disco Gotcha met optreden van Bart van der Stelt in Ontmoetingscentrum

Dinsdag:

10.00: Worstenbrood en werme chocomel in D’n Halve Zool

13.00: Tabbe en Dabbe Festijn in D’n Halve Zool

14.00: Haaykaanterkesbal met clown en goochelaar Wilco in Ontmoetingscentrum

14.00: Snotpinnekesbal meej springkusse en clown in Het Vermaak

18.45: Lampionnenoptocht vanaf Ontmoetingscentrum

19.30: Afsluiting Carnaval en Popverbranding in het Park

20.00: Disco Gotcha in Ontmoetingscentrum

22.00: Alle fusten leeg in D’n Halve Zool

23.00: Pertje-Reien in D’n Halve Zool

RAAMSDONKSVEER

Faantelaand

Zaterdag:

19.00: Carnavalsviering in OLV-kerk

Zondag:

13.49: Start optocht

Maandag:

19.00: Prijsuitreiking optocht op Heereplein

Dinsdag:

14.00: Carnaval in Het Hoge Veer

18.30: Lampionnenoptocht bij Boelaars/Berende

19.00: Destaggenavond op Heereplein

RIJEN

Wringersgat

Zaterdag:

11.00: Vertrek jeugdoptocht vanaf gemeentehuis

Zondag:

11.30: BijProatMergen in ’t Vermaeck mmv jeugdkapel ’t Rijens Sooike(tot 13.30 uur)

13.30: Brakkenfist in ’t Boerke met Jeugdprins Sooike XLIV en Prins Henk d’n Irste, met prijs voor leukste verklede kind (tot 16.30 uur)

Maandag:

10.00: Fruitmanden rondbrengen bij zieke mensen in Rijen

10.30: Jeugdprins Sooike XLIV en gevolg gaan samen met Jeugdkapel ’t Rijens Sooike op kraamvisite

14.15: Prins Henk d‘n Irste en compleet gevolg bezoeken VITA

Dinsdag:

13.11: Grote optocht vanaf Wilhelminaplein

18.30: Prijsuitreiking optocht in D’n Wringer

19.45: Jeugdafsluiting op Burg. Sweensplein (tot 20.15 uur)

23.00: Afsluiting carnaval 2011 met verbranden embleem op Sweensplein en bekendmaking carnavalsmotto 2012

SPRANG-CAPELLE

Cuppelsgat

Zaterdag:

14.30: Start optocht in vanaf café De Witte Brug in Capelle, via Poolsestraat, Schrevelstraat, Pres. Kennedystraat, Van Ravenschotstraat, Schrevelstraat, Nieuwe Vaart, Wendelnesseweg-west, Wendelnesseweg-oost, Schoolstraat naar buurthuis Capelle. Aansluitend carnavalsfeest in buurthuis aan de Schoolstraat 32 te Sprang-Capelle

17.30: Prijsuitreiking optocht en huldiging winnaars met originele Vlinder van Capelle

Maandag:

15.00: Carnavalsfeest in cafè De Witte Burg met huldiging Jeugdraad van Elf van Cuppelsgat en Jeugdraad van Elf Schoenlapperslaand (Waalwijk)

TERHEIJDEN

Schraansersrijk

Zaterdag:

10.30: Opening snotpinnekesbal voor de allerkleinsten in De Harmonie in aanwezigheid van Prins Pierre II, Jeugdprins Merijn I, Veldwachters, Jeugd-

nar en de beide Raden van Elf, Hofkapel Kiele Kiele en jeugdhofkapel Noodtkreet

12.00: Aftrap door Prins Pierre II van de voetbalwedstrijd Terheijden 1 – G-team Gruijtveld

13.30: Kinderoptocht en onthulling van boer Klaos. Aansluitend prijsuitreiking en uitslag kleurwedstrijd in De Gouden Leeuw

17.00: Zultmaaltijd in ’t Markkantje

18.00: Sleuteloverdracht door burgemeester Gert de Kok aan Prins Pierre II

19.00: opening jeugdcarnaval in De Cour

19.30: Kroegentocht onder leiding van Prins Pierre II

Zondag:

09.49: Carnavalsviering in St. Antonius Abt Kerk met voorganger Dam Rovers, Prins Pierre II, Jeugdprins Merijn I, Raad van Elf en Raad van Wijzen, muzikaal omlijst door hofkapel Kiele Kiele, jeugdkapel Nootdkreet en jongerenkoor Singfonie

12.30: Start grote optocht vanaf Hoofdstraat

17.00: Snertmaaltijd in De Harmonie

18.30: Prijsuitreiking grote optocht in De Gouden Leeuw

19.00: Kroegentocht olv Prins Pierre II

Maandag:

