Mark Flekken met Oranje-debuut in bijzonder rijtje met Jordi Cruijff en Nathan Aké
Mark Flekken gaat debuteren voor Oranje en daarmee komt hij in een bijzonder rijtje. Namelijk in het rijtje van spelers die nooit in de eredivisie speelde, maar wel in het Nederlands elftal.
Door onder meer blessures van Justin Bijlow en Jasper Cillessen mag Flekken vanavond de oefenwedstrijd tegen Denemarken keepen. Het worden de eerste minuten voor het Nederlands elftal voor de 28-jarige doelman van SC Freiburg.
Voor zijn tijd bij SC Freiburg speelde Flekken voor Alemannia Aachen, Greuther Fürth en MSV Duisburg. In de jeugd speelde de doelman voor Roda JC, maar tot een eredivisiedebuut kwam het niet. En dus wordt Flekken de negende speler die nooit in de eredivisie speelde maar wel voor Oranje.
Willy Lippens, Wim Hofkens, Rob Reekers, Jordi Cruijff, Jimmy Floyd Hasselbaink, Timothy Fosu-Mensah, Javairô Dilrosun en Nathan Aké gingen Flekken voor.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
-
PREMIUM
Dit is waarom ‘ene Mark Flekken’ bondscoach Louis van Gaal heeft overtuigd
Een half jaar geleden kende het grote publiek in Nederland hem hooguit van een hakdoelpunt én een hilarische tegengoal die internethits werden. Nu staat Mark Flekken (28) voor zijn debuut in Oranje, morgen tegen de Denen. ,,Hij blijft zo enorm rustig.” -
Conflict in vrouwenvoetbal drijft bondscoach Andries Jonker tot wanhoop: ‘Dit krijg je niet uitgelegd’
Andries Jonker, bondscoach van de Oranje Leeuwinnen, heeft geen idee met welke speelsters hij op 19 juni aan de voorbereiding op het WK in Australië en Nieuw-Zeeland begint. Vier internationals komen sowieso later, van zeven speelsters weet hij überhaupt nog niet wanneer ze naar Zeist komen. Clubs uit grote voetballanden liggen dwars in het vrijgeven van speelsters. ,,De emoties lopen hoog op.” -
PREMIUM
Terwijl NAC Ómarsson ziek, zwak en misselijk ziet afhaken, voetbalt Omgba zich naar een basisplaats
Het extreem late doelpunt van Aimé Omgba zorgt ervoor dat NAC met een compleet ander gevoel naar Emmen afreist voor de return van de halve finale. ,,0-1 is nu genoeg voor een verlenging.” Toch vindt verliezend trainer Peter Hyballa dat het niveau, zeker aan de bal, omhoog moet. ,,De eerste helft was Emmen veel en veel beter. Niet één, maar twee klassen beter.”Breda -
Mark Flekken heeft geen zenuwen voor Oranje-debuut: ‘Zal snel band moeten opbouwen met de verdedigers’
Mark Flekken maakt zaterdag zijn debuut in het Nederlands elftal. De 28-jarige Limburgse doelman hoopte dat vier maanden eerder in de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd tegen Noorwegen al te doen, maar bondscoach Louis van Gaal koos na het wegvallen van de geblesseerde Justin Bijlow voor de meer ervaren Jasper Cillessen. In de vriendschappelijke ontmoeting met Denemarken krijgt Flekken wel het vertrouwen.
-
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
-
-
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
Met video
Steven Berghuis beboet door Ajax na vuistslag bij spelersbus: ‘Dit had ik niet moeten doen’
Steven Berghuis heeft na de nederlaag tegen Twente een vuistslag geprobeerd uit te delen aan een toeschouwer van FC Twente. De aanvaller was voor de spelersbus krabbels aan het uitdelen, toen hij plots een rechtse hoek over het dranghek gaf.