Straatroven in onder meer Rijen en Dorst met veel impact voor slachtoffers: man (24) aangehouden
DEN BOSCH/DORST - Een 24-jarige man uit Soest is woensdag aangehouden voor vier straatroven en pogingen daartoe in Den Bosch, Oss, Dorst en Rijen. Die vonden plaats eind 2020. Uit onderzoek van de politie blijkt dat hij niet de enige was, naar zijn handlangers wordt nog gezocht.
De straatroven vonden alle vier plaats in december 2020, over een tijdsbestek van zes dagen. In alle gevallen ging het om straatroven of pogingen bij afspraken waarbij een telefoon werd gekocht of aangeboden. Volgens de politie hadden de straatroven grote impact op de slachtoffers.
Straatroof Den Bosch
Op 10 december dacht een man op de Icarusstraat in Den Bosch zijn telefoon te verkopen. Helaas hadden de mensen met wie hij had afgesproken andere plannen. Ze beroofden de man van zijn telefoon en betaalpassen.
Op 12 december gebeurde bijna exact hetzelfde op de Gerrit van Veenstraat in Oss. Alleen die keer wist het slachtoffer van de verdachten te vluchten zonder dat er iets werd gestolen.
Slachtoffer mishandeld
Op de Elzent in Dorst maakten de verdachten een afspraak met een verkoper. Eenmaal daar aangekomen besprongen ze het slachtoffer, waar hij of zij op de grond is mishandeld. Het slachtoffer begon te schreeuwen waardoor de daders zich zonder buit uit de voeten maakten.
De laatste bekende straatroof was op 16 december op de Spoorlaan Zuid in Rijen. Daar werd met geweld een man beroofd van geld dat eigenlijk bedoeld was voor de aankoop van een nieuwe telefoon. De politie is nog op zoek naar meerdere verdachten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMNacompetitie derde/vierde klasse
Sprookje Viola duurt voort, Nieuw Borgvliet heeft laatste wedstrijd in 100-jarige bestaan gespeeld
Breda -
PREMIUM
Ook dakloze roert zich op de woningmarkt: veertig woningen gezocht in en om Breda
BREDA - Daklozen blijven te lang plakken in de tijdelijke opvang, zoals die aan de Slingerweg in Breda. Belangrijkste oorzaak: ze stromen niet door naar een woning door schaarste op de woningmarkt. Een oplossing is in de maak: de ‘tussenwoning’.Oosterhout -
PREMIUMNacompetitie tweede/derde klasse
‘Totale rollercoaster’ in Oosterhout: thuisploeg verslaat Zundert na strafschoppen
Na een zenuwslopende verlenging en strafschoppenserie heeft Oosterhout zich ten koste van Zundert geplaatst voor de tweede ronde van de nacompetitie. Een gespannen en soms saaie wedstrijd brandde na 80 minuten helemaal los. Daarna leek de thuisploeg twee keer knock-out, maar Oosterhout krabbelde telkens overeind. De eerste stap is gezet in de strijd om lijfsbehoud.Oosterhout -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
-
-
-
PREMIUM
Nieuwbouw stadhuis Oosterhout: blijft publiekstrekker H&M straks nog in Arendshof?
OOSTERHOUT - Het voorlopig ontwerp van het nieuwe gemeentehuis in winkelcentrum Arendshof II in Oosterhout is over het algemeen positief ontvangen. Er waren woensdagavond in het raadsdebat wel kritische geluiden over de bereikbaarheid (ov), H&M en het ‘wow-effect’.Oosterhout -
PREMIUMNacompetitie vierde/vijfde klasse
Noordhoek degradeert alsnog, OVV’67 na ‘knotsgekke wedstrijd’ een ronde verder
Het seizoen zit erop voor Noordhoek. Ondanks vele kansen verloor het met 3-4 van Dees. OVV’67 won door een sterke tweede helft met 3-2 van BZS en mag blijven hopen op een plekje in de vierde klasse.Oosteind