Tyrell Malacia over Ajax-geruchten: ‘Op dit moment ben ik bij Feyenoord’
Tyrell Malacia laat zich niet afleiden door geruchten dat hij op een lijstje van Ajax zou staan als linksback Nicolás Tagliafico daar nog vertrekt. ,,Op dit moment ben ik bij Feyenoord”, zegt hij. ,,Ik wil gewoon hier presteren en heb niet voor niets bijgetekend. Zo simpel is het eigenlijk.”
Malacia verscheen woensdag op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met FC Luzern in de derde voorronde van de Conference League. Feyenoord verdedigt een voorsprong van 3-0 in De Kuip. Onderschatting ligt mogelijk op de loer. ,,Maar ik verwacht niet dat wij dat als team toelaten”, zei de verdediger, die twee maanden geleden zijn contract tot medio 2024 verlengde.
Malacia maakte een goede indruk in de voorbereiding en in de drie Europese duels. ,,Het is mooi dat ik die complimenten krijg, maar het is nog niet genoeg”, beseft hij. ,,Er zijn genoeg dingen die nog beter kunnen. Ik wil nog belangrijker zijn voor het team. Daar werk ik zelf hard aan en ik merk dat het elke week beter gaat.”
Steven Berghuis maakte deze zomer de gevoelige overstap van Feyenoord naar Ajax. Dat werd hem door de fans van Feyenoord niet in dank afgenomen. Het ging zelfs zover dat hij een aantal forse bedreigingen aan zijn adres en dat van zijn gezin kreeg. Berghuis heeft inmiddels officieel aangifte bij de politie gedaan.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
De grootste winst van dit seizoen is dat de supporters weer met plezier naar NAC gaan
Breda -
Aanklager wil Ajax-aanvaller Steven Berghuis twee duels schorsen voor slaan FC Twente-fan
De aanklager betaald voetbal wil Steven Berghuis voor drie wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk, schorsen. De 31-jarige Ajax-speler krijgt dat voorstel vanwege het maken van een slaande beweging naar een fan van FC Twente. Dat gebeurde na afloop van de competitiewedstrijd tussen FC Twente en Ajax op 28 mei, die de Enschedeërs met 3-1 wonnen. -
PREMIUM
Andries Noppert denkt bij Oranje terug aan WK: ‘Bij pingels tegen Argentinië iets te weinig naar mijn gevoel geluisterd’
Hij was een blikvanger op het WK, maar in maart zag hij Oranje op een tv-scherm in een Van der Valk-hotel. Andries Noppert (29) ging van een cultstatus terug in de anonimiteit door een langdurige blessure. Nu is de doelman terug en zegt: ,,Het mooiste was dat ik bij ‘t WK mezelf kon zijn.” -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige.
-
Nieuwkomer Feyenoord
Svensson en Midtsjø gaven Aursnes positief advies over Slot: ‘Spelen in deze entourage lijkt me geweldig’
-
-
-
Poll | Geel voor gemekker en zuivere speeltijd: heeft Marco van Basten de oplossing tegen wangedrag in het voetbal?
Marco van Basten is het zat en wil dat spelbederf en wangedrag in het voetbal hard worden aangepakt. De voormalige wereldvoetballer pleit in een open brief aan FIFA-baas Gianni Infantino voor het invoeren van absolute speeltijd en vindt dat het protesteren bij de scheidsrechter aan banden moet worden gelegd. -
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen.