FC Utrecht winkelt bij Feyenoord en Ajax, koopoptie op Ramon Hendriks
Ramon Hendriks (20) wordt alweer de vijfde zomerse versterking van FC Utrecht, dat deze zomer een metamorfose ondergaat. De centrale verdediger annex linksback komt over van Feyenoord. Hendriks wordt gehuurd, maar FC Utrecht laat ook een optie tot koop opnemen in de overeenkomst.
Hendriks speelt sinds 2017 voor Feyenoord. De linksbenige verdediger speelde eerder voor amateurclub ASWH in zijn geboorteplaats Hendrik-Ido-Ambacht en voor FC Dordrecht. Hij voetbalde ook op huurbasis voor NAC Breda en maakte dit seizoen in elf officiële duels minuten voor Feyenoord. Zijn contract in de Kuip loopt tot medio 2025 door.
Hendriks wordt bij FC Utrecht aanwinst nummer zeven van deze zomer. Taylor Booth (Bayern München), Luuk Brouwers (Go Ahead Eagles), Joshua Rawlins (Perth Glory), Nick Viergever (Greuther Fürth), Rocco Robert Shein (FC Flora Tallinn) en Calvin Raatsie (Ajax) gingen hem al voor. Met name in de defensie moest technisch directeur Jordy Zuidam dringend op zoek naar versterking door het voetbalpensioen van Willem Janssen en de zware blessure van Tommy St. Jago.
Raatsie tekent driejarig contract
FC Utrecht neemt doelman Calvin Raatsie (20) transfervrij over van Ajax. De 1,88 meter lange keeper uit Purmerend keepte daar sinds 2013. Hij keepte dit seizoen 12 duels voor Jong Ajax, waarin hij 24 tegentreffers te verwerken kreeg.
Raatsie tekent een contract voor drie seizoenen bij FC Utrecht, waar hij zich waarschijnlijk eerst zal moeten gaan bewijzen bij de beloftenploeg in de Keuken Kampioen Divisie.
Rocco Robert Shein
Behalve Hendriks speelt ook Rocco Robert Shein (18) komend jaar in de A-selectie van FC Utrecht. De club heeft de koopoptie in zijn contract gelicht. De nummer zeven van de eredivisie huurde de Est de afgelopen maanden van FC Flora Tallinn en is overtuigd geraakt van zijn kwaliteiten. De middenvelder speelde zijn wedstrijden voornamelijk voor Jong Utrecht, maar debuteerde eind april ook voor het eerste tegen NEC, toen hij zelfs een basisplaats kreeg. Later speelde hij in de play-offs tegen Vitesse ook nog vijftig minuten mee. Intern is men al langer zeer gecharmeerd van Shein, die ook is opgeroepen voor het nationale team van Estland. Shein tekent een contract tot de zomer van 2025 in de Domstad.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Azerion nieuwe naamgever eredivisie voetbalsters
De eredivisie voor vrouwen heeft in Azerion een nieuwe naamsponsor. Het media- en entertainmentplatform heeft een overeenkomst voor drie jaar gesloten met voetbalbond KNVB. De afgelopen anderhalf jaar ging de hoogste voetbalklasse voor vrouwen nog door het leven als Pure Energie Eredivisie. -
Frank Arnesen volgt doktersadvies en legt voorlopig zijn werkzaamheden bij Feyenoord neer
Frank Arnesen legt zijn werkzaamheden bij Feyenoord per direct voorlopig neer. De technisch directeur van Feyenoord volgt daarmee het dringende doktersadvies dat hij heeft gekregen. -
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen. -
PREMIUM
Schrijnende onthullingen van Vera Pauw werpen schaduw over uitzwaaiduel van Leeuwinnen
De voetbalwereld werd, in het weekend van de uitzwaaiwedstrijd van de Leeuwinnen tegen Finland (2-0), opgeschrikt door schokkende onthullingen van oud-international en voormalig bondscoach Vera Pauw. ,,Heel moedig dat ze ermee naar buiten is gekomen.’’ -
met video
Voormalig FC Utrecht-directeur Piet Buter ontkent verkrachting Vera Pauw: ‘Ik ben totaal verbijsterd’
De man die door voormalig bondscoach Vera Pauw wordt beschuldigd van verkrachting is - zo vermoedt hij zelf - de 73-jarige oud-voetbaltrainer Piet Buter. De voormalige technisch directeur van FC Utrecht geeft toe dat hij in de jaren 80 een kortstondige affaire heeft gehad met de veertien jaar jongere voetbaltrainster, maar zegt dat er van verkrachting ‘absoluut geen sprake’ is geweest. ,,Dit komt voor mij en mijn gezin als een donderslag bij een heldere hemel”, vertelt Buter, zelf ook oud-bondscoach van de Leeuwinnen, tegen deze site.
-
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
PREMIUM
Wen er maar aan, mannen: de Oranjevrouwen zijn booming
Veel mannen hebben nog altijd moeite om voetbalvrouwen een plekje te geven in hun universum. Als de Leeuwinnen deze week aftrappen op het EK, zullen ze weer superkritisch zijn. NOS-commentator en jeugd-international Suse van Kleef kaatst de bal terug. -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB.