Kiki Bertens sluit carrière af bij Olympische Spelen: ‘We gaan alles geven’
Kiki Bertens speelt bij de Olympische Spelen in Tokio haar laatste toernooi. De 29-jarige Wateringse laat dat zaterdag op Instagram weten voor het vertrek naar Japan.
,,Ik ben er trots op mijn loopbaan af te sluiten met dit team. Dit wordt mijn laatste toernooi. We gaan alles geven. Tokio we komen eraan”, schrijft ze bij een foto met de tennisploeg op Schiphol.
Bertens maakte half juni bekend dat ze dit jaar haar tennisloopbaan zou beëindigen. Haar lichaam werkt niet meer mee; ze ondervindt nog steeds veel hinder van een achillespeesblessure. Tijdens de lockdown vanwege corona leidde Bertens een leven zonder tennis en dat beviel haar zeer goed.
Ze deed na haar aangekondigde afscheid nog wel mee op Wimbledon. Maar dit optreden was weinig succesvol. Bertens werd al in de eerste ronde uitgeschakeld. Na dit toernooi hield ze de mogelijkheid nog open om de US Open te spelen, maar ze stopt er na de Spelen al mee. In Tokio doet Bertens mee in het enkelspel en in het dubbelspel met Demi Schuurs.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM1
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
-
PREMIUM
Column Thijs Zonneveld | Functie Elders voor bondscoach Jan Coopmans en 39 andere lukrake conclusies
Columnist Thijs Zonneveld blikt op geheel eigen wijze terug op de Winterspelen in Peking. -
PREMIUMAnalyse
Mooie olympische successen, maar schaatsoogst in Peking roept ook veel vragen op
De Winterspelen van Peking zijn voor het langebaanschaatsen het minst succesvolle van de afgelopen twaalf jaar. Er was prachtig goud, maar er blijven ook veel vragen over. -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol? -
PREMIUM
Jarenlang in het spoor van Kiki Bertens: 'Tranen waren nooit ver weg, maar confrontatie vermeed ze zelden’
Kiki Bertens maakte vanochtend bekend bezig te zijn aan haar laatste maanden als proftennisster. Saai was het nooit bij de beste Nederlandse speelster ooit, merkte verslaggever Rik Spekenbrink, die haar jarenlang nauwlettend volgde.
-
PREMIUM
Verheijen ziet geen gemiste kans op goud en blikt terug op relletje met Nils van der Poel
-
-
-
PREMIUM
Column Thijs Zonneveld | Sven Kramer nam in Peking afscheid op zijn Kramers
Columnist Thijs Zonneveld schrijft over het afscheid van Sven Kramer. De beste schaatser aller tijden die dit jaar liet zien dat hij soms ook maar een sterveling is. -
Dit betaal je aan tol voor een autovakantie naar Kroatië
Als je op vakantie gaat naar het zuiden, moet je rekening houden met tolwegen en -tunnels. De prijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar hoe duur is het eigenlijk om bijvoorbeeld naar Kroatië te rijden?