Volledig scherm
© BSR Agency

Oefencampagne eredivisieclubs: uitslagen en programma

De eredivisieclubs zijn klaar voor het nieuwe seizoen. Bekijk hieronder alle uitslagen van de afgelopen weken.

ADO Den Haag

SV Honselersdijk - ADO 1-8
Scheveningen – ADO 0-2
H.V.V. Laakkwartier – ADO 0-10
v.v. Serooskerke – ADO 0-5
vv RCS – ADO 1-10
ADO - Al-Wahda 1-1
ADO Den Haag - OH Leuven 1-1

Ajax

Ajax - Quick ’20 11-2
Aalborg BK – Ajax 1-1
Ajax - Anderlecht 5-2
Ajax - Basaksehir 2-1
Ajax - Watford 2-1
Ajax - OFI Kreta 6-2
Ajax - Panathinaikos 1-2
Ajax - Sivasspor 1-1

AZ

AZ - Eendracht Aalst 3-1
AZ - Oleksandriya 0-3
AZ -  PAOK 1-0
AZ - Club Brugge 5-2
AZ - Anderlecht 2-0
AZ - Gent 0-2
AZ - KV Oostende 0-1 (gestaakt)

Feyenoord

SDC Putten - Feyenoord 0-6
FC Dordrecht – Feyenoord 1-2
SV Darmstadt 1898 – Feyenoord 1-2
FC Red Bull Salzburg – Feyenoord 3-1
Feyenoord – Panathinaikos 0-3
Feyenoord - Angers 2-2
Feyenoord – Southampton 1-3

FC Emmen

FC Emmen - Drents Verbond 8-0
Nieuw Buinen – FC Emmen 1-13
Rolder Boys – FC Emmen  0-10
FC Emmen – PEC Zwolle  1-1
FC Emmen – Almere City 1-1
FC Groningen – FC Emmen 2-2
Go Ahead Eagles – FC Emmen 2-3
FC Emmen – OFI Kreta 3-0

Fortuna Sittard

Fortuna Sittard - VV Sittard 7-3
Fortuna Sittard - Aris Thessaloniki 5-1
Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Sittard 0-1
Fortuna Sittard - PAOK Thessaloniki 1-5

FC Groningen

FC Groningen - VV Sellingen 15-0
DVC Appingedam – FC Groningen 0-10
FC Groningen - Ross County FC 2-0
FC Groningen - Preußen Münster 3-0
FC Groningen - FC Emmen 2-2
Hannover 96 - FC Groningen 0-1
FC Groningen - FC Eindhoven 0-2
Sparta - FC Groningen 4-2

SC Heerenveen

Heerenveen - Regioteam Gaasterland 8-0
VV Buitenpost – SC Heerenveen 1-14
SV De Griffioen – SC Heerenveen 0-10
SC Heerenveen - SV Meppen 5-4
SC Heerenveen - FC Volendam 1-4
KV Mechelen – SC Heerenveen 2-2
SC Heerenveen - FC St. Pauli 1-1
Sunderland - Heerenveen 0-1

Heracles Almelo

Heracles - Almelose Selectie 6-0
Heracles – FC Nordsjaelland 1-1
Heracles – Club Brugge 0-1
Vroomshoopse Boys – Heracles 0-4
Viktoria Köln – Heracles 0-3
Preussen Münster – Heracles 1-3
Heracles – Excelsior 0-2
Rot Weiss Oberhausen – Heracles 0-1
FC Volendam – Heracles 2-1
Heracles – Asteras Triplos 2-0
Heracles – Helmond Sport 5-0
Bayer Leverkusen - Heracles Almelo 3-4

PEC Zwolle

FC Dalfsen - PEC Zwolle 0-11
VV Hattem – PEC Zwolle 0-8
FC Emmen – PEC Zwolle 1-1
PEC Zwolle - PAOK Saloniki 2-2
ZAC – PEC Zwolle 1-7
PEC Zwolle - Cambuur Leeuwarden 4-1
PEC Zwolle - Asteras Tripoli 1-0

PSV

PSV - Sion 0-0
PSV- Nice 2-3
PSV-Aris Saloniki 3-0
PSV-VfL Wolfsburg 0-2

RKC

Regioteam De Langstraat - RKC 0-18
SDC Putten – RKC 0-8
RKC – KV Mechelen 3-1
TOP Oss - RKC 0-1
NAC Breda - RKC 0-2
NEC - RKC 2-1

Sparta

VOC - Sparta 1-3
Schiedams XI-tal – Sparta 0-6
Sparta - Zaglebie 1-0
Sparta - Maccabi Tel Aviv 1-2
Willem II – Sparta 0-3 
Sparta – NAC 3-0
FC Den Bosch - Sparta 3-0
Sparta - FC Groningen 4-2

FC Twente

Regioteam Tubbergen - FC Twente 0-3
FC Twente - Al-Wahda FC 0-0
FC Twente – OH Leuven 0-0
FC Twente - Schalke 04 1-1
FC Twente – Konyaspor 1-0

FC Utrecht

Regioteam Amersfoort - FC Utrecht 1-6
USV Elinkwijk – FC Utrecht 0-17
Montfoort – FC Utrecht 0-9
SV Meppen - FC Utrecht 0-0 (Utrecht wns)
FC Utrecht - Fortuna Düsseldorf 1-0

Vitesse

Vitesse - FC Midtjylland 3-4
Korona Kielce – Vitesse 1-1
Lech Poznan – Vitesse 2-0
Pogon Pogon Szczecin - Vitesse 2-1
Darmstadt - Vitesse 0-1
Vitesse - Sivasspor 1-1
Bayer Leverkusen - Vitesse 1-1

VVV

VVV - MVC’19 7-0
SHH - VVV 2-15
Venlosche Boys - VVV 1-3
VVV - Sint-Truidense VV 3-3
SV 19 Straelen - VVV 1-2
VVV - FC Eindhoven 2-0
VVV - Panathinaikos 0-1

Willem II

Diessense selectie - Willem II 0-4
Willem II - KV Oostende 2-1
Willem II - TOP Oss 2-0
Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
Zulte Waregem - Willem II 1-1
Willem II - OFI Kreta 2-1