Volledig scherm

Colofon

Heeft u de krant niet ontvangen? Bel dan met 088-0561520.

Heeft u een vraag over uw abonnement of wilt u een wijziging doorgeven ? Neem dan contact op met onze Klantenservice.

Heeft u een afspraak of wilt u langskomen? Hieronder vindt u de bezoekadressen, telefoonnummers en e-mailadressen van al onze kantoren en afdelingen.

Alle auteursrechten voorbehouden.

BN DeStem BV, c.q. de betreffende auteur. BN DeStem is een uitgave van DPG Media. Publicatierecht beeldende kunst via Beeldrecht.

Gegevensbescherming

DPG Media legt van abonnees gegevens vast voor de uitvoering van de abonnementsovereenkomst. Deze gegevens kunnen gebruikt worden om u op de hoogte te houden van interessante producten en diensten van DPG Media en zorgvuldig geselecteerde partners. Indien u geen prijs stelt op informatie van BN DeStem of indien u uw toestemming voor het gebruik van uw e-mail adres wilt intrekken, kunt u een briefje sturen naar onze Klantenservice.

Zie ook het privacystatement op www.bndestem.nl

Hoofdkantoor BN DeStem
Markendaalseweg 48a Breda
tel.: 076-5312311
www.bndestem.nl

Hoofdredactie:
André Trompers
hoofdredactie@bndestem.nl

Centrale redactie:
redactie@bndestem.nl,
tel. 076-5 312 311/555

Lezersbrieven:
meningen@bndestem.nl

Redactie Breda

Markendaalseweg 48a, Breda 
tel.: 076-5312311

Chef redacties Breda en Oosterhout
Yolanda Sjoukes

Redacteuren stadsredactie Breda:
redactie.stad@bndestem.nl

Tom Hayes
Jacques Hendriks
Edine Wijnands
Paul Verlinden
Peter Ullenbroeck
Nico Schapendonk
Geert Nijland
Ralph van Wolffelaar


Redactie Oosterhout

redactie.oosterhout@bndestem.nl

Berry van der Heijden
Marja Klein Obbink
Rob Musters
Palko Peeters
Jamaica Vink
Sjoerd Marcelissen
Cobine van der Louw

Redactie West-Brabant

Laan van Brabant 50, Roosendaal

tel.: 0165-769151

Chef redacties Etten-Leur, Moerdijk, Bergen op Zoom en Roosendaal

Frank Timmers

Redacteuren Etten-Leur:

redactie.etten-leur@bndestem.nl
Helene Schenk

Redacteuren Roosendaal:

redactie.roosendaal@bndestem.nl
Florence Imandt
Coen Hagenaars
Wim van den Broek
Henk den Ridder
Floyd Aanen
John Bas
Hessel de Ree
Herbert Kats
Fee Buurmans

Redacteuren Bergen op Zoom:

redactie.bergen@bndestem.nl
Jan van de Kasteele
Franka van der Rijt
Mariëtte den Engelse
Majda Ouhajji
Peter de Brie

Redactie Moerdijk

Redacteuren Moerdijk:
redactie.moerdijk@bndestem.nl
Ad Goddrie
Annelies Vlaanderen

Redactie Zeeland

Herengracht 7
4531 GM Terneuzen
tel.: 0115-645740

Redacteuren Zeeland

redactie.terneuzen@bndestem.nl
Harmen v.d Werf
Sheila van Doorselaer
Martijn de Koning
Bob Maes
Guido van der Heijden

Redactie Sport

redactie.sport@bndestem.nl

Jan Martens
Ad Pertijs
Chris Hendriks
Yadran Blanco

Dennis Kas

BN DeStem gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement