Een impressie van de nieuwbouw van OBS De Wildschut in Gilze, op de hoek Raadhuisstraat en Alphenseweg.
Volledig scherm
Een impressie van de nieuwbouw van OBS De Wildschut in Gilze, op de hoek Raadhuisstraat en Alphenseweg. © Gemeente Gilze en Rijen

Bezwaren tegen nieuwe basisschool Gilze afgewezen, gebouw wordt wel minder hoog

DEN HAAG/GILZE – De Raad van State heeft woensdag de bezwaren tegen de nieuwe basisschool De Wildschut plus een aantal woningen in Gilze niet-ontvankelijk verklaard.

0 reacties

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.