Volledig scherm
Stockfoto voetbal

Voetbalmeiden van Sint Bavoschool Rijsbergen naar landelijke schoolvoetbalfinale

BREDA - Bram van Tilburg, leerkracht groep 8 op de Sint Bavoschool in Rijsbergen, is nu al supertrots op zijn voetbalmeiden. "Ons team heeft de districtsfinale gewonnen van het KNVB schoolvoetbaltoernooi in Middelburg. En nu mogen ze volgende week naar de finale in Zeist. Het is voor het eerst in de geschiedenis van onze school dat zoiets gebeurt."

Het team bestaat uit twaalf meiden in de leeftijd van elf en twaalf jaar. Van Tilburg: "Ze hebben tijdens de districtsfinale vijf duels gespeeld. Drie ervan hebben ze gewonnen met 1-0 en twee gelijk gespeeld met 1-1." De meiden worden getraind door een van de vaders. Van Tilburg: "Ze voetballen allemaal bij VVR. Op één na dan, zij is gestopt bij de club maar zit wel in het meidenteam van school."

Na winst in de districtsfinale wacht nu de landelijke finale op woensdag 22 juni in Zeist. "We gaan ze met een flinke delegatie leerlingen, leerkrachten en ouders aanmoedigen. Het zal spannend worden."

Live Voetbal

home logo PSVPSV
68'
1-0
Heracles AlmeloHER
away logo
home logo FeyenoordFEY
14:30
AjaxAJA
away logo
home logo AZAZ
14:30
FC UtrechtUTR
away logo
home logo sc HeerenveenHEE
16:45
VitesseVIT
away logo

poll

Het is logisch dat de Raad van State achter het ingrijpen bij camping Fort Oranje staat

Het is logisch dat de Raad van State achter het ingrijpen bij camping Fort Oranje staat

  • Eens (85%)
  • Oneens (15%)
936 stemmen