Cyriel Dessers weet nog niet of hij bij Feyenoord blijft: ‘Na finale tegen AS Roma om de tafel’
Cyriel Dessers kan nog steeds niet zeggen of hij volgend seizoen nog speler van Feyenoord is. ,,Ik zou het zelf echt niet weten”, zei de centrumspits na een pittige training in het Portugese Lagos, waar de club uit Rotterdam een trainingskamp heeft belegd.
,,Ik wil het nu ook niet horen van mijn zaakwaarnemer. Na de finale van de Conference League van woensdag tegen AS Roma zullen we wel met elkaar om de tafel gaan zitten. Dan moet er iets uitkomen.”
Feyenoord huurt Dessers dit seizoen van KRC Genk. De club kan de aanvaller tot 1 juni voor 4 miljoen euro definitief overnemen. Maar Feyenoord moet dan ook nog met Dessers overeenstemming bereiken over zijn salaris. De spits zal in die onderhandelingen ongetwijfeld wijzen op zijn tien doelpunten in het hoofdtoernooi van de Conference League. Dessers mag zich met de finale van woensdag tegen AS Roma in aantocht topscorer noemen van de derde competitie van de UEFA.
Ik heb al vaker aangegeven dat ik heel gelukkig ben bij Feyenoord.
Trainer Arne Slot en technisch directeur Frank Arnesen weten niet of Feyenoord aan de wensen van Dessers kan voldoen. Het zou kunnen dat de finale tegen AS Roma het laatste duel van de spits voor Feyenoord is. ,,Maar het voelt nu niet als mijn laatste wedstrijd”, zei de Belg met Nigeriaanse roots. ,,Ik heb al vaker aangegeven dat ik heel gelukkig ben bij Feyenoord. Aan de andere kant ben ik 27 jaar en is dit misschien de kans om een stap naar het echte buitenland te maken. Maar Feyenoord is een bijzondere club en het gras is ook niet altijd groener aan de overkant.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMGeld & Geluk
Millie en Dolf betalen 100 euro per maand aan energie: ‘Centrale verwarming is luxe’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Dolf geeft makkelijker geld uit dan Millie, maar zorgt er ook voor dat niets uit de ijskast wordt weggegooid. En koopt soms een kofferbak vol wijn. -
PREMIUM
NAC kan investering op recordaankoop bijna afschrijven
Wat te doen met Kaj de Rooij die volgende week aan zijn laatste contractjaar begint: verlengen of verkopen? Geen van beide, is de huidige clubleiding van NAC van mening. Eerst over een langere periode presteren. Praten kan altijd nog. -
Ben je te streng voor jezelf? ‘Zelfcompassie is echt iets wat je moet oefenen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: compassie hebben voor jezelf. -
Arne Slot over vertrekkers: ‘Denk dat er spelers zijn die voor serieuze bedragen weg kunnen gaan’
Feyenoord is officieel begonnen aan het nieuwe seizoen. Arne Slot miste op de eerste trainingsdag zijn internationals nog. ,,Ik ga niet op namen in van nieuwe spelers. Mensen rond Feyenoord zijn wereldkampioen in het droppen van namen.’' -
PREMIUM
Niet alleen supporters, ook sponsoren geloven in het nieuwe NAC: commercieel budget terug op niveau
Het commerciële gat van ruim een miljoen euro is de afgelopen maanden dicht gemaakt. NAC blijft ook na jaren van teleurstelling onverminderd populair onder de lokale ondernemers.
-
Sarina Wiegman treft ‘haar’ Leeuwinnen met Engeland: ‘Leuk om het team weer te zien’
Het is ‘maar’ een oefeninterland, maar tegelijkertijd is het een speciale wedstrijd: het treffen van de Engelse en Nederlandse voetbalsters morgenavond in Leeds. Voor Sarina Wiegman is het haar eerste wedstrijd tegen Nederland, sinds ze bondscoach van Engeland is. -
Verrassend: deze dure SUV was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld
De Toyota RAV4 was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld. De SUV verwees een andere Toyota naar de tweede plaats. Het Japanse merk staat met maar liefst vier modellen in de top 10. -
PREMIUM
Na afstraffing volgt spookduel voor Leeuwinnen: ‘Willen geen aandacht voor deze wedstrijd’
Na de afstraffing tegen Engeland (5-1) wacht voor de Oranjevrouwen morgenavond een spookwedstrijd tegen Belarus in de WK-kwalificatie. De Leeuwinnen beleven roerige dagen met het EK voor de deur. ,,Nu een wedstrijd is goed, maar déze wedstrijd is weer wat anders.”