Officieel: Scherpen verruilt Ajax voor de Premier League
Kjell Scherpen verlaat Ajax. De doelman gaat aan de slag bij Brighton & Hove Albion, zo hebben de Amsterdammers en de Engelse club vanavond bekendgemaakt.
,,We zijn verheugd om Kjell bij de club te verwelkomen. Hij is een speler die we al een tijdje volgen en we zien hem als een speler met veel van de juiste eigenschappen. Naast zijn grootte is hij iemand waarvan we denken dat hij heel hard zal werken om alle aspecten van zijn spel te verbeteren als hij gewend raakt aan het Engelse voetbal. We kijken ernaar uit om met hem samen te werken", zo laat Brighton-coach Graham Potter weten.
Scherpen had nog een contract tot medio 2023 bij Ajax, dat hem in 2019 voor 1,5 miljoen euro overnam van FC Emmen. Brighton & Hove Albion, de club waar ook Joël Veltman onder contract staat, telt nu vijf miljoen euro neer voor de 21-jarige doelman. Scherpen kwam bij Ajax tot vier wedstrijden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zoon van Mark van Bommel verkast naar topclub uit de eredivisie
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
Scherpen vertrekt bij Ajax: doelman tekent snel voor vier jaar bij Brighton
Kjell Scherpen staat op het punt Ajax in te ruilen voor Brighton & Hove Albion. De 21-jarige doelman gaat een contract voor vier jaar ondertekenen met een optie voor nog een seizoen. -
Sparta doet geweldige zaken in strijd om Europees ticket na memorabele avond in Utrecht
‘Laat oude tijden herleven’, stond er op een spandoek in Het Kasteel tijdens de laatste competitiewedstrijd, met een knipoog naar Europees voetbal. Sparta zette vanavond in elk geval een belangrijke stap in die richting, door met 1-2 te winnen van FC Utrecht.Utrecht, Rotterdam -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie.
-
PREMIUM
Tranen bij Nederlands Wolfsburg-trio na verloren CL-finale: ‘Het verdriet is hartstikke groot’
-
-
-
PREMIUM
Excuses NAC aan scheidsrechter Kooij, KNVB legt stadionverbod op vanwege ‘baldadigheid’
De persoon die na afloop van NAC - FC Emmen (1-2) woensdagavond een plastic beker naar de auto van scheidsrechter Joey Kooij heeft gegooid, komt het Rat Verlegh Stadion voorlopig niet in.Breda -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.