Nikolette van der Heide en George van der Pluym hadden een paar jaar geleden het idee om een carnavalsliedje op te nemen in een echte studio: Verrekte koukwaus. Nu twee jaar later gaat het lied viral en is het helemaal booming op tik tok.
Volledig scherm
PREMIUM
Nikolette van der Heide en George van der Pluym hadden een paar jaar geleden het idee om een carnavalsliedje op te nemen in een echte studio: Verrekte koukwaus. Nu twee jaar later gaat het lied viral en is het helemaal booming op tik tok. © Pix4Profs/René Schotanus

Verrekte koekwaus viral op TikTok: 'Het aantal filmpjes houdt sinds vorige week niet op’

OOSTERHOUT - Op TikTok is een nieuwe trend te vinden met een wel héél Brabants tintje. Dat alles heeft te maken met het liedje Koekwaus van RoekOe Brabant. Al meer dan 2000 filmpjes verschenen op het sociale mediaplatform. Nikolette van der Heide en George van der Pluym konden het amper geloven toen ze het vorige week voor het eerst zagen. ,,De eerste keer dacht ik echt bij mezelf: wat doen ze nu allemaal?”