11.00: Bezoek aan Baronie TV

14.00: Bezoek aan senioren De Harmonie

17.30: Schraansersmaaltijd in De Gouden Leeuw

19.00: Kroegentocht olv Prins Pierre II

Dinsdag:

11.00: Opzetten Boer Klaos

13.30: Zeepkistenrace bij De Harmonie

14.00: Bezoek aan carnavalsmiddag pupillen Sovak

14.00: Kindershow in De Gouden Leeuw

16.00: Afsluiting kindermiddag in De Gouden Leeuw door jeugdprins Merijn I en Prins Pierre II

18.30: Start lampionnenoptocht vanaf Dorpsplein en aansluitend verbranding van Boer Klaos

20.15: De leste avond!!! Prins Pierre II en de Schraansers gaan nog effe dweilen

23.11: Afleggen de ambtsketen, staf en veren door Prins Pierre II en officiële sluiting van carnaval 2011

WAGENBERG

Erpelrooiersland

Zaterdag:

13.45: Presentatie Jeugdprins, Miss, Hofnar en Jeugdraad op Van den Elsenplein

14.00: Kinderoptocht vanaf het Van den Elsenplein

16.30: Prijsuitreiking kinderoptocht in Driedorp

19.00: Kriellebal voor kinderen vanaf groep 5 tot 16 jaar in Plexat, met disco Black Davil (tot 22.30 uur)

Zondag:

9.30: Carnavalsmis in de Gumaruskerk mmv De Leutband

10.30: Pruverkusbal in cafè-feesterij Driedorp

13.45: Sleuteloverdracht door wethouder Jan van Gurp aan Prins Peer dun Irste op het Van den Elsenplein

14.00: Vertrek grote optocht van het Van den Elsenplein

19.30: Prijsuitreiking optocht in Nicortiny

Maandag:

14.00: Kindermiddag in Nicortiny met Nel Snottebel

19.00: Kriellebal voor kinderen vanaf groep 5 tot 16 jaar in Plexat met disco Black Davil (tot 22.30 uur)

Dinsdag:

19.00: Lampionnenoptocht vanaf Plexat en aansluitend afscheid van Jeugdraad en verbranding van Oos Kee

23.11: officiële afsluiting van Carnaval 2011 in Driedorp

WASPIK

Maoneblusserslaand

Zaterdag:

11.00: Carnavalsviering in Bartholomeuskerk

12.00: Opwèrm-borrel in Den Bolder

13.15: Grote Kinderplaybackshow in leuttempel Den Bolder, mmv dj’s Jos en Maus

16.00: Opening carnaval met Prins Bart de 24e en burgemeester Nol Kleijngeld, prijsuitreiking Kinderplaybackshow en Kleurplatenwedstrijd en aansluitend feest voor de jeugd in leuttempel Den Bolder, met optredens van Songfestival-winnaars

20.00: Discoavond met het Feestteam voor Waspikse jeugd van groep 7 tot 16 jaar in Den Bolder (tot 23.00 uur)

20.30: Disco-avond voor ‘oudere jongeren’ in Den Bolder, mmv dj Mart (tot 00.30 uur)

Zondag:

13.11: Optocht

16.00: Ontbinding optocht voor Den Bolder en aansluitend prijsuitreiking

20.00: Discoavond met Feestteam voor Waspikse jeugd vanaf groep 7 tot 16 jaar in Den Bolder (tot 23.00)

20.30: Disco-avond voor ‘oudere jongeren’ in Den Bolder, mmv dj Jos (tot 00.30 uur)

Maandag:

14.15: Clown Frodie in Den Bolder en feesten en hossen met het Feestteam

20.00: Discoavond met Feestteam voor Waspikse jeugd vanaf groep 7 tot 16 jaar in Den Bolder (tot 23.00)

20.00: Disco-avond voor ‘oudere jongeren’ in Den Bolder, mmv dj Pim (tot 00.30 uur)

Dinsdag:

14.15: Kinderprogramma Maoneblusserslaand met carnavalskwiz

19.00: Lampionnenoptocht door centrum Waspik

19.30: Maanverbranding op parkeerterrein achter Den Bolder en bekendmaking motto 2012 door Prins Bart de 24e

20.00: Discoavond met Feestteam voor Waspikse jeugd vanaf groep 7 tot 16 jaar in Den Bolder (tot 23.00).

19.30: Disco-avond voor ‘oudere jongeren’ in Den Bolder, mmv dj Jan de Vries (tot 00.30 uur)